Duben 2009


**Transfiguration (fan art)**

30. dubna 2009 v 21:13 | Tess |  Twincest
by Aeternitatis_Tristis**New York (18.02.2008) Rette Mich + fanynka**

29. dubna 2009 v 21:51 | Tess |  Videa atd. ...
Bill zpívá...
Fanynka: Chci tvoje děti!!! Bille!! Vím, že tomu rozumíš! Umíš anglicky!!
Bill: I am burning can't you see?
Fanynka: Bille! Moje kalhotky hoří!
Bill: Come and rescue me...
Fanynka: Pojď a měj se mnou děti!
Fanynka: Tome! Jsem plodná!
Fanynka: Bille! Miluju tě!
Bill: You and me...you and me...
Fanynka: Udělej mě! Udělej mě!


**MTV Top 10 Rock - Breakfast Club**

29. dubna 2009 v 18:31 | Tess |  Novinky
Tokio Hotel a Monsoon na 2.místě (Švédsko)


**Tokio Hotel vznáší obvinění proti fanouškům!**

29. dubna 2009 v 18:31 | Tess |  Novinky

Bitva mezi Tokio Hotel a tzv. extrémními fanoušky se stává víc než jen abnormální!
Francouzská dívka Noemai (20) z dívčího gangu "Les Afghanes on Tour" tvrdí, že byly napadeny matkou dvojčat Billa (19) a Toma Kaulitze (19) s lahví od Coly.
Nyní se německá nejslavnější rocková kapela brání.
"Tyhle stalkers jsou opravdu tak arogantní, že tvrdí, že nezaútočily na matku, ale bylo tomu naopak," říká Tokio Hotel producent a manager David Jost otráveně. "Stává se to teď ještě abnormálnější!"
Již po půl roku francouzské dívky ohrožovaly Tokio Hotel, držely se kolem jejich domu a pronásledovaly je na dálnici.
David Jost: "Nedoufám, že plánují další útoky. Nechceme vznášet obvinění na jednu členku, ale na celou skupinu a zajistit, že se již nikdy nepřiblíží ke kapele nebo rodině."

Source: Bild

**Pussycat Dolls, U2 a Tokio Hotel na F1**

29. dubna 2009 v 18:30 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Šéf Formule 1, Bernie Ecclestone, podepsal dohodu s Universal Records, tak že většina známých kapel (U2, Take That nebo Pussycat Dolls) bude moci vystupovat na různých okruhách světa. Od tohoto léta, bude F1 mít sound-track.
Podle informací britských novin "The Sun" lidé zastupující Universal Records odepsali s organizátory Formule 1 dohodu s tím, že toto léto budou i živá vystoupení některých jeho kapel s větší slávou.
Se jménem "F1 Rocks", bude tato série koncertů slavena paralélně na šampionátu Formule 1, který se koná po různých částech planety. Podle stejných informací na těchto událostech se budou podílet i "hvězdy ze světa filmů, sportu a módy".
Lucian Grainge, prezident Universal Records si myslí, že "komibnace muzikantů, mega hvězd a sportu naprosto vytvoří vlnu a přivedou větší zábavnou části." Mezi kapely, které by se měli účastnit série koncertů jsou Pussycat Dolls nebo Girls Aloud, U2, Take That.
Pro tuto část, šéf Formule 1, Bernie Eccleston, nadšene odsouhlasil dohodu s Universal Records. "Vždycky jsem říkal, že patříme do obchodu zábavy a touto dohodou se otevírá nová Formule 1. Vkládám do toho velké očekávání," dodal.
Kromě faktu, že dohoda obsahuje i irskou kapelu U2, která by měla mít jeden z živých koncertů v jednom z měst šampionátu Formule 1, je i to, že s dohodou neměla vůbec žádné problémy Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls, která tak bude moci z podia povzbudit svého přítele, pilota McLarenu, Lewise Hamiltona na velké ceně Anglie v červnu.

Source (c) Que.es**C'mon (gif)**

29. dubna 2009 v 18:25 | Tess |  Twincest
by Ilona N.


**Něha a touha... (montáž)**

29. dubna 2009 v 18:15 | Tess |  Twincest
by Anežka

**Bill na Kölner Hauptbahnhof**

28. dubna 2009 v 21:52 | Tess |  Bill Kaulitz
Billboard a reklama pro Bild.de, všichni znátě Billovo komentář že?! xD
HyperLink


**Exkluzivně pro Bravo! Tom mluví o dívčím gangu, který je sleduje: "Už to není legrace!"**

28. dubna 2009 v 21:40 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Tohle už není legrace!
Tokio Hotel žijí ve strachu o jejich rodiny.
Tom a Bill exkluzivně pro Bravo o gangu, který je sleduje!

Tokio Hotel ve spárech zamaskovaných a převlečených pronásledovatelek!
Již šest měsíců Bill (19), Tom (19), Gustav (21) a Georg (22) a jejich rodiny a přátelé jsou sledováni francouzskou skupinou "Agfánky na turné". Jsou uráženi, ohrožováni a dokonce i napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom podle všeho ztratil kontrolu na benzince v Hamburgu minulý týden a udeřil 21letou členku gangu Perrine D. Nyní, poprvé mluví Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom o žalobách: "Skoro jsme si na to zvykli, mít kolem sebe pronásledovatele," říká Bill pro BRAVO. "Ale když je napadena naše rodina, tak se překročil limit. Už to není legrace!"
Co se stalo? Na začátku dubna, matka Kaulitz dvojčat byla napadena gangem "Afgánky na turné" v Hamburgu. Aby se shromáždili důkazy proti stalkers, Tomova a Billova máma fotila dívčí gang svým mobilním telefonem. Dívky ji popadly a vytrhnuly ji mobil z ruky. Matka nahlásila tuto událost na policii. Tohle nebyla ale věc, která se udála jednou! I jiní fanoušci byli napadeni těmito francouzskými dívkami: "To jsme taky slyšeli," říká Bill. "Není to podle všeho v pořádku. Nevím, co se odehrává v mysli těch stalkers. Tohle se ale musí nějak zastavit," uznává zpěvák.
Mnoho fanoušků se bojí o jejich milované. Bojí se, že kapela je naštvaná na všechny jejich fanoušky: "Ne, rozhodně ne," Tom ujasňuje. "Fanoušci by se neměli bát. Nikdy bychom je nedali do stejné krabice jako tyhle stalkers. Víme, že naši fanoušci by něco takového neudělali. Naopak: Jsme hrozně vděční za to, jak jsou naši fanoušci podpořivý."
Někteří pronásledovatelé Magdeburgské rockové kapely nyní berou krok zpátky: začal se hon na teroristickou skupinu! Na internetu se mnoho sil přidává. "RockStarStephi" řekla v Youtube-videu, že plánuje s pár přáteli útok na gang "Afgánky na turné."
"Chceme jet do Německa a udělat vám ze života peklo," říká. Jsou tu i jiné videoklipy s výhružkami jako: "Pošleme vás do pr****," a "Nechť hon začne".
Válka mezi fanoušky a stalkers? "Agfánky se zabarikádovaly v Hamburgu," řekl zdroj.
Tohle ovšem neuklidňuje Billa a Toma. Měli být v Los Angeles s jejich producentem Davidem Jostem (36), aby nahráli další píseň a kytarové části na nové album. Ze strachu, který můžou stalkers ještě přivést a přijít blíž k jejich matce, se výlet ruší.
Alespoň dokud policie nepotvrdí, že "Agfánky na turné" se již nikdy nepřiblíží k rodinám členů kapely a Tokio Hotel tak budou moci být schopni odletět do USA pracovat na novém CD. David Jost: "Právník tří "Afgánek na turné" je v kontaktu s právníkem Billa a Toma." Snažil se zanechat návrh. Lidé zastupující Billa a Toma byli ochotni souhlasit s podmínkami, když se členky gangu podepíšou pod to, že již nikdy nepřijdou blíž k rodinám. "Právě jsme dostali zprávu, že "Agfánky na turné" za ten návrh svého právníka vyhodili," řekl David Jost. "Podle informací tento právník již zastupuje jenom jednu ze stalkers."
Konec tohoto teroru se ještě nezdá být blízko...

source (c) nové DE BRAVO

**Jeden milion shlédnutí - 1.květen 2009**

28. dubna 2009 v 21:09 | Tess |  Novinky
Zveřejněno WyanneTHC

Byl by skvělý nápad, kdyby všichni fanoušci sledovali Universal video Ich bin da 1.května 2009, tohle je den volna v mnoha zemích. Cílem je ukázat podporu Tomovi, klukům, jejich rodinám a přátelům velkým vzrůstem počtu shlédnutí videa.
Ich bin da se zdá jako nejlepší video pro tyto důvody. Je tu mnoho Ich bin da videí, ale je důležité, aby se kliklo na jedno a to samé. Universal verze má současně méně než 20 000 shlédnutí, takže by vzrůst byl viditelný.
Bylo by skvělé, kdyby se tohle mohlo šířit po TH forech a stránkách, aby se stala akce více potenciální. Klikněte na Ich bin da od Universal Channel.

**Otevření YouTube videí pro všechny!**

28. dubna 2009 v 21:08 | Tess |  Novinky
Díky jedné chytré osůbce!
Jak jistě víte, tak na Tokio Hotel Channelu nefungují všechna videa a píše to, že video není v naší zemi dostupné. To samé se děje u více videí na serveru YouTube. Jedna osoba našla stránku, která to dokáže obejít.
Jednoduše přes tuhle stránku si otevřete youtube video, které chcete a ono vám to spustí!
Teď už se o svoje videa THCH a jiných nemusíte obávat ;-)

**Kvůli tomuhle sledujeme Tokio Hotel**

28. dubna 2009 v 21:07 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Stalkers nebo fanynky? "Afgánky na turné" Perrine (21), Noemai (20), Aurore (21) a Georgina (25).

K čemu vede tahle fan-iluze?
Sledovaly Toma a Billa Kaulitze z Tokio Hotel na každém kroku. Převlékají se za kriminálníky. Nazývají se: Afgánky na turné. Jsou z Francie a sledují muzikanty již po šest měsíců.
Jejich jména: Per¨rine, Georgina, Aurore a Noemai. Bild reportéři se zeptali dívek, které se vidí nevinné:
Proč nenecháte Tokio Hotel kluky na pokoji?
"Nejsme stalkers," tvrdí Perrine. "Milujeme jejich muziku, texty. Nesledovaly jsme je, chceme jenom vědět kde žijí a jak. To nás zajímá."
Extrémní fanoušci začali soutěžit. Kdo může nejčastěji vidět kluky v soukromí. Videa divokých stíhání od tzv. fanoušků jsou na internetu.
Perrine: "Co je speciální je to, že chceme být kolem Tokio Hotel po celou dobu. Čím častěji je vidíte, tím jste šťastnější."
Perrine vzala svůj fanatismus tak daleko, že se přestěhovala z Paříže do Hamburgu před dvěma roky, aby byla blízko Tomovi a Billovi.
Našla si práci (neříká jakou) a našla si dům blízko toho dvojčat. Pronásledovala je oba po celou dobu.
15.dubna se stalo celé to fan šílenství na hamburgské benzince, kdy Tom ztratil nervy a udeřil Perrine do tváře. Mladá žena vznesla obvinění.
Krátce předtím byla matka Billa a Toma napadena afgánkami. Dívky to popírají.
Noemai: "Matka Toma nás napadla s plastovou láhví od Coly." Stalo se to před domem v Hamburgu, kde Bill a Tom žijí a kde afgánky čekaly na dvojčata.
Co teď tyto dívky chtějí? Jejich obhájce Burckhard Benecken řekl Bildu:
"Chceme omluvu a kompenzaci. Chceme alespoň 10 000 euro."
Management Tokio Hotel včera nechtěl nijak komentovat toto vyjádření dívek.