Březen 2008

**Brzy se uzdrav, Bille! - zpráva od Toma na Alloy.com**

31. března 2008 v 21:59 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________________________________
Ahoj všichni, tady je znova Tom!
Většina z vás jistě slyšela, že jsme museli zrušit zbytek "1000 Hotels European Tour", protože Bill má problém s hlasivkami a musí jít na urgentní operaci. Tohle nás opravdu všechny zničilo - hlavně Billa. Všichni jsme zpátky v Německu a samozřejmě, že jsem s Billem, abych ho podporoval a byl u něj, když mě potřebuje.
Billa musí vidět doktoři několikrát za den, ale má ty nejlepší doktory v Německu. Mluvíme o tolika věcech, protože tohle všechno je děsivé. Ale za většinu z vás se cítíme tak špatně, že jsme vás lidi zklamali zrušením zbytku turné. Cítíme se, jako bychom každého zklamali. Bill se hlavně kvůli tomu cítí opravdu špatně a já se ho snažím přesvědčovat, že to není jeho vina.
Takže já a kluci vám chceme říct, že děláme naprosto všechno, abychom se dostali zpátky na podium a všechny vás viděli, jak to jenom bude možné....to bude tak úžasné! Doufáme, že to nepotrvá moc dlouho. Děkujeme za všechny "Brzké uzdravení" přání, které nám posíláte - je to úžasné mít takovou skvělou podporu od fanoušků, jako jste vy. Opatrujte se a děkujeme za vaši neuvěřitelnou podporu! Oh yeah, klidně zanechte komentáře. Bill je zkontroluje tak brzy, jakmile se bude cítit líp.
Tom
Zdroj: http://www.alloy.com/5/91/6813/1/ref/5/91/6609/1/more_module_spot_1_link většině ale nepůjde, protože tohle se "špatně" otvírá a já nevim proč

**Natáčení 1000 Meere (jiné video)**

31. března 2008 v 21:53 | Tery-Lilly-Lalaine |  Videa atd. ...

**Mezinárodní akce se SRDCI !!**

31. března 2008 v 21:53 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Rozhlašujte dál!
Adminka mezinárodního fóra se rozhodla udělat mezinárodní akci "Srdce pro zpěváka". Je to jednoduché a prostě a zaručeně by se to mělo k Billovi dostat.
Jak na to?
Vezmete si fixu, tužku na oči, prostě cokoli co je smývatelný a neublíží vám to. Na krk si nakreslíte srdce a vyfotíte to. Naznačíte tím Billovi jak ho máte rádi a jeho hlas taky a že vám na něm záleží.
Asi tak jako tady v tom příkladu:
Dole se taky tak podepište, ať je vidět, kdo to udělal. V jakémkli programu na úpravu fotek tam je vložit písmo, tak tam vložíte svůj malý podpis. Potom to nahrajete na nějaký server jako je www.imageshack.us nebo www.tinypic.com atd. A odkaz na tu fotku, který se vám nahráním objeví odešlete na e-mail:
administrator@tokiohotelus.com do předměteu napište "Singers Heart"
Tato akce trvá do 6.dubna! Takže foťte, posílejte a zúčastňujte se a taky šiřte dál!

**Hlasování do Comet 08!**

31. března 2008 v 21:50 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Pro hlasování stačí označit v každé kategorii Tokio Hotel a pak jenom zvolit "LOS"
Odkazy na hlasování jsem přidlala i do "zajímavých odkazů"

**1000. článek v tomto měsíci :-)**

31. března 2008 v 19:36 | Tery-Lilly-Lalaine |  Blog&Me
Ahojte, chtěla sem vám říct menší zajímavost a to, že tenhle článek je přesně 1000. článek za tenhle měsíc... :-) A chci taky poděkovat, že sem chodíte... MVR!! ♥ Tak se mějte hezky :-) Vaše Tess

**Vzkaz od Alči**

31. března 2008 v 19:32 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Prodám lístek na Bravo Supershow 2008
Datum: 3.5.08 od 18:00
Místo: Nurnberg
místo na stání
cena - 950 Kč

Mám sice jen jeden lístek, ale jestli tam nechcete jet sami, tak jsem tam původně měla jet s Hakky, Itchy, Ivet a Adél. Tak jestli je znáte, tak ony tam jedou.
Kdyžtak dejte vědět na: a.pospik@seznam.cz

**Nominace na Comet 2008**

31. března 2008 v 17:01 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Kdo je nominovaný, kdo má dobré šance, jak velká je konkurence? Teď jsou interpreti jasní. Třikrát nominovaní a tímto nejžhavější uchazeči na Comet: Tokio Hotel!!!

VIVA přenos z Comet - 23.května od 20 hod. live!!!
Bester Liveact (nejlepší živé vystoupení)
Bushido
Die Ärzte
Die Fantastischen Vier
Panik
Tokio Hotel


**V bříšku... (kresbička)**

31. března 2008 v 16:12 | Tery-Lilly-Lalaine |  Twincest
by Monica

**Montáže by Monica III**

31. března 2008 v 16:11 | Tery-Lilly-Lalaine |  Twincest
All by Monica
Warning: Sex...

**Kresba by Maybe**

31. března 2008 v 16:02 | Tery-Lilly-Lalaine |  Twincest
by Maybe

**Georg - Happy Birthday (21)**

31. března 2008 v 15:12 | Tery-Lilly-Lalaine |  Happy Birthday Tokio Hotel
Takže dnes má 21.narozeniny Georg Listing, basák z Tokio Hotel... Je to fakt moc milej a pěknej klučina, mam ho moc moc moc a moc ráda ♥ Prostě takovej kus chlapa... :-P Takže Geo, všechno NEJLEPŠÍ, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, slávy, úspěchů, peněz, fanynek, holek - ale spíš už tu pravou! atd. ... Vždyť víte... :-) Takže prostě HAPPY BIRTHDAY!! =-) Tak to je asi všechno, snad sem na nic nezapoměla, ještě menší dárečky:
Georg Listing
Happy Birthday
Mucík Georgík ♥ ♥ :-*
Tokio Hotel forever!! ♥ ♫ ♪
Tak to je asi už THE END! xD

**Jay - Happy Birthday (26)**

31. března 2008 v 15:12 | Tery-Lilly-Lalaine |  Happy Birthday US5
Takže dnes má 26. narozeniny Jay s US5... Takže mu přeji hodně štěstí, zdraví, úspěchů, slávy, fanynek, lásky, koncetrů apod. ... Prostě všechno NEJLEPŠÍ!!! =-)
HAPPY BIRTHDAY JAY!! ♥

**Big Brother... nebo malá ségra? 15.díl**

31. března 2008 v 15:12 | Tery-Lilly-Lalaine |  FF - Big Brother...nebo malá ségra?
BIG BROTHER... NEBO MALÁ SÉGRA? 15.díl
"Tome? Můžu s tebou mluvit?" Nakoukla jsem do ložnice, kde ležel Tom na posteli a…líbal se s Andreou. "Promiňte že ruším, ale jenom s Tomem." Podívala jsem se na Andreu, aby vypadla. Bohudík jí to došlo. Tom jen pokrčil rameny a nezaujatě si mě prohlížel. "Tak co chceš?" Vyštěknul na mě odměřeným tónem jakmile Andrea odešla. "Buď seš hodně dobrej herec nebo ti je vážně ukradený to, co se mezi námi stalo! Jak to je?" Dívala jsem se na něj nechápavým pohledem. Tom jen protočil oči v sloup. "Hele vo co ti jde?" Vůbec se mi nelíbil tón, s jakým se mnou mluvil, ale potom uhnul pohledem, což mi trošku dodalo odvahy. "Když to chceš slyšet…" Pokrčila jsem rameny a sedla si k němu na postel.
"Budu k tobě upřímná." Tom si jen nesouhlasně odfrknul a ušklíbnul se na mě. "Už tahle věta je nepravdivá! Ty a upřímná? Víš vůbec, co to znamená?" Neovládnul se už Tom. Cože? Co tím sakra myslí? Že jsem mu lhala? A kdy?? Pak jsem si vzpomněla na jeden okamžik, kterej nás vlastně rozvrátil…
"To mi chceš pořád vyčítat to, co se stalo v koupelně? Navíc když se zeptáš Billa, on ti potvrdí, jak to bylo. Tak proč je pro tebe tak těžký mi uvěřit? Ty zase asi netušíš, co to znamená důvěra, viď?" Neodpustila jsem si do něj nerejpnout. "Hele, vážně netuším vo co ti jde. Jestli si přišla za mnou jen proto, aby si mě mohla urážet, tak ti říkám rovnou, že od tebe se urážet nenechám. Marníš čas." Díval se mi do očí ledově Tom. Jakoby se nikdy mezi námi nic nestalo. Najednou, jakoby v něm nebylo ani kousek citu. Jakoby ani neměl srdce…
"Právě a to bych nerada. Sám víš, že dneska je tohle možná můj poslední den ve vile. Že zítra nejspíš půjdu dom, tak mě netrap a vyslechni mě. Prosím! Nikdy jsem tě o nic nežádala…a jestli ano, tak o to, aby si mi uvěřil! Tak mě prosím vyslechni!" Tom se na mě překvapeně podíval, ale mlčel. Vyložila jsem si to tak, že mě bude poslouchat a tak jsem začala svůj monolog…
"Tome, nevím, jak si to udělal, ale už od prvního okamžiku, co jsem tě uviděla, jsem cítila, že si zvláštní. Něčím si mě dostal. Bohužel…nikdy jsem neměla poslouchat svou touhu a nikdy jsem ti neměla dát. Teď si o mě myslíš, že jsem akorát kurwa, co dává každýmu na potkání. Ale tak to není. Nehodlám tě vyvádět z omylu, je to tvůj názor a já ti ho nehodlám brát. Pochybuju, že pokud ti na mě vážně nezáleží, že bys najednou změnil názor, ale prosím, věnuj mi teď kousek z tvého času a vyslechni mě." Na chvíli jsem se odmlčela. Snad…jako bych doufala, že Tom na to něco řekne, ale on jen zarytě mlčel a tak jsem pokračovala. "V tý koupelně to byl opravdu omyl. Už jednou jsem ti to vysvětlila a nehodlám se opakovat. Ty mi totiž stejně nikdy neuvěříš. Proč tu vlastně s tebou teď mluvím? Protože vím, že Dan si mě nejspíš vybere do duelu…a nejspíš tohle je můj poslední den, co tu jsem s vámi. Tak mi promiň. Promiň mi všechno. Že tě tu teď zdržuju, protože ty bys byl raději s Andreou. Promiň, že jsem v Billovi poznala vážně super kamaráda, ale ty sis to vyložil jinak a taky mi prosím promiň, že jsem se do tebe zamilovala…" Po tvářích se mi začaly kutálet slzy. "Ty si blbá!" Nadávala jsem si v duchu. Rozhodně jsem se před ním nehodlala rozbrečet, ale když už chce vidět, že jsem taky jenom člověk, že taky mám city, tak ať si to teď vychutná! "Musela jsem ti to říct, jinak bych nedokázala odejít s celým srdcem. Zůstalo by už navždy zlomené a to prostě nemůžu…už kvůli sestřičce ho musím mít celé! Jen pro ní, protože tuhle soutěž nejspíš nevyhraju a ona…" Už jsem to nedokázala doříct. Rozplakala jsem se. Bylo mi jasné, co se stane Klaudii, když nepůjde na operaci. Bylo mi jasné, že zemře…
(Ajleen)

**Milenka 7.díl**

31. března 2008 v 15:11 | Tery-Lilly-Lalaine |  FF - Milenka
MILENKA 7.díl
Na véču sem přišla normálně a kluci dělali,že se nic nestalo,což mi dost vyhovovalo.
Po večeři sme s klukama blbli…fakt prča.Byli jsme vzhůru asi do 1 do rána a pak jsme šly vytlemený spát.Ráno jsem vstala jako první a tak sem se rozhodla,že všem udělám překvápko.Šla jsem do kuchyně,kde jsem všem připravila snídani.Nejdřív sem šla ke klukům do pokoje a páč ještě spali,tak sem roztáhla závěsy a prej :,,Budíček..kámo".. ,,Ty vole,jakej…"řek Bill a do toho se přidal i Tom ,,No to si snad děláte prdel ne?" Když mě ale oba viděli i se snídaní na svých stolcích,hned se usmály.,,Ty seš zlato"dal mi Bill pusu na tvář,,Díky Billí" ,,Naty…pojď sem pls"ukázal Tom ,,No..Co je..nevyhovuje ti snad něco?"ptám se.Tom mě,ale místo odpovědi chytne za ruku as stáhne do postele.,,Právě,že se mi všechno líbí" a začne mě líbat. ,,Tomí,nech mě,ještě mám snídačku pro vaše,naše…víš jak ne?"a zvedla jsem se od něj a šla za taťkou a bíbí… Slyšela sem od nich to samí co od kluků,teda vlastně od Billa a slíbili mi,že nemusím dneska nic dělat… ,,Hmm,tak to abych nosila snídani každej den co?" dělám si srandu a jdu do kuchyně… ,,Tam už kupodivu sedí najedený a upravený kluci.. Pak jsme si s Billem začali dělat za srandy srandu s Toma a ten nás pak honil po celý kuchyni..Páč jsme za 10 minut roztřískali talíř a 2 skleničky a donutili jsme tím vstát rodiče,museli jsme toho nechat…,,Škoda"prohlásili jsme sborově.
Na oběd jsme jeli do pizzerky,ale nebylo to bez následků.Táta s Bíbí si radši sedli k jinýmu stolu ..a asi věděli proč.S klukama sme po sobě házeli kousky pizzy a Tom na sebe vyklopil kečup.Mi s Billem dostali takovej záchvat,že sme spadly ze židle..Samo,aby nám ten smích Tom oplatil,vyklopil ten kečup na nás taky..no co jinýho se od něj dá čekat viď..Když sme odcházeli z pizzerky,chcípali jsme smíchy. Táta nás dokonce odmítal vzít do auta,ale nakonec přece jen vzal.Na chatě jsme se převlíkly a šly s klukama do města,já s Billem sme nadšeně nakupovali,kdyžto Tom,se jaksi no nudil,teda pokud neviděl něco,co mu připadalo zajímavý…a že jemu připadaj zajímavý věci takoví,který sou ve skutečnosti zajímavý asi jako přednáška o pampelišce.. No na chatu sme každopádně přišly totálně mrtvý.S těží jsme do sebe nacpali večeři a šly bez řečí spát.
V noci jsem se probudila a měla žížu,tak jsem se šla napít do kuchyně.Otevřela sem ledničku a vytáhla Pepsi.zrovna sem zavřela ledničku ,,taky nemůžeš spát?"ptá se Tom sedící na židli.
,,No nemůžu no.."Nalila sem si pití,dala ho zpátky do ledničky a šla si sednout vedle něj.
Chvíli sme jen tak kecali o kravinách…no a pak mě Tom nějak začal líbat.Tom si mě posadil na sebe.Za chvíli už to bylo docela žhavý.Přesunuli jsme se ke mně do pokoje,kde jsme usnuly v obětí.
Ráno nás probudil Bill:,,Překvapuje mě,že ste ještě oblečený.."Směje se.My jenom zrudnem
A já mířím do koupelny ,,Jestli se jdeš sprchovat,tak jdu s tebou"hlásí Tom…A tak se vracím do pokoje pro plavky-radši…Ve sprše s Tomem blbneme no a pak líbáme.Tom mi sundá horní díl plavek.Sme pod sprchou asi 30 minut,než začne téct studená no. A taky byla trochu vytopená koupelna …ale to je detail.
(Lola)

**Statistiky: 24.3. - 30.3.2008**

31. března 2008 v 15:10 | Tery-Lilly-Lalaine |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (24.3.2008 - 30.3.2008) je:
Pondeli: 46
Utery: 37
Streda: 39
Ctvrtek: 45
Patek: 41
Sobota: 0
Nedele: 50

Celkem: 258

**4 black&white fotky kluků**

31. března 2008 v 15:08 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotečky

**Kaulitzova operace proběhla podle plánu**

31. března 2008 v 15:04 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat na 1.máje ve Washingtonu.

Komunikace s křídovou tabulí

Jost dodává, že prý dvojče Tom doprovázel Billa do nemocnice. Prý "mu dal ke komunikaci pro příštích deset dní, malou křídovou školní tabuli". V E-Mail- Interview s "Bild am Sonntag" (BamS) řekl kytarista Tom Kaulitz: "Bill by chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak jen to je možné. Pravděpodobně to tam vydrží asi jen dva dny".
Jeho bratrovi prý chybí zpívání. Na otázku, jestli má prý strach, že Tokio Hotel už nebudou znět tak, jako dříve, odpověděl Tom: "popravdě řečeno, máme z toho vítr a to sice oba dva. (…) Bill mi už znakovou řečí vysvětlil, že halt po operaci budu muset já bejt u mikrofonu."
V únoru na malé návštěvě v Sev. Americe byla skupina potěšena. Koncerty ve středně velkých halách v Los Angeles, New Yorku a Kanadě byly ihned vyprodány. Hodně amerických fanoušků mohli hity jako "Monsoon" (DDM) zpívat zpaměti. Pravděpodobně ve druhém týdnu května by mělo vyjít v USA skupiny první anglicky zpívané album "Scream".
Přeložila: Annette Kaulitz
Zdroj: http://www.focus.de

**Billova operace proběhla dobře!**

31. března 2008 v 15:03 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel - Billa Kaulitze (18) proběhla podle údajů jejich manžera dobře. "Při operace běželo všechno podle plánu a lékař je optimistický", řelk producent David Jost. "Ošetřující lékař Billa je jeden z nejlepších lékařů, kteří ve svém oboru existují. Zda se operace opravdu podařila, že Billův hlas bude znít stejně jako předtím", se nemůže bohužel ještě říct.
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

**Video pro Billa od slovenských fans**

31. března 2008 v 15:00 | Tery-Lilly-Lalaine |  Videa atd. ...