Únor 2010

**Tokio Hotel: Staří muži?**

28. února 2010 v 21:42 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Tokio Hotel jsou současně na cestě se svým evropským turné "Welcome To Humanoid City", kde představují svoje třetí album. Kapela čtyř je obklopena a sledována fanoušky a to denně. Georg Listing je jediný z kapely, kdo už není svobodný. V interview s německým tiskem dpa, čtyři muzikanti mluvili o svatbě, soukromí a titulu "Teen":

Všichni členi kapely jsou už ve svých dvaceti letech, nechcete už se zbavit označení "teen-kapela"?
Bill: Vlastně to chci zpátky. Protože teď se dostáváme do věku, kde je zřídka lichotivé být označeni Teen. Nemáme s tím žádný problém, neuráží nás to.

Jak budou Tokio Hotel znít za deset let?
Tom: To uvidíte. Půjdeme do studia a budeme dělat to, co chceme. Zatímco budeme psát písně na nové album, tak vy uvidíte, kterým směrem to jde. Za deset let bude proces celkem podobný tomu současnému.

Kdo bude v té době první ženatý člen kapely?
Bill: Nevím, jestli se někdo chce ženit, Georg...
Georg: Za deset let? To nemůžu odhadnout.
Tom: Abych byl upřímný, tak ano, za deset let bude nejspíš někdo z nás ženatý.

Fanoušci sledují každý váš krok. Kdy to začne být otravné?
Tom: Když jsme na turné, tak je to spíše úžasné, že nás lidé všude následují. I když navštívíme ostatní země, tak dostáváme vítání od tolika fanoušků, kolik je možných - je to rozhodně skvělé. Je to otravné, když se snažíte být v soukromí. Ale to se nestává tak často, možná čtyřicet dní v roce.

Chtěli byste vyměnit nějakou část vašeho úspěchu za více soukromí?
Bill: Samozřejmě, kdyby to bylo možné, tak bych to okamžitě udělal. Ale když chcete být úspěšní a vést takový život jako známe my, tak musíte něco obětovat.

Po vystudování, přemýšleli jste o dalším vzdělání jako učební obor nebo studium?
Bill: Ne, to pro nás nikdy nebylo tématem. Dostudování bylo naprosto dobrovolné. Udělali jsme to opravdu hlavně pro nás, protože Tom a já jsme typičtí perfekcionisti, když dojde na tohle. Chtěli jsme aspoň diplom.

Bille, ty jsi byl modelem na módním týdnu v Miláně. Uvidí tě teď fanoušci častěji na přehlídkovém mole?
Bill: Umím si představit, že bych to dělal častěji a taky navrhoval vlastní kolekci, protože to je něco, co mě činí šťastným.


**RTL Exclusiv Weekend (28.02.2010)**

28. února 2010 v 20:54 | Tess |  Videa atd. ...


***

Hnusí se mi groupie sex a bojím se útoku. S tímhle oznámením překvapil tento týden Bill Kaulitz. Frontman mezinárodní úspěšné kapely Tokio Hotel. Zastavili se na jejich současném turné v Oberhausenu. Na straně známá fotka. Tisíce křičících fanynek, přímo výjimečné okolnosti. Ale jakou cenu musí vlastně kluci zaplatit za jejich bombastický úspěch.

Jak často má Bill Kaulitz sex?
Bill: Neměl jsem holku ve svém pokoji posledních několik let.

Jaké to je bát se pořád útoků?
Tom: Je to něco, bez čeho už nemůžeme žít nebo jaké to je, kdyby tu nebyl nikdo, kdo by nás nenáviděl.

A jak to kluci zvládají neudělat žádný krok, aniž by byli viděni nebo bez bodyguardů?
Bill: Musíte nad tím chvíli popřemýšlet, jestli chcete žít takový život. A my ano.

Setkali jsme se s Tokio Hotel. A dostali jsme opravdu upřímné odpovědi k nějakým těm osobním otázkám.
V pátek večer 11 000 fanoušků čeká uvnitř Arena Oberhausen na svůj objekt touhy, Billa Kaulitze. Zářivý mix bojovníka, anděla a mimozemšťana. Zajisté ne z tohoto světa. Několik tanečních kroků je dost, aby byla ta hromada fanoušků v extázi. A když potom zpívá o velké lásce, tak není křičet nic jiného než jenom křik. Ironie osudu, Bill zpívá o něčem, co sám už nezažívá. Zamilovat se, mít přítelkyni. To už pro něj neexistuje od doby, kdy má světový triumf. Naposled, kdy byl zamilovaný, tak mu bylo 14 let, před šesti lety. Nechce se ovšem uspokojit s rychlým sexem.
Bill: Neměl jsem dívku ve svém pokoji posledních pár let. Opravdu bych se do někoho musel zamilovat a strávit s ní nějaký čas, aby mě tak mohla doprovodit mezi čtyři zdi nebo do tourbusu. Co?
Tom: Nic, nic.
Bill: Pro kterou bych se zamiloval. Sex s někým, kdo stojí prostě v první řadě na koncertě je pro mě naprosto mimo.
Tom: Ale ne pro mě, takže nebuď smutný.

Dvojče Tom podle všeho zvládá věci jinak. Dívky jsou nicméně více zajímány o popovou hvězdu Toma z TH místo jeho osobnosti.
Tom: Když se prostě chcete bavit, tak nezáleží na tom, jestli vás má ráda jako osobu, což nemůže, protože vás nezná nebo pro to, že vás zná z TV. V tuhle chvíli je mi to jedno. Je to jenom fyzické a to je něco co ty, Bille, nechápeš.
Bill: Ano.

Opuštění lásky není jediná oběť, kterou světově úspěšná kapela má. Kvůli špatným zkušenostem se Bill bojí i o svůj život. Jeho bodyguardi museli dokonce odstrkovat na červeném koberci lidi, kteří předstírali, že jsou fanoušci, ale měli nože.
Bill: Tyhle věci s noži se vlastně už staly na začátku naší kariéry. Bylo mi šestnáct nebo tak. Jsou to už čtyři roky a my jsme s tímhle vyrostli. Není tomu jinak

Bill se cítí v bezpečí jenom když je někým chráněný. Při zkoušení, na začátku týdne. To byl jenom on se svými kolegy z kapely a návrhářské duo DSquared, kteří pro něj navrhli vesmírné outfity.
Bill: Yoohoo! Party!

Chvíle bez strachu a stresu. Je to vždy risk pro Billa a ostatní pohybovat se na veřejnosti.
Bill: Myslím, že to bylo v LA nebo tak, když fanynka vběhla na naše podium a snažila se strčit Toma do publika. A nějaké další věci během červeného koberce a dalších TV vystoupení.

Francouzský dívčí gang následoval své idoly po měsíce v loňském roce. Na benzínce situace vyvrcholila. Dívky obtěžovaly a sledovaly Toma. Ztratil kontrolu a zaútočil. Tento týden se objevilo oznámení, že Tom musí zaplatit 1000€ a omluvit se. Kriminální řízení je ukončeno. Aby byli sledováni, to se může stát každé hvězdě, ale TH říkají, že vždy měli více nepřátel než ostatní, již na škole.
Tom: To je vlastně věc, bez které už nemůžeme žít nebo nevíme, jaké to je, když nejsou lidi, kteří vás nenávidí. Možná, že to potřebujeme. Samozřejmě, že je tu vždy risk.

Ale čtyřka ráda polarizuje. Jejich image v Německu jako "teen kapela nebrána vážně" jde již Billovi na nervy.
Bill: Byla tu taková anketa na ulicích, kde hráli písně z našeho nového alba a lidi to milovali a když zjistili, že to jsou Tokio Hotel, tak hned řekli, že to vlastně není tak dobré.

To se jim ovšem nestává v zahraničí. Po dvou koncertech v Německu kapela navštíví i Moskvu, Madrid, Řím, Paříž. Tokio Hotel dosáhli stupně popularity přes svůj mezinárodní úspěch, když je dost neobvyklý pro německé muzikanty. Ale kvůli tomu taky vedou život daleko od normálního. Jít ven na kafe nebo nakupovat, pro Billa nepředstavitelné.
Bill: Možná po zavíračce. Když jsou obchody zavřené. To se někdy stát může. Jdeme někdy do kina a potom jdeme a díváme se na poslední vystoupení.

Vždy s ochrankou?
Bill: Jeden ale většinou jich je více. Vždy je tu někdo s námi. Nikdy bych nešel na ulici bez někoho, kdo by byl se mnou.

Opravdu sláva, úspěch a peníze za to stojí?
Bill: Musíte být ochotni se vzdát věcí. Nemůžete mít vše. Nemůžete mít soukromí život, nemůžete mít jenom tak přítelkyni. Tak to prostě nejde. Musíte to přijmout a žít s tím. Musíte pro to vše dát nebo to nechat.

Billovi a Tomovi je pouze dvacet let. Od deseti let jsou v byznyse, hvězdy jsou pět let, dnes jsou mezinárodní hvězdy. Jejich život běží unikátně rychle, pozitivně i negativně. Žádné materiální obavy, miliony fanoušků, kteří je uznávají. Za oplátku chvíle, kdy se bojíte o životy. Vysoká cena.

Dnes nás Tokio Hotel nechali nahlédnout do vnitřního života. A my dostali dojem, že alespoň v tuhle chvíli platí tu nejvyšší cenu vědomě.

**Brusel (25.02.2010) #12**

28. února 2010 v 20:53 | Tess |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
by Miss Romance
**Kids Choice Awards 2010!**

28. února 2010 v 20:53 | Tess |  Novinky
Tokio Hotel jsou nominováni na KIDS CHOICE AWARDS 2010 v kategorii:

"Lieblings Musikstar"


**Oberhausen (26.02.2010) #18**

28. února 2010 v 20:51 | Tess |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
by Northern-Music

Download: here

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us


**Oberhausen (26.02.2010) #16**

28. února 2010 v 20:49 | Tess |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
by eleazza


Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

by KathyTH

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

by Nadine H.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

by Ginny

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
**Touching you (montáž)**

28. února 2010 v 17:59 | Tess |  Twincest
by yaoisex


**Twins connection (komix)**

28. února 2010 v 17:59 | Tess |  Twincest
by Safufu
B: Mám položit Tomovi hlavu na rameno...?
B: Ne, radši ne.
T: Mám dát ruku okolo Billa...?
T: Ne, radši ne.
BT: *povzdech*

**True love (montáž)**

28. února 2010 v 17:58 | Tess |  Twincest
by Kattte


**Concert in Prague!**

28. února 2010 v 17:47 | Tess |  Novinky
Note for all foreign fans: here you can find all information about concert in Prague which will take place 15.03.2010 in Tesla Arena!
These information can answer your questions whether to come and how.
You can re-post link for this site wherever you want so that your friends will be able to decide because of this too ;)


Na tomto odkazu se dají najít všechny informace týkající se Prahy a jak se dostat na koncert pro zahraniční fanoušky.

**Mopo interview**

28. února 2010 v 17:47 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

MOPO: Jak si vysvětlujete, že někteří němci nad Tokio Hotel ještě ohrnují stále nos?
Bill Kaulitz: Myslím si, že v Německu je vnímání Tokio Hotel trochu jiné. Žijeme tady a také sme tady i začali, a to už ve věku 15ti let. V ostatních zemích máme stejnou hudbu, ale jen o dva nebo tři roky později. Je těžké přeskočit svůj stín a říct:" Ano, myslím že ta hudba od 15tiletých je fakt dobrá". Nikdo to nechce přiznat. A nakonec, je také pravda, že člověk tomu člověku s úspěchem vždy závidí.

MOPO: Myslíte si, že je to typicky německé?
Bill: Ano, ale myslím si, že se to vyvinule více do směru, kdy na nás člověk může být hrdý. Tyto trendy jsme už zpozorovali. Ale ty silné reakce pro nás nebyli nikdy nové. A popravdě řečeno, je to vždycky problém, když se něco takového stane. Když stojím na pódiu a ti lidé mají nenávistné pokřiky jako "fůůj", pak je to pro mě dost motivační. A nestydím se nebo nejsem uvnitř smutný z toho. Ale spíše si řeknu: "Ok, takže musím do toho dát ještě více, aby se to těm lidem líbilo.

MOPO: Dave Grohl z Foo Fighters měl údajně po jednom vystoupení poplácat po ramenou vašeho bubeníka Gustava.
Bill: Ano, je to tak. Jsou skupiny, které nějak neberou na vědomí, co se v Německu děje a jsou docela dobře objektivní na to, co děláme. Jay-Z se podíval na jednu z našich show s Los Angeles a pak šel s námi na večeři. Cítíte se poctěni, když zjistíte, že někdo takový má zájem.

MOPO: Máte strach, že úspěch omezí vaši osobní sféru ještě více?
Bill: to je věc, kterou sebou úspěch vždycky přináší. Ale jsme pořád tak trochu hladový po úspěchu. Člověk chce pořád víc. Také i když mnoho lidí nám doporučuje, že bysme měli opustit zemi, a jet někam kde si můžeme udělat dovolenou, protože nás tam nikdo nezná.

MOPO: Cítíte se nějak člověku podobní v tomto životě?
Tom Kaulitz: Vyrůstali sme na venkově. Nikdy jsme se tam necítili normálně, vždycky tak maximálně SKORO jako lidé. Dnes existuje u nás také jen pár míst, kde se cítíme normálně a můžeme si odpočinout. Protože vedle toho na to je jen pár měsíců, ve kterých je to možné prostě někam odjet. To je asi tak 20 dní v roce. A úplně cize se člověk cítí všude tam, kam příjde. V určitých situacích člověk nikdy přesně neví, co tam může ztratit.

source (c) MOPO

**Kerli o Tokio Hotel na jejím formspring.me #4**

28. února 2010 v 17:46 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

PROMIŇ? Proč bych někdy měla být šťastná, kdyby jsi byla zamilovaná do Billa? To mi nedává ŽÁDNÝ smysl...možná, že bych byla šťastná, kdyby byl zamilovaný do tebe, to mění věci...vidíš, co myslím?
Kerli: Není být milován pro to kým doopravdy jsi, něco co lidi nikdy nezjistí, bez ohledu na bohatství a slávu to správné?

Kerli, můžeš prosím vyjasnit ty pomluvy a říct lidem pravdu? Chceš randit s Billem Kaulitzem? Ptáme se tě na to podle některých tvých odpovědí, které vidíme. Je lepší být pravdivá, než aby lidé hádali, ne?
Kerli: Nechci randit s Billem. On nechce randit se mnou. Udělali jsme spolu píseň, to je celé.

Kerli, když se tě na něco zeptáme, pomohla bys nám? Viděli jsme, jak jsi šťastná se svým narozeninovým dárkem a rádi bychom udělali takhle šťastným Georga! Když ti pošleme e-mail s dárkem, pomohla bys nám? Jen se chceme ujistit, že to dostane! PROSÍM?
Kerli: Ty jsi byla v kontaktu s mým managementem, že? Jsem si jistá, že se to dá zařídit.

Nemám vůbec tušení, proč s tebou TH spolupracovali. Podle mě to byla ta nejhorší volba vůbec. Naštěstí ti nedovolili tu píseň naprosto zničit a není tam moc tvého otravného hlasu. Doufám, že se s tebou už nikdy nesetkají.
Kerli: Děkuji velmi, že ses zastavila! Tvůj názor je pro nás velmi důležitý, prosím zůstaň na přijmu a zástupci si s tebou poradí. Varování: Tohle může být monitorováno jako výcvikový a kvalitní slib svého účelu.