Červenec 2008

**Tom - dívčí milovník**

31. července 2008 v 21:11 | Tery-lilly-Lalaine |  Tom Kaulitz
Tom - dívčí milovník
Vždy dredy
Tom, kytarista z Tokio Hotel, říká že je tu jenom jedna osoba, která s ním sdílí smysl: ta osoba je o deset minut mladší a jeho jméno začíná písmenem B. Zatímco Bill si dělá vlasy do velikosti XXL, Tom se stará o svoje dredy. Říká, že je pořád nosí v culíku a když chcete vidět jeho vlasy normálně, tak s ním musíte být leda ve sprše: když jsou mokrý, tak vypadají jako chapadla. Tohle ovšem nenechává beze snů tisíce fanoušků. Důvodem je to, že Tom je sex bomba z Tokio Hotel: osobně klame, že měl sex s mnoha fanoušky a dokonce se povídá, že strávil jednu noc s 25 dívkami. Tom je o deset minut starší než Bill a o 2 cm kratší, ale váhu mají stejnou. Jejich vkusy se ovšem liší. Tom říká, že měl mnoho rozdílných dívek, ale s žádnou z nich nestrávil víc jak jeden den. Měl sedm vážných vztahů, ale většinou byly založeny na touze.
Opravdový sex
S poměrem k jeho neuvěřitelné žízni po sexu, klame, že už je nemocný z takové frekvence a proto se omlouvá, že nosí sluneční brýle. Zkresluje to ty blůzy a krátké sukně. Taky uznává, že vždycky dosáhne toho, co chce a nikdy si nemusel dívku vybírat, protože si vždycky vybrala ona jeho. Nechal si dát piercing do rtu ve 14 letech. Rád sleduje akční filmy, chodí na párty a maluje grafity. Nikdy by nebyl schopný se obléct jako Bill, ani kdyby ho o to požádala Angelina Jolie. Má 19 kytar a to je vysoké číslo na 19letého kluka. Jedna další věc: jeho největším chtíčem je vstoupit do tmavé místnosti s Olsenkami.

**Položte Tokio Hotel otázku do Stevens Untitled Rock Show!**

31. července 2008 v 20:53 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Tokio Hotel budou ve Stevens Untitled Rock Show a fanoušci mají možnost položit klukům vlastní otázky. Jak? Jednoduše.
Přidejte si tento MySpace do přátel SURS Myspace, najděte potom u sebe Bulletin, který oznamuje to, že tam budou Tokio Hotel a můžete jim položit otázku, jednoduše do toho bulletinu odpovězte komentem v angličtině takto: Jméno (Name), pod to Odkud pocházíte (Location) a pod to otázku (Question). Vždy napište to v závorce, potom dvojtečku a za to správnou informaci ;-)

**Twinsie**

31. července 2008 v 20:52 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotečky

**Viva Speciál: Staré vs. Nové**

31. července 2008 v 20:52 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Show začíná ve 20:00 a to v sobotu 02.08.2008.
20 interpretů šlo do začátku se dvěma písněma - od nejstarší po nejnovější. Zde uvidíte jak to dopadlo.

**TV - U20 Deine Teenies (01.08.08)**

31. července 2008 v 20:51 | Tery-Lilly-Lalaine |  Novinky
Zítra v 15:00 běží na Pro7 opět U20 Deutschland Deine Teenies a prý by to mělo být o dvojčatech, dvou 17letých dívkách Lauře a Lise, které jsou Tokio Hotel fanynky.

**Tokio Hotel končí na zbytek roku!**

31. července 2008 v 20:50 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z Hitkrant č.31
_____________________________________________________
Exkluzivně: Poslední show v roce
Po dvou úžasných koncertech v Holandsku v tomhle roce bude kolem Billa, Toma, Georga a Gustava ticho. Co budou kluci dělat?
Fotky, které vidíte jsou z 13.července z Belgie. Tam Tokio Hotel vystupovali na festivalu Werchter Boutique. Nechceme vám v nich zabránit, protože to byla poslední show od Tokio Hotel na Evropském open-air tour a taky poslední show, kterou dělali tenhle rok v Evropě.
Samozřejmě, že kluci se nebudou po zbytek roku 2008 jenom válet, budou stále zaneprázdněni. Bill a jeho kluci opouští na začátku srpna Evropu a letí do Spojených Států, aby zde hráli po celý měsíc koncerty a dělali si v Americe nějaké to jméno. Protože i Amerika se stává více posedlá Tokio Hotel.
V květnu bylo Times Square celé zobrazeno obrázky Billa, Toma, Georga a Gustava, které byly venku před MTV studiem. Jejich singl a album Scream tam je venku a fanoušci odpovídají velmi pozitivně.
Navždy pryč?
Samozřejmě, že nemůžete vinit Tokio Hotel za to, že to zkouší ve Státech, to je největší sen pro každého. Ale to neznamená, že jsou navždy pryč. Jste šílení! Již teď jsou tu plány na nové album, které vyjde v Německu, našem malém Holandsku a dalších částech Evropy. Bude to třetí album Tokio Hotel. Pomluvy říkají, že to bude znova v němčině. Kdy vyjde není jasné, ale nejspíš někdy v roce 2009.
Bill již začal s psaním nových písní. Kdekoli je, tak píše písně. Dává přednost svému laptopu, ale když ho nemá s sebou, tak rychle píše do svého bloku nebo to ukládá na telefon. Dříve v tomto roce prošel zpěvák rušným časem, protože měl problémy se svým hlasem a měl i operaci hlasivek. Bill má hodně inspirace z tohoto těžkého času.
Jestli jste Tokio Hotel fanoušek, tak musíte být trpělivý než vyjde něco nového od vašich německých hrdinů. Ale dobrá zpráva je: pracuje se na tom!

**Exklusivně: Manažer odhaluje!**

31. července 2008 v 20:50 | Tery-Lilly-Lalaine |  Entery
Přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z Yam č.8
________________________________________________________
Talent, těžká práce nebo štěstí - co je potřeba pro úspěšnost? Producent Tokio Hotel to ví!
Je to producent, píše texty a manažer Tokio Hotel. David Jost odhalil kapelu z Magdeburgu, pomohl jim a vedl je do mezinárodního úspěchu. Kreativní Hamburčan je workholik, jeho kalendář je téměř plný 24 hodin denně. Nicméně tenhle 35letý muž si našel čas a dal exkluzivní interview pro Yam!. Odhaluje, co musí hvězda mít, aby mohla uspět a proč na vůli někdy záleží víc než na talentu.
Yam!: Co musí hvězda mít?
David Jost: Možnosti! Nejdříve je potřeba emocionálních možností a kromě toho musí mít velmi velkou vůli. Když se talent a vůle dají dohromady, tak jsou tu velké šance.
Yam!: Dá se s ním něco dělat, když má jenom jedno z těchto dvou
David Jost: Ano, ale musí to mít opravdu extrémně silné. Když někdo má jenom talent, ale nemá silnou vůli, tak potřebuje štěstí a mít kolem sebe lidi, kteří mu zajistí úspěch. Ale může to fungovat i jinak. Když někdo má málo talentu, ale silnou vůli a velkou inteligenci, tak má šanci stát se úspěšným.
Yam!: Máte dobrý příklad?
David Jost: Madonna! Ve skutečnosti není zase tak vyčnívající zpěvačka, na druhou stranu je velmi inteligentní. Madonna je více než dvacet let na vrcholku. Je těžké to zvládnout jenom štěstím, nikdo ho nemá po takovou dobu. Nic nenechá náhodě. Madonna se pochybuje sama, i když je tohle jeden z nejodvážnějších kroků v hudebním průmyslu.
Yam!: Co je potřeba k tomu být úspěšný a trvale?
David Jost: Velmi důležité je mít silnou vůli a dávat pro to oběti, aby se dosáhlo cíle. Skoro vždycky je důležité dávat oběti pro velký a dlouho trvající úspěch. Tohle neplatí jenom u hudebního průmyslu. Nikdo nemůže mít neuvěřitelný úspěch jen s talentem bez nějakých obětí po dlouhou dobu.
Yam!: Jak se objeví talent?
David Jost: Není to jednoduché říct to jenom tak. Většinou se talent může vycítit. V tomhle případě většinou věřím instinktům.
Yam!: A co vám řekl váš instinktu, když jste viděl poprvé Tokio Hotel?
David Jost: Byl jsem naprosto šokován. Naprosto mě to překvapilo. V tu chvíli jsem dával všechno do toho, abych dal do kupy kapelu. Ale zapomněl jsem na tyhle svoje plány, když jsem uslyšel poprvé kluky, Billovi bylo třináct a hráli to svoje demo pro mě a mé partnery v malé zkušebně v Magdeburgu. O pár hodin později jsme klukům řekli sbohem a po celou dobu jsem křičel "Ano"!
Yam!: Věděli jste, že Tokio Hotel budou tak úspěšní mezinárodně?
David Jost: Ne, samozřejmě, že ne. Ale tušil jsem, že kapela v Německu prorazí. Všechno jsem vložil do hudebního průmyslu. Byl by to sebeklam, kdybych čekal na to, až se stanou úspěšní mezinárodně.
Yam!: Jaký je recept na Tokio Hotel úspěch?
David Jost: Hudební průmysl je plný interpretů, kteří se zjeví, když jim někdo řekl, co mají celý den dělat a na co se musí soustředit, aby to fungovalo. V případě Tokio Hotel je úspěch opačný.
Yam!: Jak?
David Jost: Kdyby někdo měl popsat Billovu vůli - což je nemožné - tak by ztratil část toho, co představuje. Bill potřebuje dělat, co chce naplno - může být ten nejlepší, kdykoli chce. Když byl malý kluk, věděl přesně, co chtěl, včetně toho, co nechtěl. Lidi to cítí. U něj tu jsou velké emocionální extrémy. Jenom zřídka může být nalezen takový frontman v Německu. Kapely hvězdná možnost je velmi velká. Byl bych naprostý idiot, kdybych ho přehlédnul.
Yam!: Psaní textů nebo manažer - co děláte častěji?
David Jost: Samozřejmě, že píšu texty. Manažerství je kreativní a měnící se práce. Mám štěstí, protože pracuji s kapelou a věřím, že každý den přinese něco nového. Nemohl bych dělat tuhle práci, kdyby to takhle nebylo.
Yam!: Začali jste už pracovat na třetím albu Tokio Hotel?
David Jost: Už jsme začali psát písně. V tuhle chvíli je Bill velmi kreativní a přichází pravidelně s novými nápady.
Yam!: Jakou nejlepší píseň jste napsal?
DavidJost: Ještě žádnou. Možná to jednou přijde.

**Vinceho fotogalerka 1**

31. července 2008 v 20:07 | Tery-Lilly-Lalaine |  Vincent Thomas
Mno... A taky trochu Vincenta po ostatních členech US5! xD (Z Google.com)
Zbytek pod perexem! xP

**Naked Eye - Wer ist Tokio Hotel?**

31. července 2008 v 19:59 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Proč jména Tokio Hotel?
Bill Kaulitz:
Bylo to tak, protože jsme hledali jméno, které je nám blízké. Všichni čtyři jsme městští lidé, milujeme velká města a jsme z opravdu malého, škaredého města v Německu a to je opravdu hrozné a vždycky jsme nesnášeli naši vesnici a chtěli jsme být ve velkých městech. To byl vždycky náš velký sen. A Tokio dobře zní, hezky to zní. A potom jsme si tedy řekl, ok Tokio. Vše, co jsme o něm slyšeli bylo, "Yeah, to je obrovské město a je to tam šílené" a opravdu jsme tam chceme jet.

Takže jste tam ještě nebyli?
Bill:
Ne, ne

A doufáte, že se tam jednoho dne dostanete?
Bill:
Jo! Doufáme, že tento rok, ale uvidíme.
Tom Kaulitz: Možná zahrát koncert.
Georg Listing: Tokyo Dome dobře zní! Jsou tam nějaké fanouškovské stránky a věci z Japonska, uvidíme, jestli budete mít na to čas tento rok nebo až ten příští.

Váš song "Don't Jump", je v něm nějaká osobní zpráva?
Bill:
Myslím, že jsme o tom mluvili, o sebevraždě, protože je to song z našeho druhého německého alba a nahrání bylo inspirováno našimi fanoušky a hodně příběhy, co jsme slyšeli. Dostali jsme od našich fanoušků tolik dopisů a příběhů.
Tom: A známe takové věci z osobních zkušeností, je to velké téma, můžete to zjistit z dopisů od fanoušků.
Bill: A víte, každý má ve své životě situaci, ve které to je jako "Oh, jsem tak smutný, jsem tak…" Nevím, každý má ve své životě ty horší části a my jsme řekli ok, napíšeme o tom song a že skočit není žádným řešením.

Řekněte mi jednu osobnost, která vás v hudbě ovlivnila. Ať už německou nebo…
Bill
: Pro mě byl první kontakt s hudbou u Neny. Když jsem měl 6 let, viděl jsem ji v televizi. Teď poslouchám Coldpaly, Keen a Green Day.
Tom: Víte, nikdy jsme neměl žádný vzor nebo tak, ale když jsem byl dítě, tak Aerosmith byli velkou kapelou. Opravdu dítě. Vím, mám teď 18, ale opravdu dítě. Jo, Aerosmith.
Georg: Pro mě, taky nemám vzor, nechtěl jsem se podobat té a té osobě. Ale miluju Oasis. S Oasis jsem skutečně začal s posloucháním hudby.
Gustav Schäfer: Vyrostl jsem na Ericu Claptonovi a rockových hvězdách, ale teď poslouchám tvrdší věci, jako je Metallica.

**M&G v Lisabonu (29.06.2008)**

31. července 2008 v 19:58 | Tery-Lilly-Lalaine |  Fotečky

**Izzy s fretkou**

31. července 2008 v 19:54 | Tery-Lilly-Lalaine |  Izzy Galegos
Fretečka je pravděpodobně albín/ka. <3

**Jayovo fotogalerka 1**

31. července 2008 v 19:53 | Tery-Lilly-Lalaine |  Jay Khan
Mno... A do třetice všeho zlého i dobrého - JAY! :-) (Z Google.com) Bohužel jen 2 fotky... Sorry!

**Chrisovo fotogalerka 3**

31. července 2008 v 19:51 | Tery-Lilly-Lalaine |  Chris Watrin
Mno a po Richiem trochu Chrise!!! <3 (Z Google.com)
Zbytek pod perexem! ;-)

**Richieho fotogalerka 3**

31. července 2008 v 19:47 | Tery-Lilly-Lalaine |  Richie Stringini
Mno, tak po dlouhý době pár žhavých fotek. (z Google.com) =o))
Zbytek pod perexem! <3

**Můj 59.diplomek za bleskovku**

31. července 2008 v 19:03 | Tery-Lilly-Lalaine |  Moje výhry
HyperLink

**Můj 58.diplomek za bleskovku**

31. července 2008 v 19:02 | Tery-Lilly-Lalaine |  Moje výhry
HyperLink

**TH o slavných německých exportech**

31. července 2008 v 18:58 | Tery-Lilly-Lalaine |  Rozhovory, články, časáky atd.
Co si Tokio Hotel myslí o jiných slavných německých exportech?

Teď bych rád věděl váš upřímný názor na následující německé rockery. Nejprve Kraftwerk…
Bill:
Kraftwerk? Oh…Kraftwerk…tuhle hudbu skutečně nemusím: Moc je neznám.

Nina Hagen
Bill:
Myslím, že je opravdu cool. Potkal jsem ji jednou někde v Německu a je opravdu milá.
Tom: Je opravdu bláznivá. Víte, ona mluví stejně špatně anglicky, jako my.

Nena
Bill:
Nena! Nena byla opravdu můj první kontakt s hudbou a stále Nenu miluju. Je skutečně skvělá zpěvačka, miluju ji.

Scorpions
Bill:
Scorpions! "Wind of Change." Potkali jsme je tak před rokem a půl.
Tom: Myslím, že jsou skvělí. Všude tady měli velký úspěch, hrají ve velkých halách a na velkých místech, je to skvělé. Jak víte, tak to ale opravdu není má oblíbená hudba. Líbí se mi, jak jsou úspěšní. Je to dobré.

Rammstein
Bil
l: Rammstein! Myslím, že jsou velmi úspěšní a vždycky mají skvělé podium, skvělá živá vystoupení. A myslím, že mají opravdu úžasnou kariéru a za to mají respekt.

A samozřejmě nejdůležitější David Hasselhoff.
Bill
(směje se): To je Georgův vzor!
Tom: Knihgt Rider je víc úspěšnější, než hudba Davida Hasselhoffa a Pobřežní hlídka.
Bill: Každý nám řekli, "David Hassalhoff je v Německu tak úspěšný" a my "Cože? Nikdy jsem to neslyšel!"
Tom: Známe jenom Knight Rider a Pobřežní hlídku. Ale neznám nikoho, komu se líbí jeho hudba kromě Georga. Georg není fanouškem hudby, ale tanečních pohybů. A já znám jenom Pobřežní hlídku, ale ne kvůli Davidu Hasselhoffovi, ale kvůli Pamele Anderson!

**Bill & Tom worms 2 (kresby)**

31. července 2008 v 18:17 | Tery-Lilly-Lalaine |  Twincest
by Nena
Photobucket
B: "Proč mě sakra rušíš když se koupu ?"
T: "Já... Já se tě jen chtěl zeptat, jestli bych ti mohl umýt záda..."
Photobucket
T: "Bille, přál bych si být rytířem, co tě zachrání a stane se tvým hrdinou !!"
Photobucket

**Pusa (montáž)**

31. července 2008 v 18:15 | Tery-Lilly-Lalaine |  Twincest
by Billiinka
Photobucket

**Sorry... But I love you (fan art)**

31. července 2008 v 18:15 | Tery-Lilly-Lalaine |  Twincest
by KarinUchiha