Duben 2007

**A spinkáme jako miminka...**

30. dubna 2007 v 13:04 | Tery-Lilly-Lalaine |  Animace
Jujky, i když spinkají jsou roztomilý... ♥

**Statistiky: 23.4. - 29.4.07**

30. dubna 2007 v 13:01 | Tery-Lilly-Lalaine |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (23.4.2007 - 29.4.2007) je:
Pondeli: 165
Utery: 167
Streda: 144
Ctvrtek: 142
Patek: 249
Sobota: 292
Nedele: 205

Celkem: 1364

**Dopis a podpisy, co kluci nechali v Praze**

30. dubna 2007 v 12:57 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Fine, eine unserer Mitarbeiterinnen, traf die Band vor dem Hotel in Prag und erzählte Bill knapp von unserer Seite, woraufhin er sich kurzerhand auf einem Zettel bei uns bedankte:
*
Překlad (volně): tak, náš pracovní štáb, portkal před hotelem v Praze kapelu a Bill vyprávěl svůj příběh, zkrátka napsal na lístek děkovačku. (chápete to někdo??)
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
(Danke für euren Support, TH-Wonderland)
(děkuji za vaše (ve slovníku je saně =o)), TH-Wonderland)
tak to sem trochu nepochopila no ale co =o)
a pod to se ještě všichni podepsali:
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket


**TopMusic&Cine (FR)**

30. dubna 2007 v 12:50 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Překlady již máte v rozhovorech ;-)
bart9le8qrd5iju8rbqcediwr9.jpg
bart9ro3tsc21cgelr4pov6qs1.jpg

**S Tokio Hotel v Paříži!! Nadchli se Španělskem!!**

30. dubna 2007 v 12:50 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Slavní němci, Tokio Hotel, zahráli super koncert v Paříži dne 17.dubna a my jsme tam letěli, abychom neztratili žádný detail a abychom si s nimi promluvili ještě předtím než šli na scénu.. Vaši němečtí oblíbenci si s námi promluvili o svých CD, děvčatech a o Španělsku.. O nic nepřijdete. Protože brzy se na nás přijedou podívat!!!
Co je pokoj 483?
Tom: Tenhle pokoj existuje i v reálu, tady ve Španělsku. Minulé léto jsme si pomysleli, že je už načase udělat si malou dovolenou a souhlasili jsme s nápadem si tady odpočinou, zajít do bazénu, vidět moře, vystavit nás sluníčku a dát něco dohromady. Ale takhle tomu nebylo, protože nám nějak nebylo nakloněno a skončili jsme v malém hotelu, vždycky tma, se zataženými záclonami, plného jídlem. Zdálo se to jako testování. Tam jsme ale napsali naši první píseň k druhému albu, a protože číslo domku bylo 483, tak jsme naše album pojmenovali na "Zimmer 483"
Co můžeme najít na vašem albu "Scream"? (vychází ve Španělsku 28.května)
Georg: Mix písní z našeho prvního CD "Schrei" a písní z druhého CD "Zimmer 483", přeložené do angličtiny. Kromě toho tam jsou taky nějaká překvapení, které si ještě necháme pro sebe.
O čem rádi mluvíte ve vašich písních?
Georg: Bill píše písně a dává pozor na náš svět, kde dává pozornost nám a našim přátelům, historkám, které nám říkají a pohybují s námi. Vlastně hlavně mluvíme o životě mladých lidí.
NADCHLI SE ŠPANĚLSKEM!
Už jste u nás jednou byli na dovolené a promo, ale kdy přijdete do Španělska na koncert?
Tom: Minulý rok jsem byli v Madridu na propagaci a máme hodně důvodů k návratu. Plánujeme show a nějaké koncerty, ale stále není nic jasného, je nezbytné prostě trochu doufat, ale zajisté, že se brzy vrátíme do Španělska!
Líbí se vám španělské holky?
Tom a Georg: Ano! (velmi vřelý k odpovědi)
Tom: Když jsme byli v Madridu a vyšli jsme ven, "něco" jsme viděli. Tak jsme si řekli: "Chlapci, tohle je ten důvod, proč se vrátit". Takže ve Španělsku je hodně možností. (směje se)
Máte přítelkyni?
Georg: Ne.
Tom: Ani já, od minulé noci jsem svobodný. (směje se)
Kdo vede?
(Tom okamžitě zvedá ruku)
Tom: Já!
Georg: Dobrý, radši ho necháme.
Tom: Vždycky to jsem já, i když je tu něco mezi mnou a Billem, Bill je vždycky ta druhá možnost. Já mám většinou štěstí s holkami.
Co máte na holkách rádi?
(smějí se)
Georg: Já dávám první pozornost na její zadek.
Tom: Oh! Jsi velmi povrchní. Pro mě je jako první důležitá věc představení a konverzace s tou dívkou.
Georg: No tak...co se stane když řeknu pravdu.
Tom: Jednoduše, mám rád hezké oči.
SPÁNEK A ODCHOD Z ODPOČINKU
Tome, nejspíš je zřejmé, že vy dva jste "spojeni"?
Tom: Naprosto, spojení, které existuje mezi mnou a Billem je velmi silné a speciální. Od toho jak se odlišně oblékáme, k naší formě mluvy a našemu vkusu, o hodně důležitých věcech smýšlíme stejně a děláme stejná rozhodnutí. Jenom když se pozorujeme už víme, na co ten druhý myslí nebo víme, co ten druhý chce říct. Je to velmi speciální.
Poslední otázka - co děláte ve svém volném čase?
Georg: Těžko máme volný čas, míň a míň, ale kdykoli můžeme, tak si bereme dovolenou na odpočinek, ale i přesto pokračujeme s muzikou, jako tady ve Španělsku v "pokoji 483". Nejdůležitější je spát, hodně spát a někdy taky samozřejmě slavíme.

**Tokio Hotel - "Neumíme si představit, že se jednoho dne rozejdeme"**

30. dubna 2007 v 12:48 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Jsme v luxusního pařížského hotelu, blízko Vendomu, kde se tentokrát čeká na čtyři členy Tokio Hotel. Jeden by si myslel, že jsou unavení z propagace jejich druhého alba, ale jsou v plné formě, kterou si s sebou přivezli z Německa, plus Tom vtipný jak nikdy!
Jak jste se cítili při dokončování vašeho druhého alba?
Bill: Je to brilantní, po takové dlouhé době strávené ve studiu, vidět naše album ve výlohách prodejen s CD, je to extrémně šťastný moment pro každou kapelu. Nakonec každý ve studiu věděl, co si myslíme o našem albu, ale člověk má takový tempo, že neví, co si bude publikum myslet. Člověk se vždycky trochu obává z toho, jaká bude reakce. Dnes je člověk nadšen, protože názory jsou velmi pozitivní.
Proč jste nazvali album "Zimmer 483", co má tenhle pokoj speciálního?
Tom: Vraťme se zpátky k našim prázdninám ve Španělsku, minulý rok, kde jsme se rozhodli si trochu odpočinout a napsat písně v jednu chvíli. Pronajali jsme si domek, takový malý ve Španělsku a ten měl číslo 483, tam jsme vlastně napsali první píseň z druhého alba "Wir Sterben Niemals Aus." Rozhodli jsme se, že tohle bude dobře charakterizovat naše nové album.
Řekněte mi o něčem ze studia během nahrávání alba...
Bill: Nahrávali jsme album s partnery, kteří tam nechtěli dávat žádné specifické triky, ale bylo to šílenství, ale nakonec jsme to společně zvládli.
Tom: Taky by mělo být řečeno, že nahoře nad studiem je apartmá, kde bydlíme a byl tam obrovský bordel! Každý týden nám to tam chodila uklízečka uklízet!
Někdo cítí shodnost s kapelami jako Smashing Pumpkins, Nirvana nebo Metallica u balady "Spring nicht", jsou oni zdroji inspirace?
Bill: Nikdo nás nemůže srovnávat s takovými legendami rocku, ale ta shodnost tolik s ostatními kapelami může být, protože mám velmi podobný osobní vkus, což může potom působit tak, že zníme velmi podobně.
Proč jste napsali píseň "Spring nicht" (Neskákej), která mluví o sebevraždě?
Bill: Naše srdce byly ovlivněny, protože jsme vloni obdrželi hodně dopisů a e-mailů od našich fanoušků, byli jsme na forech na internetu a uvědomili jsme si, že sebevražda je věc, na kterou teď myslí hodně lidí, ne vždycky vážně, ale někteří opravdu přemýšlejí, že to udělají. Je to předmět, který je velmi často v hlavě teenagera. Který přichází najednou a ztrácí se význam toho tu být a člověk potom už si ani neuvědomuje, jaký bude jeho život. Je to předmět, který jsme chtěli ukázat, protože se nás dotknul.
Je na albu nějaký kousek, který vás zahřívá u srdce?
Bill: Je to těžké takhle říct, protože každá píseň má svůj příběh, jsou námi charakterizovány, mají každá něco z nás. Jsou tu písně, kterým dávám přednost na poslech a které preferuji zase živě a pro tuhle chvíli to je "Wo sind eure Hände".
Tom: U mě to je "Spring nicht" a "Totgeliebt".
Gustav: To na čem nejvíc ulítávám je "Ich brech aus".
Máte čas dělat i jiné věci než muziku?
Bill: Na nic dalšího ani poměrně nemám tak docela talent. Zpívání a psaní písní je to, co jsem vždycky rád dělal. A stále se musím zlepšovat. Nikdy jsem ale nerad dělal sporty.
Gustav: Já rád jezdím na kole.
Georg: Já miluju Hand Ball!
Tom: Hrál v jednom malém místním týmu a byl nejlepší hráč, mohl to dotáhnout daleko!
Řekněte nám o vašem nejlepším a nejhorším zážitku s fanouškem...
Bill: Nemůžu říct, že bych zažil nějaký špatný chvíle s fanouškem, jsou tu jenom skvělé chvíle a žijeme tím každý den jako když jsme byli tohle ráno v NRJ, bylo tam 600 lidí!
Tom: Byla tu legrační věc, která se stala v Holandsku. Jedna holka chtěla napsat "Fuck me" na svůj plakát, ale místo toho napsala "Fuck you". Ale i tak jsme rozuměli. (smích)
Bojíte se někdy reakcí vašich fanoušků?
Bill: Někdy je to opravdu zvláštní, ale dělá nás to šťastnými, nemůžeme tomu uvěřit. Známe se velmi dobře, takže nás taky velmi překvapuje, když vidíme dívku křičet naše jména, protože často na to zapomínáme.
Tom: Osobně jsem teda velmi šťastný, když holka křičí moje jméno! (směje se)
Byl jsi německým hlasem Arthura ve filmu "Arthur a Minimojové". Chtěl by ses teď věnovat filmům?
Bill: Byl to opravdu zvláštní zážitek a vidím se jak jdu touhle cestou: dabování a dokonce i hraní nějaké role. Jsem otevřený návrhům a náš úspěch nám dovoluje hodně zážitků z nových věcí, to děláme nejvíc. Ale vždycky bude na prvním muzika. Jsem si jistý, že jednou ale budeme dělat kromě muziky i něco jiného.
V jakém druhu filmu byste rádi hráli?
Georg: V erotickém filmu! (směje se)
Bill: Správně, ale s Angelinou Jolie! Nejsem scénárista, ale čekám na nějaké dobré projekty, které mi přijdou do cesty, jako Arthur. Okamžitě se vcítím do atmosféry a do světa hrdiny. Abych to zahrál opravdově, musím najít něco, co mě opravdu zachytí, takže můžu perfektně nechat moje emoce volné. Mám rád upírské, čarodějné filmy...
Tom: Já taky! Ale když mi bylo šest! (směje se)
A proč nehrát třeba malého Jacka Sparrowa v dalším díle Pirátů z Karibiku?
Bill: Proč ne!
Tom: Jo to je pravda, ty jsi jako malý pirát! (směje se)
Vidíte se spolu i za deset let?
Bill: Ano, protože se známe už roky, a máme se rádi velmi moc, takže si nedokážeme představit jednoho dne rozchod. Myslím, že spolu zůstaneme navždy, i když budeme na sólových projektech.
Mluví píseň "Wir sterben niemals aus" (Nikdy nás nerozdělí) přesně o tomhle?
Bill: Tahle píseň přesně nemluví o tom, že si představujeme náš život spolu. Odpovídá na otázky typu: "Co se stane po naší smrti?" Mě se to hodně dotklo a myslím, že každá osoba na Zemi, tu někoho za sebou nechá, když zemře. Neumím si představit, že život jenom tak skončí po smrti a že nás tu nic nepřipomíná. Myslím, že každá osoba, slavná nebo ne, tu věc tu zanechává když odejde.
Několik písní mluví o rozchodech, jste raději ti, co se s někým rozchází nebo ti, co dostanou od někoho kopačky?
Bill: Neumím se s někým rozejít, shledávám to těžkým. I když jsem velmi daleko od osoby, kterou miluju, je to pro mě těžké. Raději dávám tohle na dívce ten rozchod a cokoli se stane, je tu mezi námi spojení navždy. Naštěstí, tak často tohle nemám.
Tom: Já jsem vždycky ten, kdo dostane od holky kopačky!
Tome, dokdy si necháš růst vlasy?
Bill: (odpovídá i když nemá) Nemám ponětí, tak dlouho, dokud se mi to bude líbit.
Tom: Dokud je nebudu mít až k zadku! (směje se)
Co budete dělat na vaše osmnácté narozeniny?
Bill: Budeme pořádat velkou párty, která bude končit obrovským dortem a v něm bude překvapení!
Tom: Angelina Jolie z něj vyskočí, nahá (směje se)
Umíte si představit chodit znova do školy?
Všichni najednou: Ne!
Bill: Tom a já nicméně navštěvujeme kurzy, ale ne tradičně. Pro nás je to jediná možnost pokračování ve studiu a věřím, že je to dobré rozhodnutí.

**Monsoon v rádiu 538**

30. dubna 2007 v 12:47 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Monsoon je podle všeho "Alarmschijf" tenhle týden v nizozemském rádiu 538.
Tohle rádio je nejpopulárnější rádio stanice pro teenagery a dospívající mládež.
Nový TH singl je Alarmschijf tento týden! To znamená:
Každý týden je vybrán jedna píseň a je zhodnocena lidmi z hudebního byznysu jako nový hit a ta píseň se hraje celý týden jednou každou hodinu!
A "Monsoon" se tam dostal!

**20 otázek na Toma!**

30. dubna 2007 v 12:46 | Tery-Lilly-Lalaine |  Tom Kaulitz
1. Nevycházím z domu bez ... svého mobilu.
2. Kolik si utratil za svou dredovou image? Když mám chuť potom peníze nahrají žádnou roli.
3. K jakému zvířeti by ses přirovnal? Nemám páru. Ale v příštím životě, chci být psem!
4. Sprchuješ se nebo se raději koupeš? Mám rád koupel. Ale pokud se už sprchuji, tak nejméně půl hodiny.
5. Z čeho máš strach? Hm, asi z ničeho ... možná ze žraloků.
6. Co sis jako první koupil z vydělaných peněž? Gibson - kytaru
7. Jak často sis musel měnit číslo mobilu? V celém mém životě? Asi třikrát nebo čtyřikrát.
8. Máš rád jako každý mladík sledování porna? To je tajemství!
9. Co rád piješ? Ledový čaj - broskev
10. Měl si s Billem někdy spor kvůli dívce, pokud ano, tak proč? Kvůli dívkám se opravdu nehádáme. Je to naším jasným pravidlem.
11. Rád bych se líbal s ... Angelinou Jolie.
12. Za co utrácíš nejvíce peněz? Dovolená a hudební nástroje.
13. Mé 18. narozeniny oslavím s... Billem společně jistě na nějaké správné párty.
14. Kolik máš kšiltovek? Asi 70 kousků.
15. Jaká část těla je podle Tebe na dívce nejvíce sexy? Znovu říkám, oči :o))
16. Bill mě nervuje tím, že si neustále zpívá
17. Se kterou ženou by ses rád zasekl ve výtahu a proč? Musím znovu napsat Angelina Jolie.
18. Jaký byl tvůj první koncert? Asi si nevzpomenu, ale na každý pád to byl festival.
19. Tvoje oblíbená barva je? Modrá
20. Jak velkou máš nohu? 42 ½

**Tomovy holky**

30. dubna 2007 v 12:44 | Tery-Lilly-Lalaine |  Tom Kaulitz
Tááákže hodně lidiček neví o co tady kráčí a nevědí ,kdo je to Trinna,Svenja a Vicky(ta se tu objevila jen málokdy)
Tak vám tu o nich udělám takovou malinkou přednášku,videjka jak sjem slibila tu už máte,takže taky můžete zlooknout =))
Trinna
Táák tady tohle je Svenja,ale teď jak má ty černý vlasy,tak je vážně hezčí xDxD
________________________________________________________________________
Takže zleva : nějaká kámoška Anki,pochopitelně Tom a Trina(Anka=Ann-kathrinn)
Tohle je kámoška Ann-Kathrin,která dala Tomovi to "nealkoholický pití" :D ale už tak tu má Tom takovej trošku podnapilej ksichtík =))
Tady taky jsou nějaký friends A.K + Tom a Geor :D
Hmm,kdybych byla na jejím místě,tak bych se taky smála :D:D ale i tak mě celkem zajíma,čemu se řepijou jak trotli :-// grr
Mno a malá reklama na Durex xD =>>tak si dejte bacha holky xD
__________________________________________________________________________
aa jo...teď bych se k tomu ráda vyjádřila =))
Táááákže Trina může být klidně i mrcha,to jí nejspíš nezapřeme,ale je mi jí i malililinečko líto.Fanynky ji "bombardovaly" výhružkama,nadávali jí a bez rodiču snad nemohla z domu ani na krok,aby se jí něco nestalo.....
Mno a ještě malá infoškaa:Anki.je modelka(ale newím to na sto procent,ale snad mám spolehlivý zdroje :D) a jestli si pamatujete,jak Bravo vybíralo klukům z TH holky,tak Tom si vybral tu Svenju(taková prsatá bloncka :D tak to je kámoška A.K a jsou v Německu celkem známé,jako celá jejich partička páč josu to celkem velký mrchy :D:D:D
___________________________________________________________________________
Ann-kathrin (Trina,Anki/y,A.K. ......)
-ta měla pletky s Tomem na Eins Live Krone - after party
-měla by být modelka(nenám to ale na 100% ověřený)ale co se podíváte na její video,má tam i nějaký promo fotky =))
-nevím,kolik jí je přesně,ale podle spekulací 18-19 let
-její nejlepší kamarádka se jmenuje Vicky (má s ní nějaká ta videa=>>taková blondýnka)
-mno a po Německu je celkem známá,nejen kvůli tomu incidentu s Tomem,ale i to,že je to celkem velká "mrcha" (BACHA: zase to mohou být spekulace,ale svému zdroji věřím :o)) )
_____________________________________________________________________________
Svenja
-o té se Tom zmiňuje v Bravu(sex s fanynkou-bylo to ještě na začátku Schrei Tour :o)) , když jí bylo 17,chvilec potom měla 18
-Tom o sexu s fanynkou napsal i písničku jmenuje se REDEN
Reden (Mluvení)
Tom: Je to muj příběh. Příbeh o sexu s fanynkou - mohli jste ho číst minulý týden v Bravu. Vlastně jsem to ani další den klukům neměl v plánu říct, ale oni to ze mě dostali. Někomu to muže znít jako hodina biologie. Ale pro nás je ten song hodně emotivní-klukům jsem totiž vysvětlil jak to probíhalo (smích)
-Bill popisuje život v luxusu, v hotelu. Zpívá o osobě se kterou se setkal a vzal jí na svuj hotelový pokoj. Vlastně chtěli si jen pokecat, přece jen kdo ví co se stane......(mno vypríví se to jako o Billovi,ale je to Tom !!)
Tak tady to sami vidíte :o))
-Teď je Svenje asi 19.....
-jinak už mě vážně nenapdá,co bych vám sem mohla napsat :o((
-mnoa je jasný,že Svenja taky patří do klubu mrch známých po Německu xDxD
Ta černovlasá je SVENJA a ta anorektička vedle ní-to fáákt nefím :-! boužle to je zase tak malyý :-//
Mno a tohle je teda starší fotka ....
___________________________________________________________________
Tak to je už asik finííítóó =))
DOufám,že je vám to už aspoň trošku jasné,kdyby nebylo,nebo by jste se chtěli na něco zeptat,tak mi písněte buď na íčko,maila(všechno najdete v NĚCO O NÁS -Krňula) mno a nebo semka do komentíků=))
Tak se mějte sweeeeeeet and niiiice =*
__________________________________________________________________________
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________________________________________________________________
Zdroj: http://cool-kaulitztwins.blog.cz/0702/tom-a-holky-o
Tak teď můj názor...
Možná je mrcha ale musím přiznat že bych se na jejím místě nezachovala jinak...Teda rozhodně bych nedala rozhovory do Brava atd. a když už bych měla něco s Tomem tak bych se snažila ať se to nikdo nedozví...Nechcu totiž umít tak mladá :D ale zase nemůžu jí říkat že je děvka když sním ulítla protože já bych to udělala taky....Ohledně tý Svenji nwm...Připadala mi celkem oka ale když jsem se dozvěděla že ona je ta fanynka co sní Tom spal snažila jsem se o ní něco najít na netu...Našla jsem pár jejích blogů a co mi vyrazilo dech byla její fotka u ní doma a u toho komentář I LOVE ME....Připadala mi namyšlená i dřív ale ne až tak! :-O Hned pod tohle fotkou byla Tomova fotky a u toho mich ex-freund nebo tak něco....:-O co si o nich myslíte vy?

**Tomovy lásky**

30. dubna 2007 v 12:42 | Tery-Lilly-Lalaine |  Tom Kaulitz
Když nad tím tak přemýšlím Tom vykládá jak by se nikdy nezamiloval ale opak je pravdou není to taková láska jak si jí každý představuje ale jeho láska k dvojčeti,svému bratrovi Billovi, je obdivuhodná.Takhle rádi se nemají sourozenci je to něco jedinečného co se jen tak nevidí.Je to prostě něco co lidi musej cítit.Je to to co nejde popsat ani jediným slovem na světě. A oni to cítí i beze slov...Zemřeli by jeden pro druhého to by většina sourozenců neudělala.A že Tom má rád jen Billa? Ne! Jedinou jeho pravou láskou ženského rodu je kytara.Stačí se podívat na výraz v jeho tváří když na ní hraje. Nikdy se od ní nechtěl odtrhnout...Miluje jí víc než jakoukoli holku v jeho životě. Taky mu patří obdiv za to jak dlouho u kytary vydržel. Tolik let a přesto když vidí kytaru neudrží se…....Co dál? Rodina…. Má tolik rád svojí rodinu. Vím o hodně lidech kteří se s rodinou nesnese. On ano….může se vždy věřit Billovi, jeho mamka ho vždy podrží…Umí sní vycházet až moc dobře za to mu patří obdiv..Kolik s vás vychází tak dobře s rodiči že by vás podpořili tak moc jak Toma… Dobře rodinu už nechám….... A co zvířata? Není snad jejich pes živým důkazem o tom že Tom může mít rád? :-ONechci říkat že je zoofil to fakt ne ale lásku ke zvířatům nejde vynecht…. Vím že Tom má lásky na rozdávaní a myslím že kdyby se toho nebál najde se v jeho srdci místo i na holku….Nebo ne? Co myslíte?

Zdrojec!!

**Hlasuj pro TH!!**

30. dubna 2007 v 12:37 | Tery-Lilly-Lalaine |  Vzkazíky

**Kluci s lístkama na Echo (2007)**

30. dubna 2007 v 12:36 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotečky
paiginky.blog.cz

**Yam! 18/07 (DE)**

30. dubna 2007 v 12:34 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.


**Sčítání fans**

30. dubna 2007 v 12:33 | Tery-Lilly-Lalaine |  Vzkazíky
SčítáníTákže holky,zase nějaká action!!!! ale plosím přihlašujte se díky!!!!!

Ahojte holčiny!!!!

Jak určitě víte v Německu proběhlo sečítání fans v různých městech a my

Jsme byli zvědavé,k jakým číslům by jsme se dostali i my naše Čr.

Takže jsme se rozhodlo udělat i my takové sečtení fans ,proto vás prosíme napište nám mail

Ve kterém bude napsáno:

VAŠE JMÉNO+PŘÍJMENÍ:

MĚSTO,NEBO VESNICE KDE BYDLÍTE:

VÁŠ VĚK:

KONTAKT NA VÁS,MAIL,NEBO ICQ:

A tohle všechno posílejte na mail ceske.fans@seznam.cz


**Berlin IV**

30. dubna 2007 v 12:32 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.czpaiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.czpaiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz

**Berlin III**

30. dubna 2007 v 12:31 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz

**Bravo: tajemství tour ABC**

30. dubna 2007 v 12:29 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
A pro All Areas Pass
S tímto pasem se mužeš volně pohybovat po zakulisí. Nedá se koupit! Jen skupina, managment, členové týmu a Bravo ho muže mít. Všichni ostatní musí zůstat venku.
B pro Bühne (podium)
Pro Zimmer 483 Tour podium obsahuje 400m2 hliníku a kuvu a 350 m konstrukcí.Pohyblivé prvky podia sou řízeny vysoce moderními motory a vše se muže menit dle nalady písně. Všechno se přepravuje 5ti náklaďáky!

C proCatering (stravovaní)
Kuchařka Jutta dělá hodně zdravého jidla aby kluci byli fit. (a nebyly nemocní jako minulou tour) Tentokrát je tam hodně čerstvého ovoce a mnoho salátů- ale také omací hamburger nebo řízek

D pro Duschen (sprchovaní)
Během cesty se chlapci sprchují v hotelových pokojích - toto tourbus neumožňuje
E pro Eintrittskarten (lístky)
Žadný listek, žadná show! Bravo má pro Vás poslední lístky

F pro fans
Téměř 250 000 fanoušků se jdou podívat na Tokio Hotel-show. Tom tešicí se až uvidí německé fanoušky "Nejlepší jsou doma" (uškleb)

G pro Garderobe (šatní skříň)
Toto je vesmír pro skupinu, managment a produkci. Všichni se u ní zdrží. Toto je místo kde se kluci připravují na svojí show.

H pro Höhenflug (vylítnutí do vzduchu)
Na konci show, když je podium zvedlé začnou vyletovat do vzduchu deště konfetů...

I pro Instruments (nástroje)
Tom hraje na kytaru od "Gibson", Georg na "Sandberg" a Gustav má bubny od "Tama"!

J pro Joystick
V tourbusu kluci radi hrají videohry, specialně zavodní hry.
K pro Kicker (hráč fotbalu)
Stolní fotbalová hra je vzatá se sebou ke každému mìstu, a také tabletennis. V obou hrách sou si kluci navzajem velkou konkurencí. Absolutní šampion: Tom: nebo tak nějak to on sám říkal
L pro Lampenfieber (tréma na podiu)
Ačkoliv už odehrali více než 100koncertů, behem jejich tour oni jsou nejvíce nervozní než kdy předtím. Tou nejvetší obavou je: "Doufejme že nespadneme s toho velkého podia"

M pro Microphone (mikrofon)
Pro Billa byl extra vyrobený mikrofon. a zvláštnost na něm: Je naprosto černý s řadou černých kamínků

N pro Night(Noc)
Když show skončí Bill & spol odejdou do tourbusu Kde spí ve vlastních postelých "Když jedeme baječně se spí- je to jako by vás to kolíbalo k spánku" směje se Tom

O pro Oropax (ucpávky do uší)
Scream-warning. Kvuli hlasitosti publika jsou doporučené. Fanoušci se mohou doječet až 125 decibelů.
P pro Plakate (transparenty)
Fanoušci se každodenně předstihují v psaní neznámých napisu na transparenty. Slogan jako "Fick mich übers ende der welt" je velice normální……

Q pro Quality time (kvalitní čas)
To je to co chlapci volají ještě 1½ před začatkem koncertu. To je že tam budou jen oni 4 a nikdo je nesmí rušit. V tu chvili se intenzivně připravují na tour.

R pro Roadies (cestovaní)
40 členů teamu cestují s Tokio Hotel aby mohli postavit podium.
S pro Setlist (seznam)
Tam mužete vidět kdy se jaká píseň kdy hraje. Je to duležíté jak pro skupinu tak pro team u světel a zvuků.

T pro Tourbus
4 noční - liners se používají k přepravě Tokio Hotel teamu do dalšího města. Jeden je pro skupinu, to je ten kde oni spí. Autobus má v zasobě 200 filmů. A stiskem čudliku muže pustit svuj oblíbený film- mohou ho sledovat na obrazovce nad svojí postelí.

U pro Unplugged(akustik)
Na podiu Bill a Tom hrají austickou verzi B- side songu In die Nacht

V pro Vorgruppe (předskupina)
Dvě rakušanky z Luttenburger Klug jsou s Tokio Hotel na tour

W pro Waffeleisen (vaflovač)
Spolu na tour s Tokio Hotel jede i vaflovač. Bill, Tom, Gustav a Georg si mohou udělat vafle kdykoliv chtějí

X pro XXL suitcase (XXL kufry)
Protože Magdeburská čtyřka toho musí vzít tolik mají velké kufry. Ktere musí vtěstnat do tourbusu

Z for Zugabe (přídavek)
Když publikum spolupracuje zahrají jim kluci přídavek. Pro nemecké fanoušky jich možná bude víc!