Prosinec 2008

**PF 2009**

31. prosince 2008 v 20:50 | Tess |  Blog&Me
Rachejtle a prskavky
vletěly k nám do chatky.
Silvestra jsme slavili,
hrozně se tím bavili.
Nikdo při tom neměl úraz ani žádný šok,
v klídečku jsme přivítali štastný Nový rok.
Šťastný nový rok i Vám!

**Wow magazín: Interview s Tokio Hotel**

31. prosince 2008 v 20:50 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Jenom tři roky stačí k dobytí obchodu jejich země a získat si světově fanoušky. Nejvíce překvapujícím je to, že se stali fenoménem, o kterém nikdo doteď neslyšel. Jsou to Tokio Hotel, německá čtyřka, která boří všechny předsudky a hrají pop-rock.
Dvojčata Tom a Bill Kaulitzovi mají jenom 19 let, Gustav Schäfer má 20 a Georg Listing nejvíce a to je 21 let. Jejich debut byl v roce 2005, jehož se prodalo přes pět milionů kopií. Jejich všechna alba jsou Schrei, Zimmer 483 a Scream, což je poslední kompilace jejich dvou alb, ale přeložených do angličtiny, není překvapující, že silně ovládají již i americký obchod. Takže jestli jste o nich nikdy ještě neslyšeli. Tak radši více neztrácejte čas.
I když někteří můžou nenávidět zpěváka Billa Kaulitze, tak má svůj unikátní a nenormální styl, který se zakládá pro Tokio Hotel a má něco z Green Day a Neny (německá zpěvačka), ale taky uznává trochu od Fall Out Boy a Yellowcard. Kromě toho Tokio Hotel ukazují osobnostní styl u každého člena. Georg, basista, dává přednost punku a popu jako Billy Talent a Sum 41. Gustav, bubeník, je na tvrdí věci, mezi jeho favoriti proto patří Metallica a System of a Down. Tom, kytarista, dává přednost hip hopu a Bill má rád Placebo, Coldplay a Nenu.
Nic nepřitahuje tolik pozornosti jako frontman, který vyvolává povyk nejenom mezi svými fanoušky, ale taky mezi médii. "Tokio Hotel je to jediné, co máme společného," tvrdí Tom.
Společnost Universal věděla okamžitě, že když se zrušila smlouva se Sony BMG, kapela, která se přejmenovala na Tokio Hotel z Devilish, je připravená na masivní invazi.
Ale příběh začíná dávno předtím. Dvojčata ovlivnila muzika již v jejich dětství, již v té době si našli lásku ke kytaře a hlasu a začali vystupovat v klubech a barech. "Jednu noc jsme hráli v klubu Groninger Bad, kde Georg a Gustav, kteří se znali ze školy, seděli v publiku. Chtěli se stát součástí kapely a tak jsme tedy začali hrát spolu," řekl Tom o začátcích Tokio Hotle.
Netrvalo dlouho, kdy kapela nahrála svoje první album Schrei, které oslovilo německé publikum, a později to bylo Zimmer 483- Ale nikdo z nich ještě v té době nečekal s úspěchem ve Spojených Státech, pro něž napsali album v angličtině a nazvali ho Scream, které vyšlo před pár měsíci v Severní Americe.
Prozatím nikdo z kluků nezvládá jazyk tak perfektně, aby mohli texty rovnou v pohodě překládat, protože nechtějí ani ztratit význam svých písní. Ale i tak to bylo nakonec pro Billa nejtěžší, když se musel vrátit do studia a nazpívat to v tomto jazyce.
"Naše texty jsou pro nás důležité a chceme, aby jim každý rozuměl," řekl zpěvák. "Když lidi z jiných zemí začali poslouchat naši muziku, tak jsme se rozhodli u jistých písní na anglické verze. Já se vrátil do studia, chtěl jsem znít perfektně, jako rodilý mluvčí. Nechtěl jsem, aby si někdo myslel, že se jenom snažím zpívat anglicky. Nějakou chvilku to zabralo, ale jsem šťastný s výsledkem."
Reakce byla lepší, než se očekávalo. "Je velmi složité mít fanoušky v jiných zemích, hlavně ve Spojených Státech, protože je to tak velké místo, které je komplikované. V Americe vidíme fanouška a říkáme: "Jsme tak hrdí! Máme fanouška!"," řekl Bill. Vlastně, Tokio Hotel vystupovali i živě v TRL na Times Square v New Yorku a zaplnili Roxy Theater v Hollywoodu, a to byla hned první show ze všech.
"Vrátíme se do Evropy nahrávat nové album a potom ho uděláme v angličtině. Později se vrátíme do Spojených Států na turné," řekl Tom. Některé kroky jejich následovníků jsou pořádně velké: členi kapely dostali jako dar hvězdu se jménem Tokio Hotel a jednou si dívka svoje auto vystylovala do stylu Tokio Hotel.
Proto nechtějí tito Němci ztratit kontakt s lidmi, kteří je poslouchají. Svým exkluzivním Youtube Channel a Myspace stránkou, se spojují se světem. "Když zjistíme fanoušky v nějaké zemi, snažíme se tam jet a zahrát koncerty, vidět je osobně." Ale Bill to udává znova jasně "Nemáme žádné osobní Myspace, jsme jenom na oficiálních chatech, takže jestli se někdo za nás vydává, my to nejsme."
Ale co je za muzikou Tokio Hotel? Co přitahuje tolik lidí? Zpěvák řekl, že "Co chceme, je aby lidi cítili, co hrajeme. Píšu o našich životech a věcech, které zažiji nebo se staly mým přátelům. Pro nás je nejdůležitější v životě volnost a dělat si, co chceme, ale zároveň dodržovat pravidla. Snažíme se žít naše sny a nevzdávat se."
"Právě teď hrajeme show, jsme na podiu a hrajeme jak jenom můžeme, doufáme, že to vydrží," řekl Bill. Vždycky to bylo jejich snem a soustředí se na reálnost.
Přímo uprostřed šíleného turné po Evropě, jsme měli možnost mluvit po telefonu s Billem Kaulitzem, který nám sdělil několik detailů o Tokio Hotel.

Nejdřív ze všeho, bych vám rád poděkoval k dosáhnutí úspěchu ve světě. Začali jste s muzikou docela brzy. Jak to zvládají lidé z vašeho okolí jako blízcí přátelé a rodina?
"No rodina a přátelé nás hodně podporují. Jsou za nás rádi. To není snadné, protože pořád cestujeme a jsme málo doma. Začali jsme velmi mladí, v 15 letech začaly naše první kroky a pravda je, že to pro nás byla velká příležitost."

V pubertě je někdy velmi složité se rozhodnout, kterou cestou se vydat, ale vy se zdáte být velmi rozhodnutí s tímto životem s muzikou. Jak se to stalo?
"Je pravda, že jsme se rozhodnuli velmi mladí, ale jak rosteme, tak si říkáme, že to bylo správné. Budeme tohle dělat jak nejdýl to půjde a budeme na podiu. A pravdou je, že musíme za všechno poděkovat fanouškům."

Předtím se kapela jmenovala Devilish, co přimělo změnu na Tokio Hotel?
"Co se stalo bylo to, že jsme potřebovali jméno, které by se líbilo nám všem a zvolili jsme si Tokio, protože je to velká metropole, skvělé město a všichni lidi to město mají rádi. A chtěli jsme symbol, který by reprezentoval naše domovy, proto jsme zvolili hotel."

To, co vyvolává dojem kapely Tokio Hotel, je estetika kapely. Vždycky jste to takhle chtěli?
"Ano, když se podíváte na naše fotky, tak vidíte, že jsou tu čtyři různé styly. Máme to rádi. Jsou to naše osobnosti, které jsou na těch fotkách vidět, které taky ovlivňují kapelu, ale není to ovlivněno právě tímto, jaké nás vidíte, takový jsme."

Pár kapel z Německa má světový úspěch. Jako Rammstein například. Co je vzorem Tokio Hotel?
"Pravda je, že není žádný vzor, protože od začátku sledujeme náš vlastní styl. Nejsme verzí nějaké jiné kapely, protože se o tohle nezajímáme, jsme čtyři různí lidé s různým stylem pro muziku."

Scream je kompilací písní z vašich předchozích dvou alb, ale nahrané v angličtině. S tímto jste získali úspěch v Americe, ale přesto fanoušci zpívají i německy, přemýšlíte už o tom, jak to bude s další nahrávkou? Nahrajete ji v obou jazycích?
"Ve skutečnosti v tom budeme pokračovat. Nahrajeme to v obou jazycích. Němčina je samozřejmě náš rodný jazyk a proto píšeme písně německy. Moje angličtině je popravdě docela špatná. Ale přesto se pokusíme udělat, co to jenom půjde, nahrajeme to a potom přeložíme do angličtině jako u Scream. Nakonec, jako to skončilo u Spojených Států, budou ale fanoušci stejně zpívat i německy."

Víme, že americké publikum je velmi dobré. Jaké to je každý den s fanoušky? Jak jste reagovali na tohle vřelé uvítání?
"S fanoušky je to pořád dobré a prozatím žádné zklamání. Ve Spojených Státech je to velký krok, dává nám to sílu a udělali jsme tam již nějaké ty dobré show. Milujeme to a stejně tak naše spojení s nimi je výborné."

Tokio Hotel mají svůj vlastní Youtube a Myspace stránku, čímž se vytváří větší spojení s muzikou a životem kapely. Čtete tam komentáře od fanoušků nebo tomu tak není?
"Ano, je pravda, že jsme hodně na internetu, kontrolujeme e-maily, ale nemůžeme číst, co nám všichni fanoušci píší, co je zajímá, je ale dobré být co nejblíže našim fanouškům. Snažíme se držet krok a updaty, takže fanoušci vědí, co se s kapelou pořád děje. Velmi nás zajímá, co si myslí a co chtějí. Snažíme se dost často plnit jejich přání, protože je pravda, že všechno je díky nim hlavně."

V Chile je velký nárůst fanoušků Tokio Hotel. Jak se cítíte, že i na takovém místě jsou lidi, kteří poslouchají vaši muziku a jsou vašimi oddanými fanoušky?
"Pro nás je úžasné vědět, že tu jsou fanoušci na celém světě, kteří nás poslouchají. Před třemi roky byl náš první hit v Německu a byli jsme za ten úspěch velmi vděční. Teď se o nás zajímají i jiné země a jiné kontinenty, se kterými jsme nikdy předtím nepočítali."

**Dívka s bičem**

31. prosince 2008 v 19:16 | Tess |  Jednodílné
Slova: dívka, bičík, násilí, láska
Počet slov: 483
Zadavatel: Baziii


Bill si udělal kafe. Dnes chtěl být Bill dlouho vzhůru. V televizi dávali jeho oblíbený film, který si prostě nemůže nechat ujít. Tajil se ovšem tím, že ten film... byl romantická komedie. Přiznejme si to, Bill je romantik a romantici si pouštějí takové filmy. Najednou v bytě, ve kterém mimochodem žije se svým dvojčetem Tomem, vypadl proud. Všude byla nehorázná tma. Bill zůstal hledět s mírně smutným pohledem na černou televizi na prostorném gauči. Upíjel kávu.
"Áááá!" ozvalo se do ticha, nejspíš z Tomova pokoje. Jednak to byl Tomův hlas, jednak v domě nikdo jiný nebyl. Bill chvilku seděl s vyděšeným výrazem a hlavou plnou myšlenek - má jít nahoru a zjistit, co Toma polekalo, nebo zůstat na vyhřátém gauči a čekat, co se bude dít, nebo případně čekat, až se Tom ozve znovu? Těžké rozhodování, opravdu.
Rozhodl se moudře a řekněme, že by se takto rozhodlo více lidí v podobné situaci. Zůstal sedět na zadku. Třeba měl halucinace, že ano. A jestliže se Tom něčeho bojí, tak přece ví, že Bill je v domě s ním a tak si ho najde. Pokud potřebuje, samozřejmě.
Na sedací soupravě, pokud tu rozvrzanou a starou sedačku nazveme slušně, Bill seděl ještě asi deset minut. Nahoře v patře práskly dveře a někdo tiše našlapoval chodbou. Snad ze strachu, aby nenaboural do něčeho v cestě. Což je pochopitelné, v takové tmě. Najednou se nějaká postava objevila na schodech - respektive na jejich konci či začátku, vyberte si - zkrátka nahoře. Ozařovalo ji světlo z baterky. Bill ze siluety poznal, že jde o dívku. A co víc - o Tomovu dívku. Odkašlala si a sešla o pár schůdků níž. Nesměle se vplížila ze schodů až k Billovi, aby mohla projít do malé chodbičky a obout se. Až teprve teď si Bill všiml, že v ruce drží bičík!

Jakmile se za ní zabouchly domovní dveře, vystartoval bez rozmýšlení a namířil si to do Tomova pokoje. Jeho bráška tam ležel bez pohnutí a zíral do stropu. Měl na sobě jen boxerky a okolo postele bylo poházeno jeho oblečení. Bill si přiklekl k jeho loži a díval se na něj. Tom otočil hlavou ke svému bráškovi. Najednou proud zase naskočil a místnost ozářila solná lampa na Tomově nočním stolku. Dodala intimní atmosféru.
"Nemám rád násilí," špitl Tom do ticha a zvedl se, aby mohl obejmout Billovo tělíčko. Podíval se svému roztomile rozcuchanému bráškovi do očí. Ovšem - v "cestě" mu stála jeho černá dlouhá ofinka. Namáhal se tedy ji svými prsty dát za Billovou ouško.
"Vyděsila mě, Bille," řekl po chvilce mlčení. "Tím hrozným bičíkem..." dodal.
"Já tě chápu, bráško," pohladil ho po tváři. Nahnul se k němu a políbil ho. Tom instinktivně zhasl lampičku a vytáhl Billa nahoru k sobě na postel. V nepřestávajících polibcích ho svlékal z oblečení, které na rozdíl od sebe, Bill na sobě stále měl.

Všichni si dokážeme představit, co kluci dělali. Bez bičíku a násilí, ale s láskou v srdcích.


Autor: Geheimnis
Betaread: Janule
Zdroj: Twincest.blog.cz

**Novoročenky (blends)**

31. prosince 2008 v 17:54 | Tess |  Twincest
by Ilona

**Dilema Tomovy spermie**

31. prosince 2008 v 17:53 | Tess |  Jednodílné
Mucheche, bucheche. Uhm. Měla bych se vám představit. Já jsem malá spermie vesele si plovající v pravé kouli slavného kytaristy Toma Kaulitze. Myslím, že pokud dostanu příležitost, jednou ze mě bude holka. Jo a taky jsem chtěla podotknout, že se jmenuju Máňa, nosím velkou růžovou mašli a jsem roztomile prťavá a bílá.
Dnes pro vás chystám jedno FELIKÉ překvapení. Řekneme si, proč Tomis nosí tak FELIKÝ gatě. To protože... echm... prostě... Bill mu v posteli vždycky tahá za kulky a... No co vám mám povídat, já bydlím v jeho botě. Nosí je na to dost prostorný a rozkrok tak nízko, aby ho to bolelo co nejmíň. Doma nosí šukně... Tedy, pardon, sukně...
Uh, ehm?!
ÁÁÁÁÁÁgh?!
Što éto?
Kurde.
No jo, mohlo mě to napadnout.
Je večer.
Chystá se velká postelová scéna.
Něco vám řeknu.
Já vím, že Tom má něco s Billem. Proto se taky co nejdýl zdržuju v jeho kulkách. Protože vím, že Billovo e-e prostě neoplodníte, ani kdybyste se snažili sebevíc. Zato ti pitomečkové kolem mě to nevědí. Už jsem tu dost dlouho na to, abych věděla, jak to vždycky probíhá. Všichni vzrušení až na konec ocásku... myslím spermie. Bill s Tomem vzrušení až na konec ocasů. A pak... to přijde... Tom se převtělí ve fontánku a střííííííííkááááááááááááá...
A všichni se tam hrnou a hrnou... a já sedím a čumím a čumím, jak ti debilové a diliny letí, jako by si fakt myslely, že se dostanou do lůna nějaké děFky. Pffft.
Taky znám výkřiky ostatních semenních bratrů. Plavou, plavou a já jenom přes Tomovu kůži slyším "Hoši, je to špatný, jsme v PRDELI."
Nebo, jednou se to fakt stalo, se k dospělým spermiím dychtícím po oplodňování nevinných vajíček, /přiznejme si, že tady by museli oplodnit Billovi varlata/ připletlo i jedno děcko. A já slyším unavený hlásek: "Mami, jak je to ještě daleko?"
"Daleko, miláčku, teprve míjíme mandle..."

Takže tak. Teď bych se ale měla věnovat svýmu okolí. Bill si zas hraje. Tahá mi za byt tak, jako by mi chtěl uštědřit bungee-jumping. Cejtim se tak. Nebo na trampolíně, nebo...
Uhm. Mě je z toho zle. Co toho mám, jako slušná spermijácká holka s růžovou mašlí, ještě proboha vydržet?
Jojo, sténání sííííílíííí a sííííííííííííííííííílíííííííííííííííííííííííííí a já cejtim, že Tom pomalu bude. Tož to abych se šla chytit něčeho, nebo mě ta jeho ejakulace spláchne.
Jo, první várka. Co to tam venku proboha je? Billův zadeček? Jaj.
ÁÁÁGHH.
Úhm, kurňa.
Lidi, mám menší problém, nezlobte se, že vám to říkám tak trapně, ale já se fakt neudržela a teď jsem projela Tomovým snad 30centimetrovým kalhotovým hadem a volně se vznáším, jelikož Tom zjevně už opustil Billovy útroby a jal se vyšplíchat do...
JAU
...vzduchu tak, že jsem spadla Billovi na rty.
Fakt jsem netušila, že má Tomido v sukni tak výkonnou vodní pistolku... Mrdkokulomet by ale asi bylo přesnější, odpusťte mi prosím vulgarismy.
YAY.
Cože?
Rychlá rekapitulace.
Tom slízl zbytek svýho semena Billovi ze rtu a teď se s ním vášnivě líbá. Vážně jsem nevěděla, že lidi rádi hrajou jazykama ping-pong se svýma spermiema místo míčků, vy snad jo?

O 3 hodiny později
Tákže jdu za vámi zpět. Asi to budou má poslední slova, slova miminka, jež nedostalo šanci žít, nicméně je šťastné a veselé, jelikož se stalo součástí mrdačky nejkrásnější dvojice pod sluncem. Takže:
Jakmile se Tom udělal, oba si dali lehkýho šlofíka. Prozkoumala jsem Billova ústa a našla v nich pár chcíplých spermií. To je dost brutální. Mohl je aspoň zapít. Nebo si měl Tom dát pozor. Každopádně jsem ale taky našla zbytky jeho večeře a náležitě si pochutnala. A taky jsem našla jeden děsně fajn zub vepředu, kde jsem byla relativně v bezpečí. Jak se oba vzbudili, hodili na sebe hadry a šli za... já nevím kam.
Viděla jsem z Billových úst, s kým mluvil a kam šel a vůbec. Nejbrutálnější bylo, když jsem si vlezla na jazyk, že si schrupnu. Pak si jen uvědomuju, že někam šel. Slyšela jsem, jak si rozepíná kalhoty a spouští je ke kolenům. Pak VYPLÁZL jazyk, chytil se za luláčka a ČURAL do mušle. Nejodpornější bylo, že mířil tak, že dělal na ten pisoár nápis. TOM. Oh bože. S vyplazeným jazykem. Hmh.
Tak děti, můj čas se chýlí ke konci. Pozdravujte fšechny spermie na světě. A Billa s Tomem. A řekněte Billovi, že zabil nevinnou.
Způsobil mi těžká zranění, když se šťoural párátkem v zubu. A zamáčkl mě antikoncepční pilulkou pro ženy. No Billi, ty jsi ňákej seběvědomej.

Autor: Biky
Zdroj: Twincest.blog.cz
Poznámka autora:

Zdravím, úchylné duše, jež jste podobného kalibru, jako já. Dnes vás jdu znechutit povídkou o Tomově spermii, nečekaně. Nehodlám moc dlouho vykecávát, Fšechny vám děěěěěsně míluju, dokonce se mi možná povede na internetu zneviditelnit před zraky vlezlých fosilis natolik, že občas možná budu moct i něco málo komentovat :-). Love & peace & empathy vaše Biky
P.S.: snad se vám ta úchylárna zalíbí ;)

**Most Subscribed**

31. prosince 2008 v 17:46 | Tess |  Novinky
Tokio Hotel Channel na YouTube je na 99.místě v Most Subscribed za naprosto celou dobu!**Rollingstone.com: 2008 Best Live Shots**

31. prosince 2008 v 17:45 | Tess |  Novinky
Od velikých festivalů do malých klubů - Springsteen, Madonna, Paramore, Pearl Jam, Metallica a další.


Bamboozle Festival, New Jersey

Bill Kaulitz při póze sleduje publikum během vystoupení Tokio Hotel.
Ryan Muir pro Rollingstone.com

Source (c) Rollingstone


**Nové DVD "Tokio Hotel TV: Caught on Camera" bere světové příčky hitparád!**

31. prosince 2008 v 17:43 | Tess |  Novinky

Je to další kapitola do historie Tokio Hotel úspěchů: nové DVD "Tokio Hotel TV: Caught on Camera" (vydané 5.prosince) je mezinárodním hitem. Přes Evropu, Spojené Státy, Kanadu a Jižní Ameriku, fanoušci chtějí exkluzivní DVD. Tahle unikátní dokumentaci se stala prvním hitem v DVD hitparádách v Itálii, Portugalsku, Norsku a Belgii. Druhé místo ve Španělsku, Německu a Finsku a číslem tři ve Francii a zlato v Portugalsku a Itálii! Nikdo si není tak blízký s Tokio Hotel jako my. Bill, Tom, Georg a Gustav tam ukazují několik nevydaných fotek, berou své fanoušky na výlet za posledních dvanáct měsíců v úžasném světě Tokio Hotel. Komentují svým způsobem, ukazují projížďku po Nevadské poušti, hrají paintball v Las Vegas, nebo ukazují backstage na jejich obřích show po celém světě. Dlouhé a exkluzivní interview odhaluje fanouškům, co můžou očekávat v dalším roce, včetně dlouho očekávaného nového alba od těchto čtyř muzikantů z Magdeburgu. Následující úspěchem, Tokio Hotel budou teď pilně ve studiu pracovat na třetím albu, které se očekává na jaře!

Source (c) Tokio Hotel Official Website
**Tokio Hotel Teenmag kvíz**

30. prosince 2008 v 21:59 | Tess |  Novinky
Kvíz si můžete udělat na stránce Teenmag přímo tady

**Gerard Depardieu má rád Tokio Hotel!**

30. prosince 2008 v 21:58 | Tess |  Novinky
Source (c) Fr-online.de
Copyright © FR-online.de 2008
Vysíláno 26.12.2008 v 16:56:03


Moderátor: V posledních letech jsi byl často vidět v evropské televizní produkci jako Monte Christo nebo Napoleon. Ale něco takového je zřídka. Průmysl se vkrádá i do filmové produkce, je to hrozné. Tohle taky ovlivnilo televize. Takové projekty jako Napoleon se už nestávají, teď je všechno mrtvé, ale nesmíme ztrácet naději. Vezmeme si například muziku, kde se toho dost děje. Mladé Francouzky šílí po německé kapele Tokio Hotel. Shledávám to trochu výstředním. A nezáleží na tom, jestli tu muziku někdo shledává hloupou nebo ne.
Co si myslíš o Tokio Hotel?
Gerard: Myslím, že bychom nikdy neměli odklánět pohledy od apoštolů z teenagerů. Tokio Hotel zpívají německy a je tu plno mladých z Francie, co se teď učí německy jenom kvůli Tokio Hotel.
Moderátor: Goetheho Institut v Paříži oznámil, že je velký zájem po německých korzech, a to výsledkem mánie kolem Tokio Hotel.
Gerard: Tady to máte! Je to skvělé, protože se tu něco děje. Pro mladé lidi to jsou chvíle, které mění jejich životy. A to ovlivňuje dospělé. Šéf jedné z mých restaurací má dceru, která je šílená fanynka Tokio Hotel. A to ho děsí. Vždycky ho utěšuji: "Nech je, je to dobrý, takhle se učí němčinu."

**Šampioni na stránce Blitz (Portugalsko)**

30. prosince 2008 v 21:50 | Tess |  Novinky

Tokio Hotel jsou šampinoni roku v počtu shlédnutí článků na Blitz.
Novinky o kapele z Německa jsou prohlíženější než o britské Amy Winehouse, Muse a Metallice. Tady najdete Top 15 nejčtenějších článků od kapely Tokio Hotel.

Top list of articles:
1. Concerto dos Tokio Hotel cancelado
2. Tokio Hotel no Pavilhao Atlântico [reportagem + fotos]
3. Rock in Rio Lisboa: Amy Winehouse ao vivo [texto + fotos]
4. Rock in Rio: saiba as exigencias de Amy Winehouse, Metallica ou Tokio Hotel
5. Rock in Rio Lisboa: Offspring e Linkin Park ao vivo [texto + fotos]
6. Muse no Rock In Rio Lisboa
7. Metallica no Rock in Rio 2008
8. Tokio Hotel no Rock In Rio Lisboa
9. Rock in Rio Lisboa: Bon Jovi ao vivo [texto + fotos]
10. Rock in Rio Lisboa: Metallica ao vivo [fotos + texto]
11. Rock in Rio Lisboa: Muse ao vivo [texto+fotos]
12. D'ZRT dizem adeus
13. Rock in Rio Lisboa: Tokio Hotel ao vivo [fotos + texto]
14. Portishead em Portugal
15. Fas de Tokio Hotel acampam a porta do Atlântico (outra vez)

Source (c) Blitz.pt