Duben 2011

**Tom's milk (montáž)**

28. dubna 2011 v 21:00 | Tess |  Twincest
Poznámka: Tak to mě dostalo. A to se prodává kde? Že bych... xDD
Source: Twincest.blog.cz
by Stela

**Objetí zezadu... (montáž)**

28. dubna 2011 v 20:59 | Tess |  Twincest
Source: Twincest.blog.cz
Od autorky: No zatím s tím začínám, tak doufám, že se to bude, alespoň trochu líbit...;)
by Terý

**Down on you (montáž)**

28. dubna 2011 v 20:58 | Tess |  Twincest
Source: Twincest.blog.cz
by Aliss-r-aleman

**Finiš hlasování - MTV O Music Awards!!**

28. dubna 2011 v 20:51 | Tess |  Novinky
Už jen málo hodin a potom končí velké MTV O Music Award hlasování. Dej teď TVŮJ hlas v kategorii "Fan Army FTW".


Source: www.tokiohotel.de

Vyhlašování výsledků se bude konat v našem čase zítra (29.04.) v 05:00 hod. Na http://omusicawards.com/ bude Live-stream.

**Tokio Hotel facebook (28.04.2011)**

28. dubna 2011 v 20:51 | Tess |  Novinky
Méně než 20 hodin zbývá do konce hlasování!!! Můžeme si tuhle cenu odnést domů?!? Hlasujte teď ve velké MTV O Music Awards: http://www.omusicawards.com/vo te/fan-army-ftw/

**Tokio Hotel jsou nominováni na MTV Video Music Aid Japan!**

28. dubna 2011 v 20:48 | Tess |  Novinky
Tokio Hotel jsou nominováni na MTV Video Music Aid Japan a to s "Darkside of the Sun" v kategorii "Nejlepší rockové video". Více informací a způsob, jak hlasovat, bude zveřejněno brzo. Show se bude konat 25. června v Tokiu v aréně "Makuhari Messe" a výtěžek z této události půjde na Japonský Červený Kříž. Jako první vystupující byla oznámena Lady Gaga.
Nejlepší rockové video - nominace
Linkin Park - The Catalyst
One Ok Rock - じぶん Rock
Radwimps - Dada
Tokio Hotel - Darkside of the Sun
Wampire Weekend - Cousins

**Tokio Hotel mají na MTV O Music Awards nejvíce fanoušků**

28. dubna 2011 v 20:48 | Tess |  Novinky
26.04.2011

Pro každého, který sice hudbu miluje, ale není nutně velkým fanouškem určitého interpreta nebo určité kapely, je tato zpráva překvapující. Podle MTV O (Online) Music Awards mají Tokio Hotel největší armádu fanoušků. Do konce hlasování zbývají jen tři dny a je fascinující, že toto hodnocení nevede Justin Bieber nebo podobní, ale Tom a Bill Kaulitzovi s Tokio Hotel. Tom Kaulitz na svém blogu ještě jednu vyzval k hlasování, takže výsledek je také bezpečně jistý.
Tom Kaulitz na svém blogu: "(Poslední tři dny) hlasování v MTV O Music Award...takže běžte ke klávesnici a ještě teď rychle hlasujte! Během posledních týdnů jste TH drželi na špici v kategorii "Fan Army FTW" - mockrát za to děkujeme.
Mezi Top 13 Tokio Hotel nejsou jen aktuální číslo jedna, jsou také jedinou německou kapelou, takže rychle hlasujte, aby naši velvyslanci ve věci hudby také doopravdy vyhráli!
Hlasujte TADY!

http://cdn.loomee-tv.de/wp-content/uploads/2011/04/SPX-033222.jpg


**Tokio Hotel Gig 2011**

28. dubna 2011 v 20:47 | Tess |  Novinky
http://3.bp.blogspot.com/-HL_3OUMGg0s/TawvTLYMUKI/AAAAAAAAAWk/RHG73mTyaxg/s680/Tokio%2BHotel%2BAktion.png

My - TH-GIG-2011-TEAM - jsme zahájili akci!
Chcete, aby kapela tento rok v létě udělala v Německu akustické vystoupení včetně autogramiády? Jak to bylo v roce 2009 v Kolíně? Potom se zúčastněte!
Samozřejmě, že existují nějaké akce, aby se kluci vrátili do Německa. Ale naše akce má reálnou šanci, aby se to podařilo! Důvod? Jsme v kontaktu s někým, kdo má kontakt s managementem kapely, zejména s Davidem Jostem & Dunjou Pechner. Samozřejmě jsme se už na to ptali a dostali jsme informaci, že od vás potřebujeme hodně příspěvků, aby management mohl naši akce zrealizovat!
Vzbudili jsme tvůj zájem?
Tady se dozvíš, jak musíš postupovat:
Vyfotíš se a na fotku napíšeš krátkou větu s prosbou na kluky, aby tento rok měli v Německu akustické vystoupení a autogramiádu a pošleš to na email tokio-hotel-gig-2011@live.de Také můžeš nahrávat 20 sekundové video, na o kterém o to kluky prosíš - ale video by nemělo být delší než 20 sekund, jinak je příliš nepřehledné. DŮLEŽITÉ: Napište vaše celé jméno + věk + bydliště (vaše přímení bude zkráceno).
Malý tip:
Pošli tuto webovou stránku všem fanouškům, které znáš, protože když získáváme více příspěvků, je to pravděpodobnější šance.
Vaše fotky budou zveřejněny na této stránce Facebooku. (Kterou pozoruje také management). Také prosím klikněte na tlačítko "To se mi líbí".
Pro další otázky nám pošlete email. Snažíme se odpovídat do 24 hodin. Informace a novinky budou pravidelně na naši Facebook stránce.
TH-Gig-2011-Team

**Tokio Hotel facebook (26.04.2011)**

28. dubna 2011 v 20:47 | Tess |  Novinky
Hodiny tikají - do ukončení hlasování zbývají dva dny a Justin Bieber dohání. Hlasujte teď, abyste udrželi Tokio Hotel nahoře: http://www.omusicawards.com/vo te/fan-army-ftw/

**Tokio Hotel facebook (25.04.2011)**

28. dubna 2011 v 20:46 | Tess |  Novinky
Další úžasné podání - děkujeme za lásku Japonsku!
Chcete být součástí obrovské MTV O Music Award Fan Army Party 28. dubna v Las Vegas? Pro více informací se podívejte na tuto stránku: http://www.1iota.com/show/view /MTV_-_O_Music_Awards?performa nce=46297 Důležité: Pokud žádáte o lístek, ujistěte se, že použite promo kód "Tokio". PROSÍM, o lístek žádejte pouze tehdy, pokud si jste jistí, že se párty zúčasníte.
Méně než 80 hodin zbývá do obrovského MTV O Music Award hlasování!!! Odneseme tuhle cenu domů? VAŠE hlasy se počítají,takže vemte klávesnici a ukažte světu, kdo má ty nejskvělejší fanoušky!

**Zkus mě rozesmát (Just Go with It)**

25. dubna 2011 v 20:07 | Tess |  Doporučené filmy
http://www.iwatchstuff.com/2010/11/29/just-go-with-it-poster.jpg

Hrají: Jennifer Aniston, Adam Sandler, Nicole Kidman, Bailee Madison, Eric West, Nick Swardson, Dave Matthews, Rachel Specter, Elena Satine, Kent Avenido, Brooklyn Decker, Dana Goodman, Jonathan Loughran, Peter Dante, Rachel Dratch
Režie: Dennis Dugan
Rok: 2010
Žánr: Komedie, romantický
Země: USA
Popis filmu:

Ve filmu Zkus mě rozesmát požádá plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.

Trailer:


**Láska a jiné závislosti (Love and Other Drugs)**

25. dubna 2011 v 20:00 | Tess |  Doporučené filmy
http://www.movie-list.com/posters/big/zoom/loveandotherdrugs.jpg

Hrají: Anne Hathaway, Jake Gyllenhaal, Judy Greer, Gabriel Macht, Hank Azaria, Oliver Platt, Jaimie Alexandr, George Segal, Katheryn Winnick, Jill Clayburgh, Nikki Deloach, Natalie Gold, Kate Jennings Grant, Kimberly Scott, Josh Gad
Režie: Edward Zwick
Rok: 2010
Žánr: Romantický, komedie, drama
Země: USA
Popis filmu:

Jamie (Jake Gyllenhaal) se ve chvíli, kdy praštil s medicínou, stal profesionálním flákačem. Jedinou věcí, kterou umí, je balení holek. Tenhle talent vyžaduje slušné přesvědčovací schopnosti, a tak se Jamie nechá zlákat na práci reprezentanta velkého farmaceutického koncernu, jehož výrobky má vnucovat lékařům, aby je šířili dál, mezi své pacienty. Když čeká na audienci v jedné čekárně, uvidí JI, krásnou a smyslnou Maggii (Anne Hathaway). Domluvit si rande zabere Jamiemu pár minut, stejně dlouho trvá, než vzájemné romantické oťukávání skončí v posteli. Jako by Maggie měla na všechno málo času. Coby pacientka v první fázi Parkinsonovy choroby ho skutečně nemá nazbyt. Ve chvíli, kdy se spolu začnou intimně sbližovat, vstoupí do jejich života viagra. Jamie totiž není zrovna ve formě, a tak mu Maggie navrhne, že by mohl vyzkoušet "motor na erekci", který jeho zaměstnavatel právě vyvinul. Jamie, bohatší o vlastní zkušenost, začne modrý prášek prodávat jako o život. Jenže bývalému flákači nepřináší kariérní růst to pravé uspokojení. Tím by byl jen užší vztah s Maggie. Tahle holka je ale těžký oříšek, který lze sice snadno rozlousknout, ale jen těžko se dá udržet. Jamie je ochoten udělat pro jejich společné štěstí cokoliv. Otázka zní, jestli to bude stačit.

Trailer:


**Záměna (The Switch)**

25. dubna 2011 v 19:51 | Tess |  Doporučené filmy
http://i13.fastpic.ru/big/2010/1205/d9/584995aab9868777775aac902b091ed9.jpg

Hrají: Jason Bateman, Jennifer Aniston, Thomas Robinson, Patrick Wilson, Juliette Lewis, Jeff Goldblum, Caroline Dhavernas, Todd Louiso, Scott Elrod, George Aloi, Quarles Antoine, Bryce Robinson, Lily Pilblad
Režie: Josh Gordon, Will Speck
Rok: 2010
Žánr: Romantický, komendie
Země: USA
Popis filmu:

Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu(Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne?

Trailer:


**Bratři (Brothers)**

25. dubna 2011 v 19:42 | Tess |  Doporučené filmy
http://1.bp.blogspot.com/_eUmqwXCCw8A/TFBf2P4K2uI/AAAAAAAAANI/4u7JrsWWsOU/s1600/brothers.jpg

Hrají: Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Sam Shepard, Mare Winningham, Bailee Madison, Taylor Geare, Patrick John Glueger, Clifton Collins Jr., Carey Mulligan, Ethan Suplee, Arron Shiver, Jenny Wade, Jeremiah Bitsui, Luce Rains, J. Nathan Simmons
Režie: Jim Sheridan
Rok: 2009
Žánr: Válečný, drama
Země: USA
Popis filmu:

Příběhem rodiny, kterou čeká tragédie, bolest a ostrý souboj dvou bratrů. Starší z bratrů Sam (Tobey Maguire), je sestřelen při misi v Afgánistánu. Jeho okouzlující žena (Natalie Portman) najde oporu v manželově bratrovi (Jake Gyllenhaal). Nečekané idyle udělá konec návrat Sama, který sice přežil, ale změnil se k nepoznání... Z kliďase a slušňáka udělalo mučení v zajetí, agresivního uzavřeného podivína, trpícího záchvaty paranoie a děsícího vlastní děti. Bratrský střet je nevyhnutelný.

Trailer:


**Statistiky: 18.4. - 24.4.2011**

25. dubna 2011 v 19:28 | Tess |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (18.4. 2011 - 24.4. 2011) je:
Pondeli: 25
Utery: 43
Streda: 33
Ctvrtek: 19
Patek: 23
Sobota: 18
Nedele: 31

Celkem: 192

**Statistiky: 11.4. - 17.4.2011**

25. dubna 2011 v 19:27 | Tess |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (11.4. 2011 - 17.4. 2011) je:
Pondeli: 23
Utery: 32
Streda: 30
Ctvrtek: 35
Patek: 33
Sobota: 26
Nedele: 23

Celkem: 202

**Statistiky: 4.4. - 10.4.2011**

25. dubna 2011 v 19:26 | Tess |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (4.4. 2011 - 10.4. 2011) je:
Pondeli: 28
Utery: 37
Streda: 31
Ctvrtek: 24
Patek: 27
Sobota: 20
Nedele: 30

Celkem: 197

**Statistiky: 28.3. - 3.4.2011**

25. dubna 2011 v 19:26 | Tess |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (28.3. 2011 - 3.4. 2011) je:
Pondeli: 20
Utery: 30
Streda: 23
Ctvrtek: 35
Patek: 27
Sobota: 23
Nedele: 31

Celkem: 189

**Váš "lajk" pro Tokio Hotel (vs. Rammstein)**

25. dubna 2011 v 17:34 | Tess |  Blog&Me
Hlasujte (tedy dejte LIKE) pro Tokio Hotel, které postavili proti Rammstein, což nejde srovnávat, ale ať to neprohrajeme. Už jenom proto, jak v podstatě i nás, nazvali! "Teply Emoši" → no koukám, že jsou to znalci stylů, ano ano. Kdyby nešlo o TH, to kliknutí by mi za to ani nestálo... :)
Prozatím VEDEME TH fans! :) ♥

**Art portrait (montáž)**

25. dubna 2011 v 17:29 | Tess |  Twincest
Source: Twincest.blog.cz
by Tampered-Angel