Leden 2011

**Strangelove (montáž)**

31. ledna 2011 v 20:46 | Tess |  Twincest
Source: Twincest.blog.cz
Strangelove
Strange highs and strange lows
Strangelove
That's how my love goes
Strangelove
Will you give it to me?

by FuckerBerrouz

**Billova spolupráce ve studiu**

31. ledna 2011 v 20:45 | Tess |  Novinky
Podle posledních novinek Bill nahrál s jedním interpretem společně ve studiu píseň. Prozatím nejsou jisté žádné informace jako co se týče s kým nebo něco víc o té písni. Budeme si muset počkat na více informací...


**Muž nebo žena? Hranice na molech**

31. ledna 2011 v 20:43 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Tokio Hotel zpěvák, Bill Kaulitz, se svým stylem přitáhnul pozornost DSquared: procházel se na podzimní/zimní přehlídce v lednu.


Kouřové stíny, nalakované nehty, úzké oblečení: takhle Billa Kaulitze známe.**Tomův blog (31.01.2011)**

31. ledna 2011 v 20:42 | Tess |  Tom's blog
Tetování, které možná budu chtít taky...

Narozdíl od mého malého brášky, nejsem moc do jehlí a inkoustu, který se mi dostává pod moji hladkou kůži ;-) Ale tohle je rozhodně tetování, které bych taky chtěl mít...**Překlad japonského magazínu Nylon**

31. ledna 2011 v 20:40 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

"Tokio je místo, o kterém jsme snili, že ho chceme vidět. Nyní, když jsme byli schopni sem dorazit, tak jsme opravdu šťastní," - Bill.
Řekli si, že jméno s japonským zvukem by bylo cool, proto Tokio Hotel. V 2001 v malém východním Německém městě, 12letí bratři Bill a Tom Kaulitzovi vytvořili kapelu. Brzy v 2005 měli svůj debut a stali se velkým hitem v Evropě. Nyní mají několik cen a jsou populární mezi lidmi tak, že po nich šílí po celém světě. Nyní jsou v Tokiu a dívají se na místo, odkud pochází jejich jméno. Stali se v Japonsku slavnými, a brzy vydají i album.
"Album se skládá z písní z předchozích alb. (Po tomhle mluví o tom, že je to jako anglická verze Scream alba, aby tak lidi, kteří je slyší poprvé mohli lépe jejich muziku poznat.)" - Tom.
"Protože album má taky japonské charakteristiky, doufáme, že si lidi ten pojem užijí," - Bill.
Taky tam samozřejmě můžete slyšet vývin kapely, a mnoho různých zvuků na albu. I když metal a techno jsou populární rytmy v Německu, Tokio Hotel mají svůj unikátní zvuk.
"Neřídíme se určitým stylem, pořád hledáme něco nového. Takže proto ty písně jsou podle našich různých nálad." - Bill
"Nevím, jak se kapela příště změní, nicméně takové je naše kouzlo. Takže možná v budoucnosti uděláme písně, které tam mají trochu metalu a techno. Kapela má svobodu na to, si dělat co chce." - Tom.
Důvod svobody kapely je respektovaný, každý má svůj vlastní styl. (Mluví se dále o tom, jak mají různé styly a respektují se.). Mezi nimi má Bill sexy, záhadný styl, který je ohromující. Ve skutečnosti se už objevil na módní přehlídce. Dnes má na sobě falešný kožich a kalhoty od Diora.
"Kožich je falešný proto jsem vegetarián. Z módy nosím jenom to, co chci. Ale moje móda je taky hudebním výrazem. Dávám si pozor na styl, který vypadá, že dává motivaci každému." - Bill.

**Best Hit USA interview (25.1.2011)**

30. ledna 2011 v 14:59 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.


Vítejte, Tokio Hotel.
Všichni: Děkujeme

Danke. Gratuluju, protože jste tady udělali debut.
Všichni: Ano..

Také gratuluju k hodně jiným věcem, už teď jste prodali 7 milionů kopií, to už jste velká 'monster' kapela a vyhráli jste nějaká ocenění. Cenu za speciální vystoupení nebo něco od MTV?
Bill: Víte, když dojde na ceny, kde mohou fanoušci hlasovat…To je vlastně důvod, proč jsme vždycky vyhráli, protože máme ty nejlepší fanoušky na světě. Jsou hodně šílení, když dojde na tohle, takže jsme velmi pyšní, že máme takové fanoušky …
Tom: Myslím, že máme téměř 90 ocenění a na každé jsme velmi pyšní. Je to opravdu dobré.

Německo má tradici free jazzu, techna, avantgardní hudby, de facto v 80. letech, máte Bowieho..mají různé druhy pohybu. Mimochodem to bylo předtím, než jste se narodili… má to vliv?
Bill: Víte..myslím si, že náš vliv je to, že jsme tak odlišní. Víte, on (mluví o Gustavovi) přináší trochu věcí z metalu a já már rád hodně různých….víte, mám rád věci z 80. let. Mám rád něco z popové hudby. On (ukazuje na Toma) má rád hip hop, takže myslím, že naše inspirace je jen…jsme čtyři, jsme tak odlišní a nikdy jsme nedělali covery congů, rovnou jsme šli do naší zkušebny a prostě jsme začali dělat hudbu, psát naše vlastní texty, takže když dojde na naší hudbu, vždycky máme jasnou vizi o tom, co chceme dělat.

Zajímalo mě… viděl jsem vás a poslouchal, je to futuristické, ale zároveň retro, v tom smyslu, že to známe. Pocházím z 60. let, 70. let gram rocku. Vidím tam trochu stínu glamu, víte, co myslím. Je to tak, jak jste řekli. Je to kombinace čtyř různých kluků…kombinace něčeho..
Tom: Opravdu nové. Myslím tím, že poslední deska byla trochu inspirována sci-fi…takže víte..opravdu velmi futuristické, sci-fi filmy, takže to byla trochu..Humanoid deska.¨
Bill: Opravdu se mi líbí sci-fi filmy. Mám rád tyhle věci.

Psali jste už od brzkého mládí, už jak jste byli na základní škole.
Bill: Tom a já jsme začali v 7. Znáte Nenu?

Nina Hagen?
Bill: Ne. Ne. 99 Red Balloons. Znáte ten song?

Nena! Ano!
Bill: Přesně. Sledoval jsem koncert v televizi. Bylo mi 6 nebo 7 a řekl jsem 'ok, chci dělat přesně tu stejnou věc'. Chci být na podiu a chci vystupovat pro lidi a dělat takové věci a potom jsem začali.

Jaké věci jste psali?
Bill: Oh, byly to špatné věci. Když se teď ohlédnu, jsem hodně v rozpacích. Prostě to byl začátek.
Tom: Prostě to začalo. Na kytaře jsem měl první akordy a s tímhle jsme začali psát hudbu. Takže to bylo opravdu jednoduché a víte, opravdu ne moc dobré. Ale snažili jsme se udělat to nejlepší. Bill měl klávesy a pro basu a bicí mačkal jen některá tlačítka.
Bill: Víte, pro nás to prostě bylo vzrušující. Po škole jsme šli rovnou do zkušebny, potom jsme chtěli hrát živě a hrát ve všech live klubech a všechno. A teď jsme v Tokiu, to je šílené.

Líbilo se vám potěšit diváky?
Bill: Jo, víte, pro nás..pro lidi to bylo divné, protože jsme byli velmi mladí. Bylo nám možná 12 nebo 13 a hráli jsme…
Tom: Hráli jsme v live klubech a ostatním kapelám bylo 25, 27, blízko k 30. A nám bylo 12 nebo 13 a hráli jsme v live klubech.

Hraní v časných ranních hodinách?
Všichni: Jo (smějí se).

Pojďme na video.

[Darkside of the Sun]

Stalo se to velkým hitem, jak to začalo?
Bill: Darkside of the Sun?

Ano, byl to video hit, rádiový hit?
Bill: Jo, byl to poslední singl.
Tom: Nebyl to rádiový hit.
Bill: Ne, nebyl to rádiový hit, protože v Evropě nás nikdy nehrají v rádiu, takže to je legrační.

Jak to?
Bill: Jak k tomu došlo? Jo, je to legrační, protože jsme začínali hodně brzo a na začátku každý říkal, tvůj hlas je příliš mladý, aby se hrál v rádiu. Takže jsem dělali všechno bez rádia, prostě byla jenom TV a internet a všechno.

Teď toho hrají hodně.
Bill: Teď hrají nějaké věci v některých zemích, ale ne všude. V Německu, naší rodné zemi, nás v rádiích nehrají vůbec.

Jsou ??? nebo něco?
Bill: Nevím, proč. Možná s nimi budete muset promluvit. Můžete jim zavolat.

Rádio je ta věc.
Tom: Jo, rozhodně. Rádio je důležité, ale my jsme opravdu pyšní, že jsme to udělali bez rádia. Protože rádia je velmi důležité pro hudební průmysl a prodávat nahrávky a tohle všechno. Jsme skutečně pyšní, že jsme to udělali bez rádia.

Zřejmě, 99% nových songů přichází..je slyšeno v rádiu..
Tom: Prostě jsme to dělali s klipy, internetem a tím vším.

Chtěli byste nový druh..možná..z internetu?
Tom: Takže internet..byl vždycky opravdu…

Jedna věc, jedna velká otázka…když jste prodali přes 7 milionů kopií..už jste hodně velcí..váš cíl je něco většího, co může být hrozbou?
Bill: Víte, pro nás bylo vždycky cíl je to Tokia, navštívit Japonsko. Takže právě teď je to další vzrušující moment, prošli jsme si hodně různými věcmi a byli jsme v tolika zemích a prodali hodně desek a všechno. Naše historie je prostě skvělá.

Děkuju.
Všichni: Mockrát děkujeme.
Gute Reise [šťastnou cestu].
Všichni: Ano!
Děkuju!


**Německý jazyk v zahraničí**

30. ledna 2011 v 14:58 | Tess |  Novinky
Jeroen Darquenne, profesor univerzity v Namuru, mluvil na konferenci o tématu německého jazyka v zahraničí.

[...]
Ve smyslu "marketingu Německa" byly tyto události k nezaplacení. Také německá popová hudba a v nedávné době evropský úspěch kapel jako Tokio Hotel zvýšil zájem o německý jazyk a kulturu, alespoň do té doby, dokud Tokio Hotel nazačali zpívat anglicky, jak Darquenne s úsměvem poznamenal. Naprosto neznámí snad také nebyli Goethe a Wagner.
[...]


**Srdce pro zvířata - vegetariáni mezi hvězdami**

30. ledna 2011 v 14:58 | Tess |  Novinky
Bill a Tom Kaulitzovi (oba 21) z Tokio Hotel se rozhodli skočit na trend vegetariánství v roce 2009. Nicméně to neznamená, že by se teď stravovali jenom zdravě, jak v GQ oba prozradil: "Celý den pořád jíme pizzu, hotdogy, hamburgery - ale všechno je to vegetariánské. Takže stále je to pěkně nezdravé. Pouze bez masa." V roce 2010 zvolila PETA Billa za nejvíc sexy německého vegetariána, protože změnil stravu kvůli své lásce ke zvířatům. Velký otazník: Oba byli spatřeni ve Steakhouse! Možná jedli jenom salát...


**BUZZNET twitter (26.1.2011)**

30. ledna 2011 v 14:57 | Tess |  Novinky
Buzznet zveřejnil seznam 21 bubeníků, kteří si zaslouží být milování kvůli tomu, co přináší do svých kapel. Gustav se dostal na 5. místo!

   1. Zac Ferro - Paramore
   2. Robert Ortiz - Escape the Fate
   3. Gas Lipstick - HIM
   4. Kyle Burns - Forever The Sickest Kids
   5. Gustav Schäfer - Tokio Hotel
   6. Travis Barker - Blink 182
   7. Shannon Leto - 30 Seconds To Mars
   8. Meg White - White Stripes
   9. Bob Bryar - My Chemical Romance
  10. Sandra Alva - Black Veil Brides


**VIVA charts**

30. ledna 2011 v 14:56 | Tess |  Novinky
VIVA - hitparáda singlů za rok 2005
Jaké byly největší hity roku? Vídíte sami, kdo v roce 2005 prodal v Německu nejvíce singlů.

#1 Schanppi, das kleine Krokodil - Schnapppi
#2 Tokio Hotel - Durch den Monsun
#3 Akon - Lonely
#4 K'Maro - Femme Like U
#5 Söhne Mannheims - Und Wenn Ein Lied


VIVA - hitparáda alb za rok 2006
Jaké byly nejúspěšnější dlouhotrvající desky roku? Vidíte sami, kdo v roce 2006 prodal nejvíc alb.

#1 Rosenstolz - Das Grosse Leben - Live
#2 Katie Melua - Piece By Piece
#3 Xavier Naidoo - Telegramm Für X
#4 Red Hot Chili Peppers - Stadium Arcadium
#5 James Blunt - Back To Bedlam
#6 Tokio Hotel - Schrei


**Charitativní aukce - podepsaný tour plakát**

30. ledna 2011 v 14:56 | Tess |  Novinky
S podepsaným tour plakátem Tokio Hotel  podporují rakouskou charitativní organizaci RollRinn (http://www.rollrinn.at/). Peníze z Ebay aukce budou použity na pomoc sportovcům s postižením, kteří často mají malou šanci získat finanční podporu.

Rakouský fanklub Tokio Hotel zná RollRinn a jejich fantastickou práci a proto si můžete být jisti, že plakát je přímo od Tokio Hotel. Doufá, že RollRinn s touto aukcí obdrží hodně podpory. Pro aukci na Ebay klikněte zde.


**Eurocharts**

30. ledna 2011 v 14:55 | Tess |  Novinky
Na http://www.eurocharts.pl.tl/ právě probíhá anketa: "Kterého interpreta chcete v Polsku vidět živě?" Hlasujte pro Tokio Hotel.

Hlasovat můžete do konce ledna.**Nové fotky v bookletu alba "Darkside of the Sun"**

30. ledna 2011 v 14:34 | Tess |  Novinky
Viděli jsme booklet japonského TH alba "Darkside of the Sun" z vnitřní strany: cool nové fotky a jedna opravdu sexy Billa!