Březen 2007

**“Wetten dass…?"**

31. března 2007 v 15:45 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotečky
paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes od 20:15 bude na ZDF Wetten dass

**Zkouška na turné Zimmer 483**

31. března 2007 v 15:32 | Tery-Lilly-Lalaine |  Download
Bill tam perlí :D:D....
POSLECH: →TADYK
DOWNLOAD: →TADYK nebo →TADYK
--------------------------------
PŘEKLAD:
Tom: "Hrajem.."
Bill: "ooooo.. ...say what ...say what...say what… aaaahh, mé srdce se otvírá, aaaahh"
Bill se hihňá…:P
Tom: "Tak dost! Poď zkusit tu písničku zafinišovat! Jedem!"
Bill dozpívává poslední slova z " Stich insGlück"……… "nenaplňěný…"…DOPRDELE!....
Tom: "Vždyť tam máš..."
Bill: "Sem úplně.."
Tom: ''Jo- o co šlo?"
Bill: "Sem zapoměl zazpívat jeden řádek…"
Tom: ''Yeah...ale...potom mám...''

**Trapas pro Billa na předávání cen ECHO**

31. března 2007 v 15:31 | Tery-Lilly-Lalaine |  Bill Kaulitz
S touto zprávou přišla televize VIVA na svých internetových stránkách:
Na předávání cen ECHO se stal Billovi trapas.
Když si chtěl odskočit na WC a zamířil na pánské toalety, tak ho tzv. "hajzlbába" (:D.. se omlouvám, ale nenapadl mě jinej název) zadržela a řekla mu, že tam ne, že má TAM má jít správně- a ukázala směrem k dámským toaletám… Omylem si totiž spletla Billa s dívkou
Bill live @ VIVA Live!

**Trailer k filmu The Covenant**

31. března 2007 v 11:33 | Tery-Lilly-Lalaine |  The Covenant

**The Covenant (2006)**

31. března 2007 v 11:32 | Tery-Lilly-Lalaine |  The Covenant
Režie: Renny Harlin
Rok výroby: 2006
Délka: 97 min
Země: USA
Hrají:
Steven Strait ... (Caleb Danvers)
Laura Ramsey ... (Sarah Wenham)
Sebastian Stan ... (Chase Collins)
Taylor Kitsch ... (Pogue Parry)
Chace Crawford ... (Tyler Sims)
Toby Hemingway ... (Reid Garwin)
Jessica Lucas ... (Kate Tunney)
Kyle Schmid ... (Aaron Abbot)
...a další
Především bych se chtěl pozastavit nad tím, jak je možné, že dobré a lepší filmy nikdo nepropaguje, zatím co nesmysly typu Alone in the dark vidím na každé stránce? Je to o penězích? Pokud natočím film ve kterém hraje nejméně jedna, i když už třeba vyhaslá hvězda, musím nacpat ještě jednou tolik peněz do propagace a budu doufat, že se mi alespoň část nákladů vrátí tím, že na umě sestříhaný trailer nalákám hromadu důveřivých diváků. Pak je druhá strana mince, a to filmy o kterých není nikde slyšet, nehraje v nich nikdo, kdo by se před tím považoval za 'star' a přesto jde o perfektně provedenou práci od všech zúčastněných.
Mezi tyto filmy počítám i The Covenant. Ne že bych se o filmy nezajímal, ale na tenhle jsem narazil úplnou náhodou. Po přečtení obsahu se mi do něj moc nechtělo, protože parta chlapců obdařená nadpřirozenou silou mě opravdu moc nelákala. Podíval jsem se a teď nelituji ani minuty strávené u tohoto filmu. Neříkám, že je to světoborné dílo, díky kterému mě museli odlepovat od křesla, ale je to velice slušná podívaná.
Tak o čempak to vlastně je? Parta čtyř kluků kdesi v Americe je obdařená silou. Touhle silou byli obdařeni vždy nejstarší mužští potomci jejich rodů až kamsi do sedmnáctého století. Síla jim umožňuje s humorem uprchnout policejní hlídce, i uzavírat sázky o barvu spodního prádla nedaleko stojící spolužačky. Všechno to vypadá krásně, ale bohužel vždycky tu bude nějaké ale. Používáním síly se na ní stáváte zavislejšími a co je horší, každé její použití vám ubírá čas, který vám zbývá do konce života. Tihle čtyři kluci si spokojeně žijí dokud nezjistí, že nejsou čtyři, ale je jich pět a ten pátý je mnohem silnější a rozhodně se s nimi nechce kamarádit. Jestli se jim ho podaří porazit, ať už za pomocí síly, nebo lásky musíte zjistit sami...
Film je plný efektů a úplně nejvíc mi připominal souboje X-manů. Nečekejte žádný literární počin, ale rozhodně je to skvělý film o teenagerech pro teenagery.
80% (Obrázky: movieweb.com)

**Jay - Happy Birthday**

31. března 2007 v 11:26 | Tery-Lilly-Lalaine |  Happy Birthday US5
Jj, tak tenhle borec má dneska 25... Kápo skupiny US5 - Jay, dnes slaví své 25. narozeniny a proto mu přeju všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, slávy a úspěchů se skupinou, ale i v soukromí... :D Takže newim co ještě říct, myslim, že to co jsem chtěla říct tu už řečeno bylo, možná ještě to, že stejně tak jako by bez Georga, který dnes také slaví své narozeny (je mu 20), by to nebylo Tokio Hotel, tak bez Jaye, by to nebyli US5... Myslím, že ho maj všichni moc rádi a to i členové kapely (Richie, Chris, Izzy a Michael)... Tak jo, VŠE NEJ - HAPPY BIRTHDAY!! :))

**Georg - Happy Birthday**

31. března 2007 v 11:19 | Tery-Lilly-Lalaine |  Happy Birthday Tokio Hotel
Dnes má 20té narozeniny Georg, wau, kulatiny :D Ne, tak já mu přeju všechno nej do života, hodně štěstí, úspěchů, zdravý, lásky atd. ... A chci mu moc poděkovat, pač bez něj by to nebylo Tokio Hotel, s tym určitě souhlasíte i vy a taky zbytek kapely (Bill, Tom a Gustav)... Takže prostě VŠECHNO NELEPŠÍ - HAPPY BIRTHDAY

**Osud nebo jen náhoda?!? 14díl**

31. března 2007 v 8:58 | Tery-Lilly-Lalaine |  FF - Osud nebo jen náhoda?!?
Po hodinové cestě drkotajcím se vlakem,jsem moc ráda když,nám Bill sdělí ,že jsme na místě.Rychlostí blesku vyběhnu z vlaku.Když vyjdu přiblíží se ke mě Tom.Vůnec jsem si ho ale nebšimla.Uslyšela jsem křupnout větvičku na cestě,lekala jsem se toho a prudce se otočila,svym báglem jsem chudáka Toma pořádně uhodila přímo do hlavy.,,Jejda promiň to jsem nechtěla"omlouvám se mu.Opravdu jsem to nechtěla,ale zajímalo by mě proč se za mnou tak neslyšně plížil...,,Ne to nic,to bude dobrý...Já jen..dej mi tu tašku.Musí být těžká",,Jé to je od tebe moc milý,děkuju"schutí mu tu tašku svěřim:)Cestou se s Tomem bavíme,nevím jak je to možné,ale vždycky si s ním mám co říct.Nikdy nenastane to trapné ticho,kdy nikdo neví o čem má mluvit...Vede nás v předu Bill s Gustavem a vzadu se baví Terka s Amandou,zato Georg už aspoň hodinu s někým telefonuje,by mě zajímalo s kým pak to:)Když jsme dorazili,málem mi vypadli oči z důlky.Takovej luxus jsem vážně nečekala.Bylo to tam nádherné.Vybalila jsem si(btw byla jsem v pokoji s Amandou a Terkou mno a vdruhém pokoji byl Bill s Tomem a ve třetim Georg s Gustavem...)a potom jsme všichni vyrazili na snowboard.Zajezdili jsme si a potom následovala VELKÁ sněhová bytka.Všichni proti všem:)Úplně vymrznem,tak se už radši vrátíme.Uvaříme s Tomem špagety.Teda spíš já vařila špagety a on mě k té omáčce mě nepustil.Dává prej do toho své tejné přísady,které nesmí někomu říct.Je to celkem prča vidět ho,jak se soustřeďuje na míchání omáčky:)Ale musím uznat,bylo to výborné:o)Den za dnem ubíhal ,jak voda.Byly to nejkrásnější 2 týdny mého doposavadního života.Během té doby jsem se do Toma zamilovala.Už od začátku jsem k němu cítila něco víc,ale rozhodně se to nedalo srovnávat s tím co k němu cítím dnes.Je to hrozné,ta nejistota zda vás vaše milovaná osoba také miluje nebo ne.Myslela jsem,že po Alexovi už nebudu schopna někoho mít ještě ráda.Slíbila jsem si,že to nedopustím!Ale nedokázala jsem tomu zabránit.Ach jo...Bojím se.Bojím se,že mě nemá rád,ale bojím se i toho,že mě má taky rád.Já vím zní to divně,ani já sama se v tom nevyznám.Co mám dělat?Napadaj mě samé nesmysli.Náš pobyt na horách se už pomalu blíží ke konci.A Tom mi ráno řekl,že si semnou o něčem musí promluvit.Bude tu také rozlčka:) Ale teď všéci odjeli nakupovat.Doma jsem jen já a Amanda.Nějak,ale newm o čem se s ní mám bavit.Jsme obě úplně rozdílné.Jem sedim na pohovce tupě zírám na telivizi(kterou stejně vůbec nevnímám)a utápim se ve svých myšlenkách...........
Pokračování příště:o)

Autor: kajuska

**Wetten Dass...? 31.03.07**

31. března 2007 v 8:50 | Tery-Lilly-Lalaine |  Termíny a datumy...
Tuhle sobotu můžete koukat ve 20:15 na Wetten Dass...? kde se objeví i Tokiáci
Zítra bude k vidění video:
"Thomas Gottschalk jeden den managarem Tokio Hotel."
Má to hodně co dočinění s Echem, protože tam jim dělal managera.
Kromě dokumentu s TH (nevim jestli tam budou i živě nebo jestli tam bude ukázán jenom ten dokument což to spíš) tam uvidíte Johna Travoltu ("Pomáda")
Tom na červeném koberci řekl: "Thomas Gottschalk se k nám choval jako babysitter (opatřovatel)...Mohl s námi dokonce i řídit auto. Myslím, že to pro něj byl úžasný den."
A Bill přidal: "Thomas nám zajistil jídlo, takže jsme neměli špatný catering a jedli dost."
Ale neradujte se moc ano? Tohle video které se ukazuje v téhle show trvá většinou tak kolem dvou minut, takže nebuďte zklamáni, jestli to nebude trvat nějakou půl hodinu.
Jenom mimochodem: Tohle je poslední "Wetten Dass...? před letní přestávkou. Další přijde až na podzim.

**Ann-Kathrin: ''Dostávala jsem smrtící výhružky''**

31. března 2007 v 8:50 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
"Děvko!", "Podříznu ti krk!", "Zmlátíme tě!"
Nikdy ve svém celém životě tohle nemohla Ann-Kathrin očekávat, že by někdo mohl někoho tak moc nenávidět a psát takové ICQ zprávy.
Od doby co byla vyfocena v blízkosti s Tomem (16) z Tokio Hotel, tenhle hororový obrázek se stál skutečností.
16letá dívka z Emmerichu jenom udělala to, o čem sní tisíce dívek: být velmi blízko jednoho z TH-kluků
24. listopadu 2005:
Matka kámošky Ann-Kathrin pracuje v rádiu a dala obou dívkám lístky na "Eins Live Krone" aftershow párty.
Tam se dostali do kontaktu s TH-kluky a zanedlouho Ann-Kahtrin tančila s Tomem. Neuvědomovala si, že je focená, ale ani nad tím moc nepřemýšlela. Ani když ji fotograf dával instrukce, aby se přiblížila víc k Tomovi a dala mu polibek na tvář.
"V tu chvíli jsem si to neuvědomila, že by to mohlo vypadat tak pozorovatelně," pamatuje Ann-Kahtrin. Hned další den měla odporné vstávání, protože obrázky se rozšířily po internetu hroznou rychlostí.
Časopis, který vydal článek "Párty, objímací a dotýkací maraton" s opilým Tomem, udělal zbytek.
Tokio Hotel fanoušci jsou šokováni, zraněni a přejí zlo Ann-Kathrin. Samozřejmě, že obrázky - téměř všechny byly zveřejněny, tak z nich si každý udělal žhavé příběhy - emoce k teplotě varu, ale je tohle důvod nebo dokonce omluva posílat někomu výhružky smrti?
"Jenom jsem tancovala s Tomem a fotograf zmáčknul tlačítko ve správnou chvíli. Nic dalšího se nestalo!", sděluje studentka gymnázia a doufá, že tahle noční můra bude mít konce.
Protože je tady jedna věc, kterou nechce v žádném případě dělat: schovávat se před fans! Jejich jednoznačný šok je kompletně založený mimo porozumění:
"Každý, kdo má rád kluky, by udělal to samé jako já, kdyby byl na mém místě!", věří Ann-Kathrin.
Tohle si myslí experti
Povyk kolem kluků z Tokio Hotel vzrůstá. Yam mluvil s psychologem Hannes Niggenaber (59) o extrémní fan-lásce.
Yam: Co je tak fascinujícího na Tokio Hotel?
Kluci z Tokio Hotel představují pro hodně dívek ideálního přítele, který je vždycky tady a nikdy nezlobí - i když je neznají tak přesně a celkově.
Hlavně Bill a Tom jsou ideální kluci pro tyhle fanynky. Nicméně, kluci jednají. Nějaké věci kolem jejich názorů jako skupiny stejně jako jejich velmi osobních protestů proti svým rodičům.
Yam: Proč jsou mladé dívky největší skupinou jejich fanoušků?
Sexualita hlavně ženských následovníku, kteří jsou mezi 11-14 lety začíná růst. Pro hodně holek v tomhle věku, jsou kluci stále "mimozemšťani". Stále mají touhy po vztahu. V obdivování kapel jako Tokio Hotel, si můžou naplnit svoje léta.
Yam: Může se extrémní chování stát nebezpečným?
Dívky, které se kompletně ztratí ve své lásce ke kapele, jsou zranitelné. Nemůžou spát, nemůžou mluvit o něčem jiném a ztrácí svoje zájmy o školu nebo svoje skutečné přátele. Stává se to velmi nebezpečným, když se dívky snaží dostat voje fantazie do reality.
Yam: Jak dlouho může taková situace trvat?
Většinou to končí za rok nebo dva. Ale nejrychleji to zmizí, když se objeví jejich první přítel. To se potom pravá láska stane více důležitým.

**Bravo DE nr.14/07 překlad**

31. března 2007 v 8:48 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Kdo newí, je to ten překlad z německýho Brava, kde byl tento rozhovor s Georgem... :D
Je klidný člověk v pozadí. Ten který vždy myslí. Georg, basista Tokio Hotel (od 31. března 20ti letý) krade nejen pozici nejstaršího člena, ale je take s velkym naskonem nejvíc cool. Ale je opravdu tak pasivní? BRAVO to chce vedět a s ním mluví po telefonu behem jedné live-zkoušky , kde se společně z Billem (17), Tomem (17) a Gustavem (18) připravuje na německou tour....
Bravo: Jsi nejstarší z Tokio Hotel. Jsi také nejelegantnější?
Georg: Ve skutečnosti je nejelegantnější Gustav. Ale já se hodně bližim. Ale taky dostanu velky hovno (A/N: to tam fakt řek....)
Bravo: Sleduješ další?
Georg: Ne absolutně ne! Ne neí muj umysl být ve skupině postava božího otce a řikat jim co mají dělat. Nikdy bych nemohl říct: Nedělej to! Oni se musí samy poučit z vlastních chyb.
Bravo: Nejsou ostatní trchu dětinský?
Georg: NE Známe se už od 7mi let a jsme naprosto stejní! Ostatní víc zrajou nebo já jen zustavam dětinský (smích). Myslím si že my jsme právě tak na středu zralosti.
Bravo: Vypadáš velmi cool- jak by ses sám popsal?
Georg: Jsem opravdu cool frajer (smích) Ne, vážně: Ve skutečnosti sem plachý. Ale zaroveň mám rád party a užít si legraci a mimokurzová hudba je pro mě asi nejduležitější.
Bravo: Behem photoshotingu se neusmíváš- jsi ještě šťastný?
Georg: Jsem, ale neumím se usmívat na povel. Já se usmívám nebo směju jen když je něco upřímně zabavné.
Bravo: Co ti vykouzlí usměv?
Georg: Já opravdu nemám rád komedialní show nebo takovy druh komedií. Nejčastěji se směju sobě. Jsem opravdu nemotorný. Já mám vždycky mezi vecma cestičku. Tu mám od doby co jsem se narodil. Tom Bill a Gustav se vždy smějou se mnou.
Bravo: Jaká je tvoje nejsilnější stránka?
Georg: Jsem velmi klidný. Já vždy zustanu v klidu a přemyšlím o tom potichu.
A další moje silná stránka je: dochvilnost (smích)
Bravo: Že by ironie?
Georg: Absolutně. Co pracuju je to lepší. Ale ráno se nemužu vzbudit. Jsem jediný ve skupině komu musí 3x volat ptž se nemuže dostat s postele. Vždycky vemu telefon a řeknu "Jsem vzbuzený" a pak jdu opět spát. Nevím proč.
Bravo: Jakvnímáš to, že Bill a Tom jsou skoro pořád ve světlech reflektorů?
Georg: Myslím že je to naprosto pěkný. Každá skupina má frontmana a v našem případě je to Bill a on odvazí skutečně fantastickou práci. Já jsem víc vzadu a bavím se tam. Jsem štastní že máme se skupinou takovy good time.
Bravo: Se kterým členem si nejlíp rozumíš?
Georg: My všichni jsme mezi sebou vazani. Není tam jeden komu bych víc svěřoval tajemství. Ostatní kluci jsou moje nejlepší přátelé, jsme si velmi blízko a stojíme při sobě.
Bravo: Žijete taký jinak než jen Tokio Hotel?
Georg: Absolutně. Pro mě je to duležité. Mám také přatele kteří nemaj co dočinění se skupinou. Tímto zpusobem mužu utíct když mám čas. Mám ještě staré přátele z Magdeburgu, se kteryma se kontaktuju každou chvili a také s nimi bývám. Jsou pro mě velmi duležití
Bravo: Co by jsi byl, nebýt teď Tokio Hotel?
Georg: Potom co bych udělal maturitu bych dál asi studoval. Já vždy chtěl být zubař, ale teď už jsi to neumím představit. Co mě nyní opravdu okouzlilo je fyziologie. Je to opravdu zajímavé.
Bravo: Co je pro tebe v životě duležité?
Georg: Na prvním místě rodina. Potom skupina a přátelé. Domácí mazlíčci jsou taky hodně duležití. Mám psa a kočku. A protože jsem jedináček jsou pro mě jako rodina.
Bravo: Jsi romantik?
Georg: Když mám dívku opravdu rád, jsem velmi romantický. Mám rád večeři při svíčkách, rád stavim svíčky. Já jí vždy v momentu překvapím.
Bravo: Kdy jsi byl naposledy zamilovaný?
Georg: To už bylo dávno. Když o tom přemýšlím já nikdy nebyl opravdu zamilovaný. Kdyby to byla pravá láska byly bychom ještě spolu. Já jsem jako zdrogovaná když se mi nějaká dívka libí.
Bravo: Chtěl by si přítelkyni?
Georg: Dokážu si to představit, bylo by to hustý. Ale myslem že když tvoje pravá láska pujde okolo poznáš to. Nemyslim si že když nehledáte tak ji brzo najdete...
Bravo: Jaká děvčata se ti libí?
Georg: Nemámurčitý typ. Měla by být otevřená, milá osobnost, někdo s kým se mužete pobavit.
Bravo: Jak zní tvé velké přání do budoucnosti?
Georg: Jsme hodně vytížení přípravama na tour. Přeju si aby všechno vychazelo dobře, nikdo nebyl nemocný, a že budeme moct fanouškům nabízet opravdu cool show....

**Plakátek z ruskýho Popcornu**

31. března 2007 v 8:47 | Tery-Lilly-Lalaine |  Postery
http://i111.photobucket.com/albums/n121/tzuky15/My%20work/megaposterbt.jpg

**Holka co byla v videoklipu Spring Nicht**

31. března 2007 v 8:46 | Tery-Lilly-Lalaine |  Zajímavosti
Tak to se měla holka... a myslím si že na te druhé fotce to je u domku Kaulitzů
(384x288, 19Kb)
(400x300, 91Kb)

**Heh, srandovní... :))**

31. března 2007 v 8:46 | Tery-Lilly-Lalaine |  Srandičky, vtipy, montáže atd.
Bill: Až vyrosteš,můžeš mít vlasy jako já!
Lev: Někdo mě zastřelte!

**Jukejte na očko...!**

31. března 2007 v 8:45 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Tokio Hotel v Praze - fanynky
Tokio Hotel v Praze - fanynky

Jste připravení na Tokio Hotel?


Do koncertů Tokio Hotel v Praze a Ostravě zbývá pár dní. Aby to rychleji uteklo, připravilo Óčko opulentní předkrm.

pondělí 2. dubna 20:00
Tokio Hotel special především v premiéře představí klip Spring Nicht, čtyři minuty a dvanáct vteřin napětí a emocí. Spring nicht je druhý singl z alba Zimmer 483 (ne 433), které se momentálně třináctým nejprodávanějším albem v České republice.
Kromě premiéry klipu Óčko nabídne exkluzivní reportáž z loňské návštěvy Tokio Hotel v Praze. Záznam koncertů a rozhovor s TH samozřejmostí!

**Cute z One**

31. března 2007 v 8:42 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotečky
paiginky.blog.cz
paiginky.blog.czpaiginky.blog.cz

**Avatarky 9**

31. března 2007 v 8:41 | Tery-Lilly-Lalaine |  Avatary**Věcičky z fanshopu Tokio Hotel**

31. března 2007 v 8:40 | Tery-Lilly-Lalaine |  Shopík
paiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.cz

**Yam! nr. 14/07**

31. března 2007 v 8:40 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
paiginky.blog.cz

paiginky.blog.czpaiginky.blog.czpaiginky.blog.cz

**Tokio Hotel pix**

31. března 2007 v 8:39 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotečky
Obrázek “http://img131.imageshack.us/img131/3677/9960852hk2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img106.imageshack.us/img106/5315/9960823eq2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.