Září 2009


**Exclusiv (29.09.2009)**

30. září 2009 v 21:18 | Tess |  Videa atd. ...


**RTL Aktuell (30.09.2009)**

30. září 2009 v 21:17 | Tess |  Videa atd. ...















**Exklusiv (30.09.2009)**

30. září 2009 v 20:30 | Tess |  Videa atd. ...


**„Tolik zábavy, kolik to jenom jde“**

30. září 2009 v 20:29 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

I když už drogy neberou: Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel stále milují párty.

Cílová skupina? "Nemáme určitou! 15letý může poslouchat Tokio Hotel stejně jako 40letá matka," Bill a Tom Kaulitzovi, zpěvák a kytarista, v tuto chvíli, světově nejúspěšnější německé teen-kapely, Tokio Hotel, zdůrazňují. Nejlepší podmínka na prodej jejich nového alba. S Gala mluvili dvojčata o barevných pilulkách, temné stránce slávy - a vlasech...

Jak moc cítíte nátlak úspěchu?
Bill: Je tady. Ale jsme úspěšní už skoro pět let. Osud, že skončíme jako jednorázový hit, nás už netrápí. Je to v pohodě.

Ale vaše základna fanoušků se skládá z teenagerů. A ti se rychle k něčemu obrací zády...
Tom: Naším cílem je udržet si fanoušky, které máme. A máme v tom úspěch. Jinak naše muzika se netýká určité skupiny lidí. 15letý může poslouchat Tokio Hotel stejně tak jako 40letá matka, pokud teda mají dobrý vkus na muziku!

Bille, po několika týdnech sis změnil účes...
Bill: A je otravné, že pokaždé, když něco udělám, tak z toho lidé dělají velký povyk. Rád experimentuji a už se mi dredy nelíbily. Trvalo to skoro den, aby uschly po tom, co jsem si je umyl. Naprosto otravné!
Tom: Vlasy jsou Billovým manýrem. Kdybych do toho nezasahoval, tak už by si obarvil svoje vlasy na platinovou blond a ostříhal do armádního stylu.

Nebojíte se toho, že jednoho dne nebudete schopni snést ten nátlak showbyznysu?
Bill: Nebezpečí je přítomné a chápu tyhle "pády" jiných hvězd. Ale Tom a já máme výhodu: máme nás a kapelu. Když si představím, že bych tohle všechno měl zvládat sám, tak si nejsem jistý, jestli bych z tohohle vyšel bez trvalých následků a kdo ví, kde bych dnes byl.

Jaké máte zkušenosti s drogami?
Tom: I my jsme experimentovali a začali jsme s tím velmi mladí. Již ve třinácti letech jsme měli starší přátele se kterými jsme chodili ven. Byli tu časy, kdy jsme hodně pili, kouřili trávu a míchali z nudy různé pilulky.
Bill: Ale už je to minulost! Potřebujete hodně sebe disciplíny, abyste mohli na podiu mít 100% vystoupení a nezkolabovat pod vším tím stresem.
Tom: Paříme velmi zřídka, ale když už, tak je to opravdu divoké!

Jste dvojčata. Jste si opravdu tak blízcí?
Bill: Nikdy by mě nenapadlo něco podniknout bez Toma. Nikdy od sebe nejsme na déle než dva dny. A i ty jsou pro mě peklem. Jsme jako jedna osoba, ani nepotřebujeme mluvit, abychom věděli, na co ten druhý právě teď myslí. Tom a já spolu budeme po celý náš život.

Řekněte nám pravdu - lezete si někdy taky na nervy, nebo ne?
Bill: Zajisté, to se stává - ale velmi zřídka. Když se hádáme, tak pořádně: nadáváme si a křičíme na sebe navzájem. Potom všichni ostatní se kryjí a utíkají z místnosti. Přesně víme, na co máme zmáčknout, aby se ta situace vystupnila.
Tom: To je pravda, hodně se provokujeme, až někdy chceme toho druhého udeřit. A taky to uděláme.

Tokio Hotel jsou milováni a nenáviděni - jak tohle zvládáte?
Tom: Když mě někdo urazí, tak ho urazím taky. Snadno se vyprovokuji. Vždycky tomu tak bylo, nikdy jsme nezapadli - proto nás hodně lidí nemělo rádo. Již na škole jsme Bill a já měli přítelkyně, které byly starší než my. Já měl novou každý den a Bill to zkoušel monogamně. Provokovalo to jiné kluky a ti žárlili. A já to miloval!

Bille, každý všude tvrdí, že jsi gay...
Bill: Musel jsem se s tímhle vyrovnávat již na škole. Make-up a takový účes na klukovi - samozřejmě, že hodně lidí rychle dojde k nějakému závěru. Ale hey, nejsem gay a kdybych byl, tak bych neměl problém to přiznat.

Stále tu není žádný čas ve tvém životě na přítelkyni?
Bill: Ne, protože se chci zamilovat. Ale stále se to nestalo.
Tom: A já se nechci usadit, chci se bavit, jak to jenom jde. Je tu příliš krásných dívek. Ale možná je to taky tím, že jsem nikdy předtím nebyl zamilovaný.

Jaká nejotravnější věc je spojena s vaší slávou?
Bill: Chybí mi spontánnost. Nemůžu jenom tak jít ven do kina nebo na zmrzlinu. Všechno se na týdny plánuje. Život podle scénáře. Jistě, po nějaké době si zvyknete. Ale stále tu jsou chvíle, kdy mi chybí bývalý, naprosto normální, život.
Tom: Jsou tu někdy chvíle, kdy si můžeme odpočinout celý týden. Byznys je neustále v pohybu. Proto, i když jsme na dovolené, tak nevypneme naše myšlenky. Bill a já jsme strávili dva týdny na Maledivách a bylo cool jenom tak ležet na pláži. Ale v hlavě jsem stále myslel na práci. Není tu den, kdy se nevypořádáváme s Tokio Hotel.
Bill: Všechno dohromady, takhle je to naprosto v pohodě. Tokio Hotel není práce, je to náš život. A vskutku zatraceně úžasný život.


source (c) Gala


**Tokio Hotel v pátek na Viva Live!**

30. září 2009 v 18:53 | Tess |  Novinky
V pátek od 15:00 na stanici Viva uvidíte v pořadu "Viva Live" Tokio Hotel! =o)