Říjen 2009

**Flammen führen mich zu dir (kresba)**

31. října 2009 v 22:31 | Tess |  Twincest
...und dann kämpfen wir gemeinsam - der Kampf der Liebe Liebe Liebää ..

by Nicky Kaulitz**Tokio Hotel navštíví kvůli propagaci Argentinu a Chile**

31. října 2009 v 22:27 | Tess |  Novinky
Právě bylo od Los 10 + Pedidos na MTV Latin America, že Tokio Hotel poprvé navštíví Argentinu a Chile kvůli propagaci alba Humanoid, poněvadž v obou zemích se opravdu dost dobře prodává.
Argentinu kluci navštíví několik dní po návštěvě Mexika a to 15.listopadu a hned po tom letí kluci na propagaci do Chile.


**Jonas, TH a BSB na EMA**

31. října 2009 v 14:29 | Tess |  Novinky
Image and video hosting by TinyPic

Jonas, Tokio Hotel a Backstreet Boys budou VE STEJNÉ MÍSTNOSTI na MTV EMA ve čtvrtek! Live stream na BW! http://su.rp/1LzzJ2 @mtvema**Animace: MTV Day Athens (09.10.2009) by Gerda**

31. října 2009 v 14:27 | Tess |  Animace
01. 02. 03.
04. 05.


**Hledá lásku**

31. října 2009 v 14:23 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Pro Billa Kaulitze je Megan Fox sexy

Bill Kaulitz steht auf Megan Fox.
Pro interview s US hudební stanicí MTV prozradili kluci z Tokio Hotel, které ženské hvězdy jsou podle nich skvělé. Bill Kaulitz (20) je hlavně na americkou herečku Megan Fox. Ale mohl by si představit s ní něco začít, kdyby tuto super ženu znal.
Na jeho seznamu nejkrásnějších žen jsou taky Olsenky. Možná kvůli tomu, že Bill má sám dvojče? Alespoň Mary-Kate a Ashley Olsen (23) by byli dobré pro tohoto zpěváka: "Musí to být mix. Možná Olsenky? Myslím, že jsou sladké. Megan Fox, tak si myslím, že vypadá dobře. Vypadají dobře, ale neznám ani Megan Fox a ani Olsenky."
Bill nehledá navíc ženu na jednu noc, ale hledá velkou lásku. "Opravdu hledám spřízněnou duši. Nechci dívku na noc. Hledám pravou lásku. Nemám moc času a chci ten čas, co mám, strávit se správnou osobou," řekl.
Pro lásku teď v tuto chvíli ovšem není žádný čas, kvůli stresu, které kapela nyní má.

Bill Kaulitz steht auf Megan Fox.Außerdem mag er Mary-Kate und Ashley Olsen. Aber er sucht keine Frau für eine Nacht. Bill ist auf der Suche nach der großen Liebe. Bevor er etwas mit Megan Fox anfangen würde, müsste er sie auch privat besser kennen.

source (c) Promiflash

**Hit West interview**

31. října 2009 v 14:22 | Tess |  Videa atd. ...**Tomův blog (30.10.2009)**

31. října 2009 v 14:20 | Tess |  Tom's blog
Němci mají rytmus**Arthur a Minimojové 2 – Interview s Billem**

31. října 2009 v 14:20 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Pamatuješ si stále na svoji reakci, když jsi viděl první film Arthura a Minimojů v kinech a slyšel svůj hlas?
Bill: Musel jsem si nejdřív zvyknout na to slyšet svůj vlastní hlas. Nelíbí se mi to, vlastně, vůbec. Jenom, byl jsem samozřejmě velmi kritický, co se týkalo mé práce na filmu. Nicméně po chvíli jsem začal být opravdu pyšný a říkal si jen: "Wow!" Vzpomněl jsem si okamžitě na ty dny v dabovacím studiu a kolik práce to bylo. Ale stále jsem přesně věděl, kolik to bylo legrace tohle udělat a mohl jsem si tak užít vidět konečný výsledek, konečně, na plátnech.

Rád jsi propůjčil svůj hlas tomuto malému dobrodruhovi v "Arthur a Minimojové: Pomsta zlého M" podruhé?
Bill: Jistě, byl jsem naprosto nadšen. Dabování je pro mě stále něco nového, nejsem v tom takovou dobu jako ve zpívání. A když jsem viděl ten film, tak jsem se cítil jako doma. U prvního filmu jsem měl okamžitý vztah s Arthurem a okamžitě jsem si přál ho mluvit ještě jednou. Z této části je ten film i můj - a cítím se taky trochu za Arthura zodpovědný.

Měl jsi předtím pojem o tom, jak to bude ve druhém filmu?
Bill: Ne, byl jsem naprosto zvědavý, hlavně o tom, jak to bude mezi Arthurem a Selenií. Potom ten konec filmu mě taky naprosto překvapil, tohle jeden neočekával ani trochu. Tak nebo onak, publikum zažije dost nových zkušeností s Arthurem.

Řekl by jsi tedy, že se Arthur změnil?
Bill: Je tak trochu dospělý, alespoň za všechny ty zkušenosti, které nasbíral v prvním filmu. Na skutečnost, že je stále tak mladý už zažil dost hloupých věcí. Tohle ho zajisté udělalo více vyspělým. Kromě toho taky má velkou zodpovědnost, v prvním filmu zachránil Minimoje. Bere tohle velmi vážně, nakonec, Minimojové mu neuvěřitelně leží na srdci. A taky by rád samozřejmě ochraňoval Selenii, protože přece jenom, je zamilovaný.


Máš oblíbenou scénu v novém filmu?
Bill: Jedna z mých nejmilejších scén je, když se Arthur a Selenie poprvé políbí. Arthur se vrací k Minimojům déle než se očekává a Selenia je opravdu dost smutná. Bojí se, že je zklamaná a získá tak na sebe špatný pohled. Kromě toho byl pořád myšlenkami u ní a bál se. Když se potom nakonec políbí, tak je to opravdu působivá scéna - a člověk si opravdu všimne, jak se tihle dva milují.

Běháš vlastně jinak po trávě od doby kdy víš, že tam žijí Minimojové?
Bill: No, nejsem ve skutečnosti takový fyzický blázen. Ale to není v tomto případě tak špatné vůbec, nakonec, nikdy si nesmím vytýkat to, že bych mohl zranit Minimoje. Takže, můj tip na všechno: Choďte do města a nechte Minimoje v lesích a polích v míru!


Svět těchhle malých bytostí je ti naprosto cizí?
Bill: Opravdu. Ale, nicméně,
člověk díky fimům náhle mít přání zažít všechny ty věci někdy a být dokonce i Minimoj. Člověk někdy má přání spát někdy v květině nebo letět na berušce po okolí. Takové scény dělají Arthurovo dobrodružství opravdovou zkušeností.

source (c) Arthur2

**Tom: „Udělali jsme hodně zakázaných věcí!“**

31. října 2009 v 14:19 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Před vchodem do hotelu jsou stovky dívek a čekají na kapelu, se kterou se OKEJ setkal a zároveň požádal Billa nakreslit kachnu.

Ahoj! Nejdřív ze všeho, gratulujeme Gustave ke tvým narozeninám dneska!
Gustav: Děkuji! I když jsem dneska ještě vůbec neslavil, celý den jsou jenom interview. Ale nestěžuji si. Nebo yeah, stěžuji trochu.

Slyšeli jsme, že vy Tome a Bille, jste oslavili svoje narozeniny nedávno velmi pěkně!
Tom: Ano, pronajali jsme si zábavný park pro nás a naše přátele. Bylo to úžasné! Mohli jsme jít na každou jízdu kolikrát jsme chtěli a nemuseli čekat v řadě. Byl to sen, který se splnil! Šílené!

Kdyby měla být v zábavním parku atrakce jménem Tokio Hotel, jaká by byla?
Bill: Byla by to ta nejrychlejší jízda, jakou jste kdy zažili. Jelo by to pořád rovně opravdu dlouze a potom náhle by to stoupalo, nahoru, nahoru a nahoru, až byste byli u nebe. Potom by to tam chvíli nahoře zůstalo a potom náhle byste padali dolů k zemi velmi rychle!

Jakou nejvíc ilegální věc jste udělali na hotelovém pokoji?
Tom: Je tu opravdu mnoho ilegálních věcí, které jsme udělali a nemůžeme říct. Ale zničili jsme tady a tam nějaké věci. Jednou jsme jeli opravdu rychle na kolech po chodbách hotelu. Hotelovým zaměstnancům a ani hostům se to moc nelíbilo.
Bill: Na hotelu v Německu jsme zničili tolik věcí, že už v tom městě nejsme více vítáni a hrát tam, haha!

Jakou nejvíc idiotskou věc jste jako děti udělali?
Georg: Já jsem hodil kámen na okno od Mercedesu. Ale byla to nehoda. Vlastně to mělo uhodit kamaráda do hlavy.
Tom: Když nám bylo kolem šesti let, tak Bill a já jsme šli na skálu, kde lidé skákali bungie jumping. Ale neměli jsme žádná bezpečnostní lana nebo tak. Tak jsme tam jenom stáli a dívali se. Kdyby byl nějaký vítr, tak jsme klidně mohli spadnout dolů, ale byli jsme malé děti a nerozuměli tomu.

Z jedné věci ke druhé! Jaká je dnes barva vašeho spodního prádla?
Tom: Černá.
Bill: Černá.
Gustav: Modrá s bílými pruhy.
Georg: Černá. Není vidět, když je spodní prádlo špinavé! A můžete to otočit naruby, když je máte nějakou chvíli.

Pózovali byste někdy nazí pro časopis?
Tom: Myslím, že vypadám dost dobře a už tak je tu dost soustředění na mé tělo...
Gustav: Eh?
Tom: Takže si myslím, že to stačí. Neměli bychom nejspíš mít víc pozornosti na mé pěkné tělo v tuto chvíli. To bude pro kapelu to nejlepší.

Povězte nám o vašem prvním polibku!
Georg: (přemýšlí)
Tom: Nebyl to ten polibek, který jsi ode mě včera dostal?
Georg: Haha, ne. Opravdu si ten první nepamatuji.
Tom: Můj první polibek byl od té stejné holky, od které dostal i Bill první polibek. Byla to holka se kterou jsem byl a Bill se s ní dal dohromady měsíc po tom, co jsme se rozešli. Většinou si bere po mě holky.
Bill: První polibek není nikdy dobrý. Je velmi mokrý a divný.

Co by měla normální švédská dívka udělat, aby získala vaši pozornost?
Georg: Vyhrnout si triko!
Bill: Měly by si obarvit vlasy na nějakou šílenou barvu a možná mít velký transparent na našich koncertech. A učit se možná němčinu. Dobrá fráze je "Du hast so schöne augen". Znamená to "Ty máš tak krásné oči!"

Tokio Hotel vysněná dívka!
Tvář a nohy: Jessica Alba
Vlasy: Ashley Olsen
Nos: Mary-Kate Olsen
Zadek: Jennifer Lopez
Prsa: Pamela Anderson
Chodidla: Angelina Jolie

Je OKEJ si myslet, že je Georg pomalý! (říká Tom)

Nakresli kachnu, prosím!
Billova kachna:

Bill Kaulitz nakreslil kachnu a my se zeptali grafologa, co by řekl o Billovi!
"Je tu toho hodně, co se honí v hlavě této osoby. Mnoho jednoduchých a jasných věcí. Má hodně zábavných události a nápadů - ale otázkou je, jestli zvládne dosáhnout všeho, co opravdu chce? I přes tuhle zvláštnost je to osoba, která stojí oběma nohama na zemi."