Duben 2012

**Téma týdne: Minulost**

29. dubna 2012 v 23:34 | Tess |  Téma týdne
Věc, která byla a už se nikdy nezmění, i když bychom to tak někdy chtěli. Je fakt, že by se mi někdy hodilo a líbilo mít nějaký stroj času a tak dále a měnit si věci podle toho, jak se mi chce. V tomto případě by bylo dobré znát budoucnost. Alespoň něco málo. Ty zásadní věci, které bych věděla, že pak budu chtít změnit. Tím pádem by se vlastně ani nestali. A sakra, už se do toho začínám slušně zamotávat. Chci říct, že ať už máme každý jakoukoliv minulost, zůstane nám, ale pokud chceme něco změnit. Udělejme to hned. Čím dřív, tím líp. Jo!
Chce to se odpíchnout od PC, učení a tak dále a užít si trochu legrace. Někdy je to fakt těžký, ale tyhle dny volna jsem chtěla strávit nad knížkama, blogem a tak dále. Ne. Budu to dělat všechno potom...na poslední chvíli. Proč? Protože teď radši půjdu a vypadnu ven s kámošema a bude to dobrý.
Zřejmě jsem úplně odbočila od téma, ale vlastně k tomu nějak nemám, co říct. Jedině, že jsou věci, které bych ráda změnila. Nemyslím něco, co jsem udělala a chtěla bych to vrátit. Víte... v tu chvíli jsem to udělat asi chtěla, že? Jde mi spíš o to, že je škoda, že nejdou někteří lidé smazat z našich životů. Ale tak znáte to. Všechno špatné je k něčemu dobré. No ne? Tak to budu brát pozitivně a budu v pohodě.
Xoxo né Gossip girl, ale Tess! ;)

**Tě péro, sombréro**

28. dubna 2012 v 13:53 | Tess |  Blog&Me
Všechny vás zdravím!
Začíná být už konečně nějaký pěkný počasí, tak snad vydrží. Nemám sice ráda vedro, když je člověk spocený a znechucený, ale furt lepší, když vyjdete z baráku nalehko než nabalení jak pumpy.
Dneska vyrážím za spolužákem ze základky, má kapelu, hraje na bicí a slíbil, že mě na ty bicí taky naučí. Tak uvidíme. Bojím se toho, ale zároveň se těším. Moje bicííí, woohoo ♥ :D
Byly jsme dneska s mamčou nakoupit jako vždycky, tak jsem koupila jahůdky a šáňo. Jahody to nejsou sice tak skvělý jako od babči s dědou ze zahrádky, ale těch se brzy dočkáme. Jop, dneska to bude fajn. Máme volno až do úterý. Musím teda pilně číst a vrátit knížky do knihovny už do nejdříve. A ve středu a ve čtvrtek máme exkurze. Ve středu do Bohemky. Tu ve čtvrtek budu dokonce jednu z částí průvodcovat. Máme to rozdělené ve třídě mezi sebou a pěkně se vzájemně provedeme Královskou cestou v Praze. V pátek mám jen jednu písemku, co si chci opravit. Prostě jsem toho měla tolik, že jsem se to už nemohla naučit. Kdyby toho nebylo 10 A4 stránek, možná bych i měla větší chuť, protože snaha mi nechyběla, to mi věřte.
Drtivě rychle se blíží konec školního roku. Náhradní rozvrh při maturitách, pohoda. To mi přípomíná, že včerejší poslední zvonení 5ti maturujících tříd nedopadlo až zase tak hrozně, jak jsem se bála a očekávala.
Btw vlastně ještě doufám, že mi vyjde ještě v pondělí spaní u kamarádky, protože to bude asi BIG. Potřebuju prostě víc společenský život. Já si vystačím sama, ale někdy do dopadá jak? No v depkách. Protože když je člověk sám a nudí se, nutí ho to přemýšlet a já jsem v tom přímo odborník. Jak kdy. Podle toho, jaké mám zrovna období. Jop, je to se mnou mnohem složitější než to vypadá. Já vím! :D
Předevčírem mi došly ty brýle. Čiré Wayfarer a sluneční pilotky, jsem z nich unešená. Už jen čekám na ty Converse botky ze zahraničí a "budu zase komplet".
Pro dnešek se s vámi loučím. Články, fotky a tak dále na blog vám sem teda dneska už asi nehodím, uvidím. Spíš zítra nebo následující dny volna. Taky pak tedy napíšu článek na téma týdne a oběhnu SB... :)
Tak se mějte, užijte si pěkný počasí a čabááás!
Tess

**Hey guys!**

23. dubna 2012 v 19:12 | Tess |  Blog&Me
What's up?
Dobře dobře, nechám těch "kravin".
Ještě jednou ahoj a teď už k věci.
Tenhle týden články (novinky, fotky, atd.) moc nečekejte. Mám toho do školy s odpuštěním jak nasráno, takže nemám chuť nic dělat. Raději zalezu a spím nebo čučím na filmy. Učitelé chtějí zase nahnat známky, protože je před maturitama a ty státní jsou jak organizačně, tak i časově náročnější. Respektive takové nekonečně táhnuté. A navíc u nás na škole letos maturuje docela dost tříd... Asi kolem pěti, abych nekecala. Omg! Tenhle pátek mají poslední zvonení, takže jsem zase celá žhavá. Ještě jak ho mají všichni najednou. Super. Nenávidím to. Nakopala bych jim nejraději ty jejich zadky... :D Ale co no.
V každém případě se vám tu zase budu věnovat o víkendu, pak je pondělí a úterý volno. Takže času dost. I na filmy (love it!) ♥ Ale hlavně musím přečíst knížky, zatraceně... No potom jedeme na exkurze... Ve středu Bohemka a ve čtvrtek Praha - královská cesta, kde si také odprůvodcuji svojí část a to konkrétně Ungelt a Týnský chrám. V pátek už to snad nebude pak tak těžká soda a pak je zase víkend, hnusný pondělí a volný úterý. Yahoo. A maturity se blíží, takže také náhradní rozvrhy, plno suplovaných a "proflákaných" hodin. Vlastně už teda nezbývá moc týdnu do konce roku a ono to uteče. Jako vždycky... A blíží se sakra můj poslední rok na škole. Ou shit.
Tak jo. Toť vše, co jsem vám chtěla sdělit. Zatím "čabásek" (trapný pozdrav :D) a mějte se "třásně".
PS: Mám křečka, už jsem vám to říkala? Tak teď už to víte. Zítra to bude týden. Měl by to být kluk, ale jakoby na tom záleželo. Jmenuje se Yuki a je to křečík džungarský pearl. Krásný malý bílý bobík s roztomilýma černýma očíčkama. Celý je akorát tak k poňuchňání... ♥ :D
Tess

**Statistiky: 16.4. - 22.4.2012**

23. dubna 2012 v 18:59 | Tess |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012) je:
Pondeli: 68
Utery: 81
Streda: 53
Ctvrtek: 60
Patek: 67
Sobota: 72
Nedele: 92

Celkem: 493

**Téma týdne: Světlo**

22. dubna 2012 v 21:27 | Tess |  Téma týdne
Jediné světlo mého života je světlo v ledničce.
Jo, něco na tom sakra bude. Tak mě vlastně napadá.. taky stojíte u lednice, čumíte do ní hodinu a přestože je plná, pronesete "Nic tu není!" ? Já pravidelně. Je to normální? Možná bych měla napsat do Bravíčka o radu nebo tak něco. Co myslíte. Každopádně jsem vlastně úplně odbočila od tématu.
Světlo světlo světlo. Já sakra nevím, co k tomu dodat. Je to prostě taková šikovná věcička, díky které vidíme, pokud nejsme slepí lidé.
Tak mě na vás ještě napadá jedna otázka. Také si svítíte v noci telefonem, když nechcete rozsvěcet lampičku? Já jo a stejně se vždycky o něco přerazím. Většinou o nějaký můj bordel. Jak jinak. Překvapilo by mě, kdyby o cizí. I když naši mazlíčci, ne nemáme naštěstí hady nebo tak něco, fuj, ti binec umí udělat též pěkný, to vám povídám. Ale stejně vedu, jsem v tom fakt děsně dobrá. Proč ne. Každý má něco. Jsem expert. Takže až budete někdy chtít vydesignovat váš bit do stylu "jak po atomovce", tak stačí zavolat, ráda vám pomůžu...
Ok, už to nebudu nikterak komentovat, je to slabota. Jdu do ledničky.
Tess

**By the way, that student was EINSTEIN.**

16. dubna 2012 v 23:16 | Tess |  Blbosti
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/544672_10150730485329578_854049577_9216761_1876519663_n.jpg

Professor : You are a Christian, aren't you, son ?

Student : Yes, sir.

Professor: So, you believe in GOD ?

Student : Absolutely, sir.

Professor : Is GOD good ?

Student : Sure.

Professor: Is GOD all powerful ?

Student : Yes.

Professor: My brother died of cancer even though he prayed to GOD to heal him. Most of us would attempt to help others who are ill. But GOD didn't. How is this GOD good then? Hmm?

(Student was silent.)

Professor: You can't answer, can you ? Let's start again, young fella. Is GOD good?

Student : Yes.

Professor: Is satan good ?

Student : No.

Professor: Where does satan come from ?

Student : From … GOD …

Professor: That's right. Tell me son, is there evil in this world?

Student : Yes.

Professor: Evil is everywhere, isn't it ? And GOD did make everything. Correct?

Student : Yes.

Professor: So who created evil ?

(Student did not answer.)

Professor: Is there sickness? Immorality? Hatred? Ugliness? All these terrible things exist in the world, don't they?

Student : Yes, sir.

Professor: So, who created them ?

(Student had no answer.)

Professor: Science says you have 5 Senses you use to identify and observe the world around you. Tell me, son, have you ever seen GOD?

Student : No, sir.

Professor: Tell us if you have ever heard your GOD?

Student : No , sir.

Professor: Have you ever felt your GOD, tasted your GOD, smelt your GOD? Have you ever had any sensory perception of GOD for that matter?

Student : No, sir. I'm afraid I haven't.

Professor: Yet you still believe in Him?

Student : Yes.

Professor : According to Empirical, Testable, Demonstrable Protocol, Science says your GOD doesn't exist. What do you say to that, son?

Student : Nothing. I only have my faith.

Professor: Yes, faith. And that is the problem Science has.

Student : Professor, is there such a thing as heat?

Professor: Yes.

Student : And is there such a thing as cold?

Professor: Yes.

Student : No, sir. There isn't.

(The lecture theater became very quiet with this turn of events.)

Student : Sir, you can have lots of heat, even more heat, superheat, mega heat, white heat, a little heat or no heat. But we don't have anything called cold. We can hit 458 degrees below zero which is no heat, but we can't go any further after that. There is no such thing as cold. Cold is only a word we use to describe the absence of heat. We cannot measure cold. Heat is energy. Cold is not the opposite of heat, sir, just the absence of it.

(There was pin-drop silence in the lecture theater.)

Student : What about darkness, Professor? Is there such a thing as darkness?

Professor: Yes. What is night if there isn't darkness?

Student : You're wrong again, sir. Darkness is the absence of something. You can have low light, normal light, bright light, flashing light. But if you have no light constantly, you have nothing and its called darkness, isn't it? In reality, darkness isn't. If it is, well you would be able to make darkness darker, wouldn't you?

Professor: So what is the point you are making, young man ?

Student : Sir, my point is your philosophical premise is flawed.

Professor: Flawed ? Can you explain how?

Student : Sir, you are working on the premise of duality. You argue there is life and then there is death, a good GOD and a bad GOD. You are viewing the concept of GOD as something finite, something we can measure. Sir, Science can't even explain a thought. It uses electricity and magnetism, but has never seen, much less fully understood either one. To view death as the opposite of life is to be ignorant of the fact that death cannot exist as a substantive thing.

Death is not the opposite of life: just the absence of it. Now tell me, Professor, do you teach your students that they evolved from a monkey?

Professor: If you are referring to the natural evolutionary process, yes, of course, I do.

Student : Have you ever observed evolution with your own eyes, sir?

(The Professor shook his head with a smile, beginning to realize where the argument was going.)

Student : Since no one has ever observed the process of evolution at work and cannot even prove that this process is an on-going endeavor. Are you not teaching your opinion, sir? Are you not a scientist but a preacher?

(The class was in uproar.)

Student : Is there anyone in the class who has ever seen the Professor's brain?

(The class broke out into laughter. )

Student : Is there anyone here who has ever heard the Professor's brain, felt it, touched or smelt it? No one appears to have done so. So, according to the established Rules of Empirical, Stable, Demonstrable Protocol, Science says that you have no brain, sir. With all due respect, sir, how do we then trust your lectures, sir?

(The room was silent. The Professor stared at the student, his face unfathomable.)

Professor: I guess you'll have to take them on faith, son.

Student : That is it sir … Exactly ! The link between man & GOD is FAITH. That is all that keeps things alive and moving.

P.S.

I believe you have enjoyed the conversation. And if so, you'll probably want your friends / colleagues to enjoy the same, won't you?

Forward this to increase their knowledge … or FAITH.

By the way, that student was EINSTEIN.


**Bild.de: For the first time the father of Bill and Tom is speaking the truth about Tokio Hotel "Fame and money have destroyed our family"**

16. dubna 2012 v 13:59 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/578865_364655730252129_123535251030846_68665736_1299786132_n.jpg

His sons are the spitting image of their father. The dark eye brows, the sting-hairstyle, the charismatic mouth.

Jörg (44) from Hannover is the biological father of Bill (22) and Tom Kaulitz (22) of the band Tokio Hotel!

So far, the trucker hasn't shown himself as father of the twins in public, hasn't talked a word about his famous sons.

If it was up to the two, it should stay this way: The father received a letter a few days ago from America, that has hurt him deeply. He should never be allowed to say a word about his sons in public.

Furthermore, the twins want to cut him out of their will!

Jörg: "I think they want to leave their money to animal protection."

In BILD Jörg breaks his silence for the first time. He's doing it out of fear about his boys, that he hasn't seen in three years.

"The fame and money have destroyed our family.", Jörg says with a sad voice. "Since Bill and Tom moved to America in Autumn 2010, I only have contact with them via text messages. Tom's last text message said: '[We've] Got problems, we have to come to terms with the past!' I think with that they mean that they've lost their orientation in life."

From the point of view of their father it's no wonder: "They had been shooed from gig to gig, until they were burned-out. I once was backstage. There was no glamour, only two powerless little boys and a few cold burgers. The stress has gotten them mentally ill."

Review: When the twins were seven, their parents got divorced. Father Jörg works as trucker in Hannover. The twins move to Magdeburg with their mother Simone. As it is common in divorced families, the father and sons met regularly, they spent their holidays together, the father pays aliments.

Jörg: "Then in 2005 they got famous, they were only 15. Their childhood was over at a single blow. Crazy fans chased them 24/7. If they wanted to go to the cinema, they had to rent a room. If they wanted to go to a restaurant, they had to order the food to their hotel room. They were like prisoners."

The father was allowed to visit concerts of his boys, but wasn't allowed to announce himself as their father. "In the audience there were my ex-wife Simone and her new husband Gordon as official parents, I had to sit somewhere at the margin. Back then, I thought that I wouldn't fit the picture as a simple trucker. Today I'm sure: It's not Bill's and Tom's fault. I think their mother is behind it. She always kept things firmly in hand."

Translation by TokioHotel-Info
Article: http://www.bild.de/unterhaltung/musik/tokio-hotel/vater-von-bill-und-tom-kaulitz-klagt-an-23649572.bild.html

**Statistiky: 9.4. - 15.4.2012**

16. dubna 2012 v 13:55 | Tess |  Návštěvní kniha
Navstevnost za minuly tyden (9.4. 2012 - 15.4. 2012) je:
Pondeli: 68
Utery: 82
Streda: 70
Ctvrtek: 68
Patek: 78
Sobota: 83
Nedele: 89

Celkem: 538

**Titanic SUPER 3D**

15. dubna 2012 v 23:55 | Tess |  Blbosti

**Bill (photomontage by milk-coctail@zebra.it)**

15. dubna 2012 v 23:53 | Tess |  Bill Kaulitz
by milk-coctail@zebra.it

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/542883_388111477890508_188801471154844_1244542_69971894_n.jpg

**Téma týdne: Velikonoce**

15. dubna 2012 v 21:46 | Tess |  Téma týdne
Velikonoce. K čemu je vlastně tenhle svátek, který už podle mě ztrácí ten původní význam, za to rok co rok nabývá nových "vymožeností" a hlavně ubývá koledníků.
Dříve lidé malovali vajíčka, pletli pomlázky, pekli beránky nebo vánočky, koledníci skutečně chodili šupat a hlavně než z povinnosti tak spíš s radostí a dnes? Dnes moc lidí barvit vajíčka, piplat se s kraslicemi či pletením pomlázky nebaví. Všichni jsou líní, otrávení a raději si vše koupí v supermarketu. Už i toho beránka či vánočku, místo aby si to upekli doma.
Netvrdím, že vše z toho dělám, ale přijde mi líto, že všechny tyhle zvyky a tradice celkem upadají. Ale stále je plno lidí, co je dodržuje. Ale jsou to spíše ty starší generace a ty tu stejně jako my ostatní nebudou věčně, že.
Ale tak co se dá dělat. Život jde dál. I s těmi "vytuněnými" svátky.


**Anim: Georg zubař**

15. dubna 2012 v 0:39 | Tess |  Animace
Source: Dee**BTK App příspěvky smazány**

15. dubna 2012 v 0:31 | Tess |  BTK App
Dnes jsem smazala veškeré články obsahující příspěvky z BTK App. Admin BTK App psal v lednu o porušování autorských práv. Povoleny ke zveřejnění byly jen příspěvky z Aliens zdi, ale to nevadí, smazala jsem vše. Když už tak už.
Nicméně obsah z App najdete stejně na internetu i tak. To je jasné. Můžu vás tedy odkázat na blog Evule (www.tokio-hotel-de.blog.cz), na BTKTwins.com (oficiální stránka BTK App, která se připravuje) a nebo samozřejmě na Facebook, kde najdete všechno na různých fanouškovských stránkách apod.
Důvod, proč jsem to smazala? BTK App admin má pravdu. Je to sice nespravedlivé, když to můžou vidět jen ti, kteří si to zaplatí, ale i tak. Autorská práva jsou holt autorská práva.
Nejde mi do hlavy jedna věc, proč to není zdarma nebo proč spíš nemají Twitter nebo něco tak. Jiné kapely to tak mají, proč né i Tokio Hotel. Já sama BTK App nemám. Nevadilo by mi si to platit. Já bych si to zaplatila i ráda, ačkoliv mi to přijde z jejich strany hloupé, ale budiž...asi to vymyslel někdo z týmu a Twins s tím třeba nic neudělají, tak se jen snaží, aby to stálo za to. Problém je v tom, že nemám ani iPhone, ani Android, ani Apple ani nic podobného, co podporuje tuhle aplikaci. V nevýhodě mi spíš přijdou fans, které si to dovolit skutečně nemohou a tak přichází o plno věcí, které Twins sdílejí.
Také je mi líto, že to není aplikace celé skupiny, všem nám chybí Géčka, ale o tom tu teď není řeč. Každopádně tady na blogu už obsah BTK App zveřejňován nebude. Maximálně vyjímečně něco, k čemu budu něco mít a tak podobně. Tím myslím, že nějaké fotky tu mezi mixy fotek určitě najdete. Fotky hledám různě na FB a tam, jak už jsem psala, najdete vše. I právě příspěvky dvojčat z BTK App.
Ovšem pokud je tu mezi vámi někdo, kdo by se nechtěl spoléhat na nic, na žádnou stránku, kterou jsem vám doporučila, radím vám už jen jedno - pořiďte si BTK App. :)
Samozřejmě že nejžhavější novinky, co se budou týkat nového alba budou nepochybně na jejich oficiálních stránkách. Jak na webových, tak určitě i na facebookových.
To je ode mě vše. Děkuji za pochopení. Beztak si myslím, že plno Aliens to vidí asi jako já. Ale je pravda, že jsem ráda, že o Twins něco víme. BTK App je fajn.
Tess

**14.dubna 2012, 22:30**

14. dubna 2012 v 22:43 | Tess |  Blog&Me
Hello.
Co je nového?
Musím vám říct, že jsem našla fakt pecička stránku, kde se dají sehnat všechny možné brýle. Sluneční, čiré, vystylované, ale i šílené. Hned jsem si tam dvoje objednala. Jedny obyčejné černé čiré Wayfarer a pak černé sluneční pilotky. ♥
Už tam mám vyhlídnuté ještě jedny, ale ty možná někdy...příště! :)
Pak jsem sháněla takovou tu gumičkovou čelenku do vlasů. Černou, obyč prostě. Nesehnala jsem tu, jakou jsem chtěla, tak se ještě zkusím mrknout po obchodech, ale sehnala jsem podobnou. No vlastně je rozdíl jen v tom, že ta, kterou jsem si objednala, je jakoby...užší. Tak uvidím, ale za ty peníze mi to určitě stálo. :)
Zítra chci jet nakupovat, tak uvidím. Chtěla jsem nějaké... tričko, doplňky a tak. Oblíbila jsem si svojí mašličku do vlasů, tak se chci mrknout ještě po nějaké. Normálně jsem začala přemýšlet už i o šatech - JÁ? Kurva, co se to se mnou děje. Každopádně vždycky, když se v nich vidím, tak si to rozmyslím. Divné nohy, tlustá, no děs! :D Navíc k tomu nemám boty. Neumím chodit na podpadku. Respektive možná že bych se to i naučila, ale nějak se mi nechce. To už se spíš mrknu po balerínkách, ty se mi stejně líbí mnohem víc a nějaké jsem si pořídit chtěla... :)
Mám teď přes praxi docela volno, protože je po zimní sezóně, takže v restauračce u sjezdovky na horách je docela mrtvo. Tak mám čas na filmy, knížku, flákání, uklízení... a i na shopování. Chci se ale taky vrhnout na učení, po praxi toho mám až požehnaně, co se písemek a testů týká. A ještě musím udělat nějakou šáhlou prezentačku v němčině. Ach jo. Proč né v ájině?! To je fakt pech! :D
Tak se zatím mějte a dobrou noc.
Tess

**Together (fan art)**

14. dubna 2012 v 21:05 | Tess |  Twincest
by Nightingale

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/528933_2928966474528_1571943303_32206209_574682269_n.jpg


**Jako malí kluci ♥**

14. dubna 2012 v 21:03 | Tess |  TH
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522473_386228171410439_234676549898936_1246121_1910771687_n.jpg