Leden 2010

**Vodní bungalov na Maledivách**

31. ledna 2010 v 22:03 | Tess |  Kaulitz twins

- Tady jsou jen tak pro orientaci fotky, jak vypadají vodní bungalovy na Maledivách.

www.tokiohotelfurimmer.com www.tokiohotelfurimmer.com

Uvnitř se nachází:
obrovská postel, velká terasa s plážovými lehátky a přímým vstupem do laguny. Prostorná koupelna Prostorná koupelna, přímý přístup na balkon, osvětlená zrcadla, velká vana, samostatný sprchový kout a WC a široký sortiment toaletních bot pro Sheraton ™.

Unikátní apartmá ma vodní prvky a salonek s vlastním soláriem, dva televizory plazmové obrazovky a elegantní ratanový nábytek, včetně židlí a skleněným stolem. Půvabné ložnice s postelí a výhledem na terasu s přímým přístupem k moři a plážovými lehátky. Koupelna je prostorná, s přímým přístupem ke dvěma balkony, osvětlená zrcadla a výběr luxusních drogerie podle Blisslabs Shine (TM). Zahrnuje také hluboký venkovní bazén s jacuzzi, ideální pro relaxaci a radost z nekonečného Indického oceánu. Sony televize s plochou obrazovkou 40-palcový LCD displej nabízí řadu místních i mezinárodních programů a DVD přehrávač dává hostům možnost vytvořit prostředí, které chtějí.

Apartmány a vily na vodě jsou vybaveny elektronickým trezorem, čaj a káva, a navíc minibarem na pokoji s výběrem nápojů a občerstvením. Každá vila a apartmá má přístup k vysokorychlostnímu internetu, individuálně ovládanou klimatizaci a stropní ventilátor instalován pro vaše pohodlí. (84 do 149 m čtverečních)

Oddělené místo pro snídani
VIP Amenities
Jacuzzi / zchlazovacim bazén (pouze v apartmá Water)


**Coke Live Music Festival 2010 ! (vote)**

31. ledna 2010 v 21:48 | Tess |  Novinky

Coke Live Music Festival je hubení festival, který se koná každý rok v Polsku - Krakow, na konci srpna. Během všech těchto let mnoho hudebních interpretů hrálo na podiu během CLMF, například Rihanna, Timbaland, Sean Paul, Lilly Alen nebo Jay-Z! Tento rok se festival koná od 20-21.srpna 2010 v Krakowě na Polském leteckém letištním muzeu.
Každý rok se CLMF ptá svých fanoušků, koho by rádi viděli na podiu během tohoto letního festivalu. Tento rok společně s ostatními fanoušky padnul nápad, že by se tam mohli dostat Tokio Hotel do tohoto pátého ročníku! Nicméně nezvládne se to bez pomoci fanoušků, proto se žádá naše podpora a pomoc!
Na oficiální stránce Coke Live Music Festival najdete anketu: Koho byste rádi viděli na CLMF 2010?. Vše co musíte udělat je vyplnit tyto čtyři prázdná pole tím, že tam napíšete, koho byste tam rádi viděli včetně TOKIO HOTEL v jednom poli a potom klikněte na tlačítko Wyślij !
Hlasujte se jednou denně, ovšem jestli chcete častěji, tak používejte proxy systém. Abyste to udělali, tak jednoduše musíte na tuto stránku a klikněte na GO tlačítko a automaticky budete přesměrování na stránku s hlasováním.
Prosím, pomozte a hlasujte pro Tokio Hotel a umožněte nám a ostatním Tokio Hotel fanouškům je vidět poprvé na polském hudebním festivale.
Děkujeme velice za vaši pomoc!


**Tokio Hotel doufají, že by mohli navštívit Asii**

31. ledna 2010 v 21:47 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Hodnocení těchto velkých západních rock'n'rollových kapely se hodlá změnit. Tokio Hotel pocházejí z Německa a kolem svého věku 20 mají tři číslo jedna alba za pětiletou kariéru, prodali více než šest milionů alb a získali více než 40 cen, které obsahují i Best Group na EMA 2009. Media nazývají tuhle kapelu "nejúspěšnější německý interpret za 20 let". I Twilight hvězda se otevřeně přiznal, že je fanoušek Tokio Hotel! Zpěvák Bill Kaulitz přivádí všechny dívky po celém světě k šílenství s tím, jak je pohledný, má rockový vzhled, až dokonce i dvojčata z návrhářství slavné kanadské značky Dsquared se do něj zbláznili a pozvali ho na přehlídkové molo jako VIP na Módním týdnu v Miláně. Všechno tohle ohrožuje další idolovou kapelu Jonas Brothers, některý tisk dokonce označil Tokio Hotel jako "Evropští Jonas Brothers". Podle toho Bill řekl: "Jsou milí, ale dělají víc do popu, a my jsme rocková kapela, je to velmi jiné."
Tokio Hotel se skládají z Kaulitz dvojčat Toma a Billa, kteří tvoří kytaristu a zpěváka, basisty Georga Listinga a bubeníka Gustava Schäfera. Největší pozornost je soustředěna na dvojčata s jejich úžasnými styly. Bill a Tom nejsou jenom na obálce německého GQ časopisu, ale taky byli pozváni slavnými návrháři z Dsquared, kteří jsou taky dvojčata, na Módní týden do Milána v tomto roce. Přehnané účesy a cool oční stíny jako vlastní značka, Bill dokonce otevřel Dsquared módní přehlídku poprvé ve svém životě. V černé kůži s peřím vynikla jeho hubená postava, Bill Kaulitz tak ale zachytil pozornost celého světa.
Poněvadž je pozornost věnována Tokio Hotel dvojčatům, tak není zvláštní, že jsou porovnáni k Jonas Brothers, když vydali svoje nejnovější anglické album Humanoid v USA. Někteří lidé dokonce popsali Tokio Hotel jako "Evropští Jonas Brothers přicházejí do Státu". Když se jich zeptáme na názor se srovnáváním s Jonas Brothers, zpěvák Bill odpoví s vřelým úsměvem: "Setkali jsme se na předávání cen a velice na nás zapůsobili jako milí lidé. Ale neměli bychom být porovnáváni, oni dělají popovou muziku a my hrajeme rock, je to velmi rozdílné!"
Prodeje alb na Tchwajvanu jsou většinou založeny na britských a amerických interpretech a po několika letech je zázrakem, že německá kapela Tokio Hotel si získala fanoušky taky na Tchajwanu dokonce bez propagace. Někteří fanoušci si zakládají blogy o kapele naprosto spontánně a návštěvy tam jsou již přes 370 000. Fanoušci společně poslali petici nahrávací společnosti o vydání alba na Tchwajvanu. Nejnovější anglické album Humanoid obsahuje navíc DVD, s exkluzivními fotkami Tokio Hotel v 3D vizuálních efektech a tři písně jako karaoke verze. Tokio Hotel poděkovali svým fanouškům na Tchwajvanu za jejich podporu za mořem přes telefonní interview s Tchajwanskou nahrávací společností. Taky oznámili, že doufají, že budou moci brzy navštívit Asii a setkat se s asijskými fanoušky!


source (c) MTV.com.tw

**MTV Taiwan**

31. ledna 2010 v 21:47 | Tess |  Novinky

credit TH Taiwan/Asia Forum


Nedávno MTV Taiwan měla Tokio Hotel na své oficiální webové stránce a 21.ledna 2010 Automatic videoklip (s tradičními čínskými titulky) byl hrán na MTV Taiwan televizi poprvé. MTV Taiwan již hrála Automatic předtím, ale ne s tradičními čínskými titulky. Mít takový videoklip, který udělal Official Universal Music Taiwan je opravdu velká novinka pro všechny fanoušky TH v Tchajwanu.


MTV Taiwan bude hrát jedno-hodinový speciál na TV programu po pět dní jenom s Tokio Hotel. Čas je od 13:00 pondělí do pátku (každý den začíná od 1. do 5.února). Takže, jestli znáte fanoušky z Tchajwanu, tak jim řekněte, ať si naladí MTV Taiwan od 1. do 5.února vždy od 13:00 jejich času!**Dieter Bohlen mluví o Tokio Hotel**

31. ledna 2010 v 21:46 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Úspěch, který bude taky pro Tokio Hotel?
Pochybuji o tom. Úspěch Tokio Hotel je v současné době víc falešný. Prodali pouze 25 000 CD jejich nejnovějšího alba v Německu. Ve stejnou chvíli, i když se to nikomu nelíbí a nechce to slyšet, Michael Hirte prodal 800 000 kopií se svoji Harmonica.

Nemáte rád Tokio Hotel?
Mám je rád velmi moc, ale bojím se, že jednoho dne se setkají se stejnou nenávistí, kterou kdysi zažili Modern Talking.

Proč?
Protože Bill Kaulitz a Thomas Anders z 1986 si jsou velmi podobní, co se týče jejich vzhledů: Oba nosí hodně make-upu a lesku na rty a jsou velmi zženštělý. Nepřál jsem to v té době Thomasovi a nepřeji to ani dnes Billovi.

Produkoval by jsi Tokio Hotel, kdyby se tě zeptali?
Ne, neprodávají pro mě dost CD! Na koncert v Rusku jsem dostal mnohem více, než Tokio Hotel s hitem číslo jedna. Čas kapely se blíží ke konci.


source (c) Bild.de


**Doufají v získání světa**

31. ledna 2010 v 21:45 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Není snadné pro evropské kapely udělat průlom na mezinárodním obchodu, ale tihle čtyři gentlemani z Německa dokázali, že můžou být na stejném stupni.
Bill a jeho dvojče Tom Kaulitz, 21 let, a jejich ostatní členi kapely, Georg Listing, 23 let a Gustav Schäfer, 22 let, se setkali a začali spolu dělat muziku od 2001 a nazvali se Devilish.
Nyní si změnily jméno na Tokio Hotel a plánují dobýt svět.
Nedávno, Bill si našel trochu času od toho všeho, kvůli jejich evropskému turné, které se bude konat od února do dubna, a podělil se o jejich zážitky s Ekstra.

V čem jsou Tokio Hotel unikátní?
Bill: Můžeme zpívat německy a anglicky. Překládáme naše písně z němčiny do angličtiny, protože chceme udělat průlom na mezinárodním obchodu. Naše nové album Humanoid nedávno vyšlo najednou v obou jazycích. Abychom to zvládli, tak jsme se pravidelně ujišťovali, že ten "pocit" anglického alba a textů je podobný německé verzi.

Vliv různých žánrů muziky je na vašem albu viditelný. Je to odraz každého člena Tokio Hotel?
Bill: Vlastně jsme fanoušci různých typů muziky. Já jsem fan Aerosmith písní, zatímco Tom má rád hip-hop jako Jay-Z a Gustav je fanouškem Metallicy. Ale to není žádný problém, protože jsme se dohodli, že písně, které hrajeme budou rockové písně s nádechem popu.

Jaký je nejvíc nezapomenutelný zážitek, který je nemožné zapomenout, když jste byli na turné v ostatních zemích?
Tom: Nejvíc nezapomenutelný zážitek, který nemůžu zapomenout je ten, když jsme byli ve Francii a hráli jsme na koncertě pro půl milionu fanoušků, kteří znali naše písně a zpívali s námi. Tohle je velký úspěch, který se mi opravdu líbí, protože jsme vlastně začali z opravdu malých vystoupení.

Máte nějaké soukromé rituály, které děláte před vystoupením?
Tom: Georg chodí na záchod dělat velký byznys a potom jsme spolu a jsme nervózní.

Kromě společného vystupování, jaké jsou jiné aktivity, které spolu děláte ve volném čase?
Bill: Trávíme čas s našimi rodinami a přáteli. Jíme, sledujeme DVD a tak dál.
**In L♥ve, für immer jetzt... (video)**

31. ledna 2010 v 21:43 | Tess |  Twincest
Autor: swedishtokio


**Twins :o) (fan art)**

30. ledna 2010 v 19:14 | Tess |  Twincest
by Haku_Ellie

**Twincest CZ songy (video)**

30. ledna 2010 v 19:13 | Tess |  Twincest
Autor: illyrias


**B-day vector (fan art)**

30. ledna 2010 v 19:09 | Tess |  Twincest
by Beautiful_lie78

**A love that would never be (video)**

30. ledna 2010 v 19:08 | Tess |  Videa atd. ...
Autor: o0Nephilim0o


**Bed (fan art)**

30. ledna 2010 v 19:07 | Tess |  Twincest
by Beautiful_lie78