Listopad 2009

**20 Minutes Online Interview**

30. listopadu 2009 v 21:08 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Proč se vaše album jmenuje Humanoid?
Bylo tak pojmenováno, protože odráží to, kým jsme. Již od začátku Tokio Hotel jsme se cítili jako někdo jiný.

Jak jste toho dosáhli?
Byli jsme ve studiu skoro rok, kdy nám to zabralo všechno dát dohromady a přemýšlet nad naší muzikou. Zkusili jsme jiné věci, trochu elektronické, což můžete na albu slyšet.

Proč je nové album vydáno v němčině a v angličtině?
Již jsme tohle udělali u předchozího alba, přeložili jsme naše německé písně do angličtiny. Tohle album jsme napsali ve dvou jazycích. Tak tomu bude i u nadcházejících alb. Chceme, aby nám každý byl schopný rozumět.

Jaká bude show v Genevě?
Bude to pokrokové vystoupení. Bude tam hodně světelných efektů a ohňostrojů.

Bille Kaulitzi, jak se cítíš po své hrozné autonehodě?
Jsem rád, že jsem naživu, vzhledem k tomu dávám teď víc do kapely.**Bravo WebTV (30.11.2009)**

30. listopadu 2009 v 21:08 | Tess |  Videa atd. ...


**Bill daruje prsten pro Viva con Agua**

30. listopadu 2009 v 21:07 | Tess |  Novinky
Bill Kaulitz daruje svůj masivní stříbrný prsten v hodnotě €500 s kamenem a nápisem 'Believe in your dream' pro "Viva con Agua" vodnímu gala v Hamburgu 2.prosince 2009 na jejich vodní den.

Prsten:


Více info:


**TWC: Feel your touch (kresba)**

30. listopadu 2009 v 19:47 | Tess |  Twincest
by Safufu

Překlad:
baby bro...
miluju způsob,
když můžu cítit tvé doteky
i když tu nejsi...


**Kaulitz -When angels misbehave (fan art)**

30. listopadu 2009 v 19:43 | Tess |  Twincest
by filly777


**Statistiky: 23.11. - 29.11.2009**

30. listopadu 2009 v 17:55 | Tess |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (23.11. 2009 - 29.11. 2009) je:
Pondeli: 27
Utery: 19
Streda: 25
Ctvrtek: 29
Patek: 19
Sobota: 17
Nedele: 21

Celkem: 157

**Intimate (montáž)**

30. listopadu 2009 v 17:54 | Tess |  Twincest
by yaoisex

**Wedding (montáž)**

30. listopadu 2009 v 17:53 | Tess |  Twincest
Poznámka autorky:
Takže, moje další montážka, jsem si řekla že jí musím udělat pro Peťushku, její komentář k té minulé montáži mě fakt dostal xD
Jak na to pořád naráží, není to sice nic moc ale máš jí mít, svatbu x)
Jinak děkuju mocinky všem za pochvalu, se tu musím tetelit blahem xD
Miluju vás =*

by illyrias

**Problémy dvojčat se sluchem**

30. listopadu 2009 v 17:50 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Jsou nejúspěšnější německou kapelou v této chvíli, jejich třetí album Humanoid právě vyšel a v únoru jedou na velké turné BILD si promluvil se čtyřmi teen-rockery z Tokio Hotel. Billem, Tomem, Gustavem a Georgem o lásce, fanoušcích a špatném sluchu.

Byli jste po čtyřech letech dívčího křiku na testech se sluchem?
Tom: Ne, ale já a Bill slyšíme špatně od našeho narození. Proto mluvíme tak nahlas.
Bill: Ano. A i kdyby náš sluch byl horší, tak by to bylo kvůli tomu, že posloucháme super-hlasitou muziku, ne kvůli křiku. To je to nejlepší, co může být. Milujeme, když naši fanoušci křičí své emoce.

Plánujete hrát v Color Line Arena 28.února. Co můžou fanoušci očekávat?
Bill: Nejenom live koncert, ale taky skvělou, obří show. Navrhli jsme opravdu cool podium s návrhářem podia z Londýna - s pyrotechnikou, LED - stěnou a mnoho pohyblivých věcí. Budeme cestovat se dvěmi tourbusy a více než 10 náklaďáky.

Změna tématu: Bille, je pravda, že jsi neměl přítelkyni od patnácti let?
Bill: Ano.

Žádný čas?
Bill: Není to jenom kvůli tomu. Kdybych byl zamilovaný, tak bych všeho nechal, tak bych se klidně přestěhoval do jiného města, nebo země. Ale protože nechodím ven tak moc, tak nemám možnost někoho poznat, mít větší kontakt - až na jiné hvězdy nebo někoho z týmu.

Jaká musí ONA být?
Bill: Není to o zevnějšku. Je to o lásce na první pohled. Musím mít pocit, že ji můžu okamžitě věřit. Měla by být spontánní a mít radost ze života.

Jak to vypadá s milostným životem ostatních?
Georg: Mám vztah už déle než rok.
Tom: Až na Georga jsme všichni svobodní. Nikdy jsem nebyl zamilovaný. Není to o zevnějšku, protože je tu hodně krásných dívek. Je to o všem.


source (c) Bild.de

**Autogramiáda - Stockholm (12.06.2007)**

30. listopadu 2009 v 17:49 | Tess |  Videa atd. ...


**Umístění "Arthur 2" v německých kinech**

30. listopadu 2009 v 17:47 | Tess |  Novinky
Film "Arthur und die Minimoys 2" se umístil v německých kinech na 5.místě!

source (c) Zeit.de

**Tomův blog (29.11.2009)**

30. listopadu 2009 v 17:46 | Tess |  Tom's blog
Střílejte podle chuti!

Jak můžete již vidět na našem "Caught on Camera" DVD, jsem skvělý a úspěšný paintball hráč....ale kreslení je stále lepší, než se navzájem střílet:**Stars & Stories - Bill Kaulitz (29.11.2009)**

30. listopadu 2009 v 17:45 | Tess |  Videa atd. ...

Download by Nik:
09-11-29 - Stars and Stories - Bill Kaulitz ... [36.5 meg, 4:57 min]
http://rapidshare.com/files/314000237/09-11-29_-_Stars_and_Stories_-_Bill_Kaulitz.avi

***


***

Je fenomén - Bill Kaulitz z Tokio Hotel.
20letý vypadá jako rocková hvězda a taky se tak chová. Ale taky je záhadný. Má raději muže nebo ženy, je anorektik nebo ne? My jsme si s ním o tom promluvili...
Berlin, začátek týdne, premiéra animovaného filmu "Arthur a Minimojové 2". Opět Bill Kaulitz vyvolává svým příchodem hysterii. Na vysokých podpatkách a šedým lakem na nehtech má extravagantní vzhled jako vždy a jeho hlavně dívčí fanynky ukazují svoji vděčnost se svým obvyklým křikem. Chtěli jsme zjistit, co stojí za fenoménem Bill Kaulitze. Bravo představitel a editor Alex Gernandt zná Billa už asi deset let.
AG: "Bill Kaulitz rozhodně vyrostl, aby se stal tím největším teen idolem všech dob a po celém světě, protože je jedinečný, ale taky kvůli svému talentu a kvůli své představě "ptáka v ráji"."
Pomluvy doprovází Billa od doby, co se objevil na veřejnosti. Ta nejčastější: Bill je gay.
Bill ve starém interview: "Ne, nejsem. Rozhodli jsme se taky už nedívat tolik na webové stránky, každý den je tam něco nového, každý den něco jiného."
Trvalá pomluva číslo dva: Bill je anorektik.
Vlastně se zdá dost hubený v poslední době, má extrémně hubené nohy. Bill vždy tvrdil, že má rád řízek, ale vypadá to, že teď jí pouze salát. Na náš dotaz odpověděl těkavě:
Bill: "Tohle jsou otázky na které se můžete ptát zas a znova, protože samozřejmě jsou zajímavé. A když je každý k sobě upřímný, tak víte, že o těchhle věcech chcete číst o ostatních lidech a proto mě to tolik neotravuje."
Interviewer: "Takže jinými slovy jsi v pořádku, jíš dost, stále máš rád párky?"
Bill: "Nedostanete definitivní odpověď na vaši otázku..."
Interview tímto končí. Někdy žádná odpověď už je sama odpovědí. Šílenství o Billa Kaulitze začíná již brzy. Již ve 13 letech sní o tom, že bude na podiu. Na Sat1 show "Star Search" zpívá a dostává se do finále.
Takhle brzy už si můžeme být jisti: kluk chce být hvězdou a stát v záři reflektorů. Sen se stává skutečností o dva roky později.
Ale sláva si bere svoji daň.
Bill: "Jsou tu samozřejmě dny, kdy jste smutní a chcete jít ven a říkáte si, že už se nechcete jenom dívat z okna, ale chcete jít ven a setkat se s přáteli nebo bych taky chtěl, aby se některé věci v novinách neobjevily..."
Realita je jiná. Už i teď čekají fanoušci v New Yorku v řadách po několik ulic, aby získali Billův autogram. 20letý je rád středem pozornosti.
AG: "Bill je rozhodně rocková hvězda, taky tuhle roli miluje, je to velmi cool kluk. Taky byste mohli říct, že je mužským protějškem Lady Gagy."
Bill je znám za svůj styling. Pokaždé je jeho mottem být výstřední. Někdy se zdá, že raději nakupuje v ženském oddělení, nežli v mužském. Co se zdá často naplánované je to, co vychází z jeho nálady.
Bill: "Nemám na to plán nebo tak, obvykle se rozhoduji spontánně, když vstanu ráno a potom jdu ke kadeřnici a řeknu ji, jak bych to chtěl."
I Karl Lagerfeld je fascinován Billovým oboupohlavním vzhledem a udělal s ním fotky pro Vogue výroční edici. I jiné celebrity uznávají Billův vzhled.
Sylvie van der Vaart: "Je to trochu děsivé, ale je to taky jeho styl a dívkám se to líbí, myslím, že je to dobré."
Jürgen Vogel: "No yeah, sedí to k němu skvěle! Bohužel nemůžu nic takového nosit a moje vlasy taky nejsou nic takového jako ty jeho, ale vypadá v tom skvěle."
AG: "Ve skutečnosti je rád středem pozornosti, protože je velmi speciální osoba. To bylo taky u Michaela Jacksona. Měl ty nejhysteričtější fanoušky, kteří ho uznávali, ale na druhou stranu taky ty, kteří ho nenáviděli a říkali, jak je děsný a u Billa je to něco podobného."
Láska. Žádná jiná popová hvězda v Německu nemá tolik milostných dopisů jako Bill. Mimochodem, jak od můžu, tak od žen. Ale Bill pořád nemůže najít tu správnou partnerku. Před několika týdny byl viděn s touto blondýnkou. Panika mezi fanoušky! Ale není se čeho obávat, je to jeho stylistka. A on si přeje přítelkyni tak moc...
Bill: "Když sledujete milostné filmy a vidíte ty scény, kde se lidé zamilovávají a vy nejste, tak si to samozřejmě přejete. A já už tohle přání mám několik let, takže si myslím, že je načase."
Jeho srdce je stále nenaplněno stejně tak večer na premiéře filmu v Berlíně. Pro člověka Billa Kaulitze je tohle zajisté smutné, ale pro fenomén Billa Kaulitz to není špatné.