Únor 2010

**KISS - "Líbí se nám Tokio Hotel muzika!"**

26. února 2010 v 19:43 | Tess |  Novinky

Hardrockeři z KISS mají rádi Tokio Hotel.
Američtí rockeři z kapely KISS jsou fanoušky teen kapely Tokio Hotel. "Mají pěknou image a dělají dobrou muziku," řekl basista Gene Simmonst tento pátek ve Frankfurtu. Tokio Hotel jsou v Americe již velmi známí. "Líbí se nám jejich muzika," dodal Simmons.


**Ne z tohoto světa**

26. února 2010 v 19:42 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Je milován nebo nenáviděn, nikdo jim nezůstane neovlivněn: Tokio Hotel zpěvák Bill Kaulitz je na cestě stát se mezinárodní superstar. Poprvé dospělý muzikant mluví o obtížích slávy, svých strachů, touze po pravé lásce - a představuje se v naprosto novém vzhledu.

Pane Kaulitzi, stal jste se hvězdou v patnácti letech a již pět let žijete trvale pod zvláštními podmínkami. Když se podíváte zpět, co cítíte?
Bill: První roky byly jako záblesk. Nemohli jsme již chodit do školy, protože to tam bylo pořád obležené. Já, samozřejmě, jsem si myslel, že to bylo skvělé. Mohli jsme si dělat, co jsme chtěli. Ale byla tu taky druhá stránka. Pamatuji si, že jsem chtěl slavit svoje 16.narozeniny, ale místo toho jsem musel dělat rozhovory. Je těžké se vyvíjet v téhle disciplíně a zvyknout si na takové věci, bylo to únavné.

Před dvěma roky jste ztratil svůj hlas během koncertu a musel jste na operaci. Nyní jste na turné se svoji kapelou Tokio Hotel a budete hrát 32 koncertů v 19 zemích. Jak velký je strach z toho, že se to stane znova?
Bill: Pořád mám v sobě tenhle strach, nikdy mě neopustí. Ale již jsem od té doby na několika koncertech vystupoval. Všechno bude fungovat.

Kdysi, přemýšlel jste nad tím, že byste už nebyl schopný zpívat?
Bill: Někdy ano. Můj celý život je založen na hlase, proto to pro mě byla tak hrozná doba. Seděl jsem sám ve svém hotelovém pokoji v Berlíně, zatímco kapela čekala, že se vrátím do Barcelony, pokračovat v turné. Nemohl jsem mluvit. Nemohl jsem ani ven, protože celý hotel byl obklopen paparazzi. Cítil jsem se velmi bezmocně. Turné se muselo zrušit. Jsem rád, že je tohle teď za mnou.

Tokio Hotel byl vysmíván jako krátkodobá teen senzace na svém začátku. Mezitím jste se dokázali stát mezinárodními superstars. Je to pro vás uspokojení, že jste mohli ukázat kritikům, že se mýlili?
Bill: Už jsem nad tímhle. Bylo pro mě důležité dokázat, že nejsme jedni z těch, kteří mají jeden hit, když vyšlo naše druhé album. Nyní jsme to potvrdili.

Hráli jste v Paříži před půl milionem lidí, po tom, co jste dostali pozvání od prezidenta. Jak se v takových chvílích cítíte?
Bill: Jsem opravdu, opravdu nervózní před koncerty. Mám sevřený krk, moje srdce začne rychle bít a moje ruce se začnou třást. Potom, když jsem na podiu, všechno se děje jako když jste v transu. Po koncertě často ani nevím, co jsem dělal na podiu. Ty pohyby se nějak dějí automaticky.

Jste pod trvalým dohledem, i přes paparazzi. Je tohle pro vás naplnění nebo neslušnost?
Bill: Nemůžu žít se slávou a nemůžu žít bez ní. Jsou tu dny, kdy si přeji, abych mohl chodit po ulicích bez toho, aby mě poznali. Ale co bych měl dělat? Bill Kaulitz pracující v kanceláři, sedící před počítačem - rozpadnul bych se. Věci, které chci dělat, dělám nejlépe. Stát na podiu a bavit lidi. Jsem nadšený, když sleduji TV a vidím předávání cen, kde Tokio Hotel nejsou přítomni. Chci být na vrcholu. To je moje vnitřní síla. To mě drží dohromady.

Vaše kapela přitahuje pozornost. Někteří vás nenávidí a jiní milují.
Bill: A tak by to mělo být. Nejhorší věcí by bylo, kdyby se o mě lidi vůbec nezajímali nebo o to co dělám. Tokio Hotel by měli vzbuzovat silné emoce v lidech. Samozřejmě, že se můžu ráno oblékat normálně, nevyčnívat, ale jednoduše takový nejsem.

Je tu jenom umělý Bill?
Bill: Není to tak, že vylekán, když se podívám ráno do zrcadla, ale Bill, který nosí make-up je mi mnohem blíže. Ale nejsem jenom umělý charakter, jak si někteří lidi myslí. Ti, kteří mají možnost se podívat na moje staré fotky z dětství uvidí, že jsem vždy pobíhal kolem takhle.

Vyrostl jste ve vesnici se 700 obyvateli, blízko Magdeburku, se svým bratrem Tomem.
Bill: Moje dětství bylo velkým bojem. Věděl jsem to, když jsem ráno vstupoval do autobusu do školy, že se mi jedna polovina bude smát a druhá mě bude zraňovat. Můj bratr Tom a já jsme se cítili jako mimozemšťané na špatné planetě. Někdy nás musel náš nevlastní otec vyzvednout na autobusové zastávce se psem a baseballovou pálkou, aby nás nezmlátili.

Vyhledávali jste takovou provokaci?
Bill: Samozřejmě. Nedělal jsem si život snadným. Chtěl jsem je provokovat. Užíval jsem si to, když jsem ráno vkročil do školy a když se polovina spolužáků otočila. Vím, že to zní trochu neuroticky a nemocně, ale takové to bylo. Nemohl bych nikdy žít z s faktem, že mě každý má rád, protože jsem vyrostl s polarizujícími lidmi.

Překvapila vás na začátku vaší kariéry ta nenávist vůči vám?
Bill: Když sleduji naše stará vystoupení a videa, tak mě to zajímá. Byli jsme tak mladí a nevinní a měli ty dětské tváře. A náhle tu byla ta velká nenávist vůči nám. Nestalo se jednou, že mě lidé nazvali "teploušem". Dnes mi to přijde zábavné. Chápu, že někteří lidé mají tenhle dojem, ale proč o tom noviny pořád píší, to mě docela zajímá. Už to musí lidi nudit k smrti.

Možná je to tím, že se nikdy neukazujete v přítomnosti s ženami?
Bill: Ano, to je velká mezera v mém životě. Nezamiloval jsem se od svých čtrnácti let. Je pro mě těžké věřit lidem. Možná, že to zní klišé, ale hledám dívku, která pro mě bude jako spřízněná duše. Jsem velmi romantický a vlastně čekám na pravou lásku. Ale zvracel bych, když ke mně na párty jde dívka a zeptá se mě otázkou jako "Hey, neznám tě odněkud? Nejsi muzikant?". To je chvíle, kdy se napnu - ale upřímně, nevím, jak byste se mnou mohli začít mluvit, aniž by se tohle stalo.

Vaše dvojče Tom je více uvolněný, co se týče vypořádání se s fanynkami. Závidíte mu to?
Bill: Samozřejmě. Závidím každému, kdo se s takovými situacemi umí vypořádat víc uvolněně. Kdysi býval Tom ten, který si bral k sobě po každé Aftershow párty jinou dívku, zatímco já jsem ležel ve své posteli na hotelu. Groupie-Sex mě přijde nechutný. Tolik nenávidím, když dívky se začnou lísat, jen aby byly vytištěny další den v novinách. Tom je jiný, když na tohle dojde. Ale někdy, když se mi ta dívka líbí, tak ho požádám, aby s ní zůstal v kontaktu, volal ji a psal si s ní krátké zprávy. Víme o sobě navzájem vše.

Jak velký je strach, že ta dívka prodá váš příběh nějakému bulváru?
Bill: Vždy si počítáme ty možnosti. Víme, co by se mohlo stát, takže vždy píšeme jen krátké zprávy, které jim posíláme, a taky to jsou takové věci, s čímž bychom mohli žít, kdybychom to viděli vydané v bulváru. Tak to prostě je.

Je pro vás vůbec možné vést normální život v Německu?
Bill: Pro nás, Německo je jako velký Big Brother dům. Lidé nás vždy sledují. Můžete najít článek v novinách skoro každý den od mých patnácti. Vždy jsme zaplňovali pomluvy. V zahraničí je to jiné. Tam jsme označováni jako muzikanti, ne jako lidé, o kterých se dají šířit pomluvy.

Proč se neodstěhujete z Německa, jako jiné celebrity?
Bill: Mám rád Německo. Tady žije moje rodina, a tady mám svůj domov. Tady žiji společně se svými čtyřmi psi a Tomem, v krásném domě a velkým pozemkem. Když zavřu bránu, můžu odpočívat. Neměl bych to srdce k tomu se otočit zády k Německu.

Máme ten dojem, že jste více milován v zahraniční, než tady.
Bill: Není tu jediná osoba v Německu, která by si poslechla naši muziku, aniž by měla předsudek. Jednou tu byl v TV průzkum, kde nechali náhodné lidi poslechnout naši muziku, aniž by věděli, kdo to zpívá. Většina z nich byla nadšená. Jakmile zjistili, že to jsou Tokio Hotel, tak udělali obličej. To mluví o všem!

Před několika měsíci, váš kolega z kapely, Gustav, byl udeřen láhví od piva do hlavy. Bojíte se atentátů?
Bill: Myslím, že by se mi to stát mohlo. Byly tu situace na červeném koberci, kde bodyguardi odstrkovali lidi - kteří se převlékli za fanoušky - z řady, protože tam stáli s nožem v rukách. Vždy jsem napjatý, když procházím letištěm. Mám hlavu dolů a ztěžka dýchám. Někdy se sám sebe sleduji zvenčí a říkám si: "Hey Bille, klídek!" Ale nefunguje to.

Jak trávíte volný čas?
Bill: V minulosti jsem chodil do klubů, protože jsem chtěl být mezi lidmi. Myslel jsem, že to musí fungovat, ale jakmile jsem vstoupil do klubu, tak jsem si musel sednout do jednoho z boxů v rohu a nechat se lidmi obléhat. Drželi svoje mobily nad bariérou a fotili, jako kdybychom byli v zoo. Můžu si odpočinout jenom když jsem pryč od všeho. Nedávno jsem byl s Tomem na Maledivách, ale i tam nás fotili paparazzi.

Nedávno jste nás překvapil jako model na módním týdně v Milánu. Jak jste k tomu došel?
Bill: Byl to sen, který jsem si splnil. Již v sedmi jsem si kupoval levná trika a džíny a dělal z nich vlastní oblečení. Když mám čas, tak si navrhuji vlastní kolekci, ale chtěl bych to dělat ve skutečnosti a nejenom jako vedlejší práci k muzice.

Co říkáte na tvrzení, že jste podle všeho anorektický?
Bill: Nudí mě to. Když se lidi vlastně snaží něco vyšetřovat, tak by to nemělo být takovým tématem. Jen se podívejte na moje fotky před pěti lety nebo se podívejte na moje staré fotky z dovolených. Byl jsem v minulosti stejně tak hubený jako jsem teď. Vždy jsem byl takový.

Váš bratr Tom řekl, že jste kouřili trávu a pili alkohol, když vám bylo třináct. Jak jste na tom nyní?
Bill: Opravdu se bojím toho, že bych ztratil kontrolu, drogy mě nikdy nepřinutili být závislým. Kdysi jsem v mládí zkusil hodně věcí, proto to nyní mohu nechat být. Nikdy bych nemohl hrát na koncertě, když bych si předtím něco vzal. To je nepředstavitelné!

Již ve svých 20 let jste potkali hodně celebrit. Kdo na vás udělal největší dojem?
Bill: Jay-Z nás překvapil, že přišel na jeden z našich koncertů v LA. Potom jsme s ním šli na večeři. Bylo to skvělé. A Karl Lagerfeld na mě taky udělal dojem. Možná, že to zní hloupě, ale taky si myslím, že bych mohl vyjít s Britney Spears. Měli jsme v loňských letech tak trochu podobné životy, takže bychom si byli schopni hodně promluvit.

Je pravda, že jste fanoušek Angely Merkel?
Bill: Ano, mám hodně rád Angelu Merkel. V poslední době byla hodně kritizována, ale musím říct, že ji stále věřím. Věřím v ní.


**GlamourTV-TH in Dsquared2 (24.02.2010)**

26. února 2010 v 19:39 | Tess |  Videa atd. ...**Unseen Tokio Hotel clips**

26. února 2010 v 19:37 | Tess |  TH
Recorded in Rotterdam (23.02.2010) by RaiinDream


**RTL Exclusiv (25.02.2010)**

26. února 2010 v 19:36 | Tess |  Videa atd. ...


***

Tokio Hotel frontman Bill Kaulitz se bojí o svůj život. Dvacetiletý nikdy neopouští domov bez bodyguardů, jak dnes přiznal v interview. Proč se bojí útoků, o tom zjistila více Martina Fritsche...

Jsou tu chvíle jako tyhle, kdy Bill Kaulitz se cítí naprosto v bezpečí. Zkoušení oblečení na současné turné. S ním jsou jenom jeho kolegové a návrhářské duo DSquared2. Moment bez strachu a napětí.

Bill: Není to úžasné?

Ale mezi takovými chvílemi se Bill bojí o svůj život. Útoky na jeho osobu si myslí, že jsou možné, jak řekl pro časopis Stern.

Bill: Každý průchod přes letiště je pro mě napětím. Mám hlavu dolů a ztěžká dýchám. Někdy se sleduji zvenčí a myslím si, uklidni se Bille."

Ale to nefunguje.
A Bill se nebojí jenom neznámého, risk není fikční, ale i velmi řídký.

Bill: Byly tu situace, kdy bodyguardi vzali pryč nějaké lidi s noži z červeného koberce, kteří se převlékli za fanoušky."

A taky ostatní členové znají temnou stránku slávy. Bubeník Gustav byl zmlácen lahví od piva v klubu. Francouzský stalker-gang obtěžoval kapelu po měsíce.

Tom: Tihle nemají nic společného s fanynkami, jsou to naprosto nemocní lidé.

Na benzínce vybuchnul. Dívky obtěžovaly a otravovaly Toma. Ztratil vyrovnanost a jednu udeřil.

Nyní, o deset měsíců později, novinky tvrdí, že Tom musí zaplatit tisíc euro a omluvit se. Proces byl již uzavřen.

Život bez materiálních věcí, milionů fanoušků, kteří je milují, život hvězdy je zajisté výzvou. Ale strach o vlastní život je za to cenou.

**Tokio Hotel - Tour - Stage Clothes Fitting**

26. února 2010 v 19:35 | Tess |  Videa atd. ...

**RTL II News (24.02.2010)**

26. února 2010 v 19:30 | Tess |  Videa atd. ...***

Žádná německá kapela nemá tolik loajálních fanoušků jako Tokio Hotel. Po několik dní teenageři kempují před halou, aby byli v první řadě, jako právě teď v Oberhausenu. Ale současné prodeje alba Humanoid nejsou velmi dobré.

Zeptali jsme se hudebního experta, proč jsou Tokio Hotel stejně tak populární a jaká bude pro kapelu budoucnost.

Déšť, bahno a chladno jim nevadí. Praví Tokio Hotel fanoušci již kempují před halou po čtyři dny, až se jejich hvězdy dostaví.

Dívka: Šílený nápad, ale chci být v první řadě.
Kluk: Protože jsou úžasní.
Dívka: Udělala bych pro Toma vše.

Takže Tokio Hotel jsou postaveni na svých loajálních fanoušcích. 23.října vydala kapela své album Humanoid, které se okamžitě dostalo nahoru a podle všeho s prodejem pouze 25 000 kopií. Ale po týdnu skončilo na 25.místě. Obvyklý trend. Prodeje nahrávek už nejsou tak silné a koncerty jsou víc a víc důležité pro zdroj příjmu interpretů.

Expert: V minulosti tomu bylo jinak. Interpret jel na turné propagovat své album, dnes jsou alba vydána, aby propagovala turné.

Tahle strategie platí taky u Tokio Hotel, protože extravagantní pódiová show je jejich značkou. Naprosto nový pro toto turné je vesmírný svítící outfit frontmana Billa Kaulitze.

Tom: Nemám k tomu žádné tužby, abych byl upřímný a rozhodně na něj nežárlím. Je tak bídné si na sebe tohle brát.

Ale tohle je jediná cesta pro Tokio Hotel, jak se udržet v tomto byznysu v budoucnosti. I když prodeje více klesnou.

Expert: Tokio Hotel stále budou mít svoji důležitou část, svoji imagine a ostatní kapely bez tohoto ztratí.

Další krok bude nejdůležitější, jak se Tokio Hotel dokáží změnit z teenkapely na interprety pro dospělé.

**Pro7 Taff (24.02.2010)**

26. února 2010 v 19:30 | Tess |  Videa atd. ...**RTL Punkt 12 (23.02.2010)**

26. února 2010 v 19:27 | Tess |  Videa atd. ...


**Bill Kaulitz - Sexy na podiu!**

26. února 2010 v 19:25 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Oh wow, Tokio Hotel mají úžasnou show! No, hlavně je za tím Bill Kaulitz, na kterého nemůžeme přestat zírat, když je na podiu! Kapela hrála živě v Ahoy stadionu v Rotterdamu minulou noc a Bill měl na sobě úžasné kostými! Ani se nemůžeme dostat přes to, jak úžasná je ta kožená bunda! Taky se nám velice líbí ten nový Billův účes! Tady je menší klip - užijte si ho!


source (c) Posh24

**Rotterdam (23.02.2010) #8**

26. února 2010 v 19:22 | Tess |  Fotky - koncerty, akce atd. ...
by Jasmin Kouwenhoven

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us