Únor 2010

**BILD vysvětluje nový Tokio Hotel koncert**

28. února 2010 v 17:09 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Poplach v Color Line Arena. Tokio Hotel, německá nejslavnější teen-rocková kapela vystupuje se svým Humanoid City Tour. BILD představuje koncert - a promluvil s dvojčaty Billem a Tomem Kaulitzovými.

CO OBSAHUJE TECHNICKY?
- Tokio Hotel jsou na cestě s 11 náklaďáky a 6 autobusy. Bill: "Autobus má naprostý zákaz groupies, takže se Tom může soustředit jen na koncerty."
- 50 členů týmu a 4 kuchařky je doprovází.
- Zařízení pódia má 90 000 wattů, obrazovky v pozadí mají více než 70 metrů čtverečních. Tom: "Nikdy jsme neměli na koncertě tolik věcí."

CO JE NA PODIU?
Tom: "Všechno je nové, připravovali jsme tohle turné už před rokem. Udělali jsme všechna rozhodnutí sami."
Bill: "Jediná věc, která není nová jsou staré písně, které hrajeme."
- Tom tentokrát nehraje jenom na kytaru, ale taky doprovází Billa na piano. Zkoušel již od listopadu v Hamburku, Londýně a Lucembursku.

CO JE V BACKSTAGE!
Bill: "Slyšíte ty nejohromnější příběhy muzikantů, kteří si vyžadují naprosto bílé pokoje nebo chtějí vlastní toaletní papír. My máme rohový gauč, ledničku, toaster. Muziku z laptopu. To stačí." Bill má extra pokoj, ve kterém se navíc rozehřívá.
Tom: "Vyhodili jsme Billa z backstage místnosti, jeho zvláštní cvičení vás přivádí k šílenství." Bubeník Gustav má taky svůj prostor, když se rozehřívá na bicí.
- Dvojčata mají s sebou své vlastní psi. Tom: "Bill bude celý dny uklízet jejich hromádky."

CO BUDE V HAMBURKU?
Bill: "Budu po celou show v Hamburku mluvit. Je to náš domov. Budou tam naše rodiny a přátelé a když nad tím přemýšlím, moje energie se zvyšuje!"


source (c) Bild.de


**Proč je sexy! - Tom Kaulitz**

28. února 2010 v 17:03 | Tess |  Tom Kaulitz

Why He’s Hot: Ladies and gents, I present Tom motherfucking Kaulitz.  This sexy bitch KNOWS he’s hot. Confidence is key to hotness. His band even has a song about this one lay he got in a hotel room. His goddamn mouth. Not only is he a doofy 20 year old guy that cracks jokes 90% of the time, his sexy ass lip piercing is just making your panties wet. You can’t deny it. And look at that fucking smile. He plays guitar in a BIG EUROPEAN band with his androgynous twin brother. Don’t pretend that being sandwiched between these two exotic Europeans didn’t make you jizz. They are beauty incarnated. Apparently he’s musically talented. He not only plays (and writes music for) guitar, he fucks around with drums and sings backup. He’s most likely talented at other things too. I know I already said it, but this motherfucker is European. HIS GERMAN MAKES YOU SO HOT YOU DON’T EVEN NEED TO UNDERSTAND IT. {submission}

1. Dámy a pánové, představuji vám Toma Kaulitze. Tahle sexy děvka VÍ, že je sexy. Sebedůvěra je klíčem k jeho žhavosti. Jeho kapela má dokonce píseň o jednom jeho románku v hotelovém pokoji.
2. Jeho zatracená pusa. Nejenom, že je to 20letý kluk, který rozhazuje vtipy 90% svého času, jeho sexy piercing ve rtu jednoduše dělá vaše kalhotky mokrými. To nemůžete popřít. A podívejte se na ten zatracený úsměv.
3. Hraje na kytaru v VELKÉ EVROPSKÉ kapele s oboupohlavním dvojčetem. Nepředstírejte, že být v sandwichy mezi těmihle dvěma exotickými Evropany vás nenutí se udělat. Jsou nádherné ztělesněni.
4. Kromě toho je hudebně nadaný. Nehraje jenom (a nepíše hudbu) na kytaru, taky to dokáže s bicími a zpívá druhé vokály. Je taky podle všeho hodně talentovaný v jiných věcech.
5. Vím, že jsem to již řekl, ale tenhle je Evropan. JEHO NĚMČINA HO DĚLÁ TAK ŽHAVÝM, ŽE TOMU ANI NEPOTŘEBUJETE ROZUMĚT.

source (c) Why They Are Hot
**ARD Brisant (26.02.2010)**

28. února 2010 v 16:56 | Tess |  Videa atd. ...***

Tady v Brisant jsme si všimli, že hvězdy často dělají své fanoušky šílené, ale sotva nějaká kapela pohne fanoušky tolik jako Tokio Hotel. Studenti vynechávají školu, stanují před koncerty a zpěvák Bill Kaulitz se dokonce bojí o svůj život.

Je zima a prší, ale opravdoví fanoušci Tokio Hotel jsou na to zvyklí. Mají energii a vzdorují každému počasí, i v Oberhausenu. Mnoho z nich čeká déle než týden, den a noc. Přijeli z Itálie, Španělska, Francie a všech částí Německa, jen aby viděli svoje idoly.

Fan: Je velká zima a jsme hladoví, ale jsme taky velmi šťastní, protože jsme velmi blízko vstupu.
Fan2: Miluji je, jsou prostě úžasní.
Fan3: Těšila jsem se na tohle od doby, co jsem dostala lístky, již 150 dní se připravuji ve velkém.

Co dnes fanoušci očekávají je taky velké. Show velké třídy, stejně jako včera byl koncert v Bruselu. Zpěvák Bill přichází z velkého UFO a dívky vyšilují.

Fanoušci milují tohoto dvacetiletého nejvíc. V interview řekl, že nebyl zamilovaný už dlouhou dobu a neměl přítelkyni už roky.

Bill: To je rozhodně velký nedostatek. Je to ta největší věc, která chybí. Ale i tak neprocházíte životem, aniž byste hledali, nevěřím, že by to fungovalo. Věřím, že se to prostě musí stát a stane. Jenom moje šance nejsou tak realistické, jako u ostatních lidí.

Bill a ostatní nemají čas na opravdovou lásku. Již roky šplhají po žebříku úspěchu. Jsou pořád pryč. Jsou slavní, což taky přináší nevýhody. Bill se dokonce bojí útoků a ven chodí pouze s bodyguardy.

Bill: Věřím, že je tu ta možnost, že by se mi něco mohlo stát, ale samozřejmě, že ten strach tu není pořád a není to tak, že se neodvážíte ani vyjít z domu, tak špatné to ještě není. Ale chodit venku sám, to bych neudělal, ne.

Fanoušci v Oberhausenu by ho nikdy nezranili. Spíše naopak. Kapela je povzbuzena vytrvalostí jejich groupies.

Tom: Samozřejmě, že je to skvělý pocit vědět, že týdny předem už jsou fanoušci před halou a čekají na koncert.

Bill: Chci říct, že není lepší pocit než někam dorazit a vědět, "Okay, lidi tu na tenhle večer čekají TAK dlouho!"

Fanoušci vědí, že brzy získají odměnu. Koncert za všechno stojí a do té doby je tu hodně horkého čaje. Takhle to zvládnou na čekání.

Čekání má končit v 19:00.**Oberhausen (26.02.2010) #1**

28. února 2010 v 16:53 | Tess |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
by Bravo magazine

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

**Brusel (25.02.2010) #7**

28. února 2010 v 16:53 | Tess |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
by MonsunMagazine

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

**Brusel (25.02.2010) #6**

28. února 2010 v 16:52 | Tess |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
by ChannKaulitz

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us