Únor 2011

**Blog slaví 5 let!**

26. února 2011 v 19:10 | Tess |  Blog&Me


Blog byl založen 26.02.2006 cca asi v 10:29 hodin ráno (to byl přidán první článek).
Chtěla bych vám poděkovat za vaši návštěvnost, i když za poslední roky o dost klesla, za vaše komentáře a trpělivost. Jsem ráda, že se pořád najde někdo, kdo sem chodí, ať už kvůli TH nebo jiným rubrikám, co tu jsou. I přesto, že v poslední době články nepřidávám každý den. Tudíž zanedbávám i SB. Každopádně blog bude fungovat i nadále a já budu ráda za každý váš nápad, komentář, hlas v anketě a podobně.
Faktem je, že blog je tak nějak moje už neodmyslitelná součást. I když nic daný den třeba nepřidám, je to první stránka, kterou "zkontroluju", když zapnu laptop.
Chtěla jsem udělat nějaký pěkný obrázek k jeho 5.narozeninám, ale dnes to asi nestíhám, máme na víkend návštěvu a od pondělí mám 14 dní praxe, tak snad se k tomu dostanu později nebo v průběhu.
A další zpráva je, že zřejmě povídky "Bittersweet symphony" a "Mirrors" už nebudou dopsány. Nějak se k tomu nemůžu dostat. Nechám je na blogu, třeba se k nim někdy vrátím, proto je nebudu mazat. Nikdy nevíte... :)
Tak se s vámi prozatím loučím.
A přeji blogu vše nejlepší!! ♥
Tess


**Bill & Andreas**

20. února 2011 v 12:20 | Tess |  Bill Kaulitz
Jedná se o stalker-fotku, takže ji najdete pod perexem.**Tomovy fotky v InRock**

20. února 2011 v 12:18 | Tess |  Tom Kaulitz
-

**Only on Gossips!**

20. února 2011 v 12:14 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Billův účes je tak cool. Kolik času nad ním trávíš?
...to je moje velké tajemství.

Když se analyzuješ, jaký jsi člověk?
To je dost těžké říct, ale jsem perfekcionista, to je jisté!

Co si myslíš o japonských dívkách?
Jsou opravdu sladké a trochu stydlivé. Miluji je.

Prosím řekni nám něco o tom být dvojče...
Tom a já jsme jako jedna osoba, nikdy bych bez něj nemohl žít. Milujeme to speciální spojení, které mají jenom dvojčata.

Jaký charakter má každý člen?
Tom...na něj jedno slovo nestačí. Georg: líný! Gustav: protivný!

Používáš nějaký parfém? Jestli ano, co používáš?
Mám jich hodně! Opravdu mám rád Hermes.

***

Co máš na sobě rád? A co na sobě nesnášíš?
Silné stránky: Perfekcionista. Slabé stránky: Perfekcionista.

Prosím řekni nám něco o tom být dvojče...
Je toho hodně! Máme opravdu silné spojení...těžké vysvětlit! Někdy sníme o tom samém, a tohle všechno...dalo by se říct dost příběhů

Je tu něco, co chceš na každém členu vylepšit?
Georg: není moc čistotný. Gustav: je protivný. Bill: je jako já! To je někdy trochu otravné

Co si myslíš o japonských dívkách?
Velmi milé a krásné!!!

Jaké typy dívek máš rád?
Nemůžu říct...musí to fungovat od naprosto první chvíle! Nemám něco jako vysněnou dívku.


**Naprosto stylový v Tokiu!**

20. února 2011 v 12:13 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Nikdy mu nedojdou nápady! Tak šílený je Billův japonský vzhled!
Když příroda volá! Pro jejich japonské fanoušky, Tokio Hotel přišli s něčím speciálním - nebo spíše Bill. Zpěvák si vybrasl cool outfity ze své skříně na cestě do Tokia. Při příjezdu na letišti měl pandí čepici. "Samozřejmě, že to není pravé," potvrdil TH-manažer David Jost. A při focení Bill překvapil červeným pláštěm a kapitánským vzhledem. Vyplácí se to: Tokio Hotel byli v den příletu nejvyhledávanějšími na Google, jejich video a CD byli číslo jedna. Gratulujeme!


**Vzhled dne: Bill Kaulitz - vzhled Tokio Hotel superstar**

20. února 2011 v 12:13 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Žít naplno byla vždy ta jediná možnost pro Billa Kaulitze. Ve 12 vytvořil kapelu Devilish se svým dvojčetem Tomem a přáteli Georgem Listingem a Gustavem Schäferem. V 2001 kapela brala každou možnost vystupovat a díky jejich odhodlání v 2003 je objevil Peter Hoffman. Změnil jméno kapely na Tokio Hotel a uzavřel smlouvu s Universal. Jejich nejnovější single Hurricanes and Suns je bonusovou písní na albu Best Of, vydaném v 2010, které obsahuje největší hity. Album bylo vydané ve třech verzích: anglická, německá a deluxe limitovaná.
Bill Kaulitz, který je spíše na tmavé barvy je inspirovaný vzhledem velkých rockových hvězd minulosti, co se týče garderóby. Při vystupování na podiu nikdy nesundává svoje kovové ozdoby a těžkou oční linku, na speciální události zůstává věrný své pravé rockové DNA, nosí úzké džíny i kožené, motorkářské bundy a boty. Vojensky inspirovaný kabát od Burberry Prorsum a Frankie Morello triko je pro něj naprosto perfektní kombinace. Aby dosáhnul stylu, tak nosí i triko od Calvina Kleina a pár otrhaných džín od Desigual.

Source: Vogue.it.

**Rozděleni při narození: Zpěvák Tokio Hotel a Belinda**

20. února 2011 v 12:12 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Poněvadž jsou Tokio Hotel žhavým tématem ve Venezuele, a ve světě, protože to jejich fanoušci chtějí, "a Patilla hledali nějaké novinky, našli velkou podobnost mezi kontroverzním zpěvákem Tokio Hotel a mexickou zpěvačkou Belindou.
Než začnou fanoušci obou rozhořčeně vstávat od počítačů tímto oznámením, dejte si chvilku a podívejte se na fotky, které jsou níže. Neuvěřitelné, že?


**Bill Kaulitz: „Neslavím svátek Svatého Valentýna, protože nemám přítelkyni.“**

20. února 2011 v 12:12 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.

Tento týden jsme se setkali s fenomenální kapelou Tokio Hotel. Skutečně, Nana Otsuka se s ním včera setkala a udělala se členy Tokio Hotel, kteří navštívili Japonsko, interview.
Prodali více než sedm milionů alb! Jsou nejúspěšnější interpreti v Německu za posledních dvacet let. Tento týden měli Tokio Hotel svůj debut v Japonsku!
Včera v budově v Tokiu, jsme navštívili kytaristu Toma, zpěváka Billa dvojče. A taky basistu Georga a bubeníka Gustava!

Outfit zpěváka Billa byl unikátní. Měl stříbrný oblek! Jak se očekávalo, naprosto zářil! Nejdřív jsem se zeptala na nevyřčený příběh kapely a odkud jméno Tokio Hotel pochází.
Bill: To je otázka, na kterou se nás hodně ptají. Kapela byla vytvořena když jsme byli mladí a kapely první jméno bylo Devilish. Chtěl jsem cool jméno, a tak jsme začali hledat nové jméno pro kapelu, měli jsme nápad s Tokio Hotel. Znělo to dobře, Tokio je vzdálené město a drželo nás to motivované. A proto, Tokio Hotel jsem si pomyslel, že je pěkné jméno.

"Tokio je cíl," zněl o místo symbolu. A symbol pro místo, kde žijí je Hotel. Jméno kapely je plné snů.

Později jsem s nimi mluvila o prvním japonském albu DSOTS. Slyšela jsem, že je to spojené album.
Bill: Nejdřív jsem chtěl udělat nějakou speciální edici pro japonské fanoušky. Myslím, že potřebujete pochopit, co posloucháte na albu Tokio Hotel. Dali jsme tam písně z předchozích alb. Myslím, že je to nejlepší pro Tokio Hotel album jako tohle. Co se týče výběrů písní, každý člen kapely vybral své oblíbené. Například jsme se rozhodli pro Monsoon, protože jsme se shodli, že je to pro nás dost speciální píseň. Je to náš první single.

Za pár dní je 14.února, den Svatého Valentýna. V Japonsku mladé dívky nabízí klukům, které milují, čokoládu! Tady je jejich reakce, když jsem jim to řekla!
Bill: Opravdu?! Tohle musíme zavést v Německu! Závidím japonským klukům. V Německu taky slavíme Valentýna. Ale kluci dávají dárky dívkám. Taky můžete dát dárky důležitým lidem, jako vaše rodina. Já nedávám nic, protože nemám přítelkyni. Ale Georg má, proč ji proto nenabídneš něco jako auto nebo diamant?

Jak bych chtěla být japonským klukem. V Německu a Japonsku je něco jiného! Nevěděla jsem, že Georg má přítelkyni! Nabídla jsem jim proto čokoládu!

Členi Tokio Hotel se rozhodli ještě posluchačům předat poslední zprávu.
Bill: Děkujeme za vaši podporu, lidi. Jsem velmi šťastní, že jsme v Tokiu. Doufám, že se brzy uvidíme!**Tomův blog (15.02.2011)**

20. února 2011 v 12:09 | Tess |  Tom's blog
Musím odpřísáhnout nesoulad pro kapelu!

Vydělal bych nějaký neskutečný počet peněz...hromadu peněz až k nebi ;-)

**2x Bill**

20. února 2011 v 11:56 | Tess |  Bill Kaulitz
22.11.2009 - Berlin "Arthur 2 - Premiere" | 05.11.2009 - Berlin - EMA's
**Twins in New York**

20. února 2011 v 11:54 | Tess |  Kaulitz twins
08.08.2008 | 19.10.2009