Červen 2012

**BVB koncert už dnes!**

15. června 2012 v 0:14 | Tess |  Blog&Me
Zdááár!
Jop! Již dnes večer! Dočkala jsem se.
Omlouvám se, že opět nic nepříbývalo, doženu to nějak asi po víkendu. Teď jsem měla hlavou plnou jiných věcí, ale za pár hodin budu v Akropolis paláci křičet Andyho jméno spolu s dalšími v dobrém slova smyslu ujetými lidmi! Těším se!
A doufám, že takhle se zanedlouho budu těšit i na Tokio Hotel koncert! ♥
Mějte se hezky a já vám pak budu pěkně vyprávět. Kdo jede, uvidíme se. Kdo bohužel nemůže - nebojte se, užijeme si to i za vás a dáme o sobě vědět, aby se sem kluci ještě vrátili a vy tak měli možnost příště!
Čááábas!
Tess ♥


**Tokio Hotel Call (01.06.2012)**

2. června 2012 v 18:50 | Tess |  Tokio Hotel Call


Bill: Ahoj, tady jsou Tokio Hotel a dnešní otázka zní: "Kdybyste mohli žít kdekoliv na světě, kde by to bylo?"
Tom: Ehm...to záleží na době, ne? Myslím, že když by mi bylo okolo 40 let, chtěl bych mít někde svůj vlastní ostrov.
Bill: Jo, myslím, že otázka je podle reálu nebo je to prostě představa? Protože bych byl raději v budoucnosti nebo zpět v minulosti...nevím. To by bylo opravdu zajímavé!
Tom: Jo! Myslím, že kdyby to byla ta pravá skutečnost, tak bych asi žil na marsu.
Bill: Jo, to by bylo skvělé! Myslím, že právě teď bych si vybral ostrov. Rád bych měl ostrov, kde bych žil..
Georg: ...opravdu osamělý. Víš, nemáš nikoho...
Tom: ...Georg je naše Tokio Hotel hvězda. Máme tam hvězdu.
Bill: Jo, Tokio Hotel..to by bylo cool. Ale myslím si, že chci žít na hodně různých místech. Myslím si, že jednou budu žít na nějakou chvíli v New Yorku, chvíli chci žít v Paříži. Je tady několik mět, do kterých se chci přestěhovat. Prostě chci vyzkoušet různé věci...
Tom: ...Řím by byl taky skvělý!
Bill: Jo, Řím! Myslím si, že je prostě zábava jednou za čas změnit prostředí. To by byla nejlepší možnost. Moc děkujeme za vaši otázku a brzo se uslyšíme!


**Kaulitz Twins Villa in LA**

2. června 2012 v 18:48 | Tess |  Zajímavosti
Když In Touch zveřejnil pár fotek vily, ve které Bill a Tom údajně už stejně nebydlí z toho důvodu, že někteří fanoušci opět zjistili jejich adresu, tak tady jsou všechny fotky, které jsou k nalezení v několika realitních agenturách:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

**Tokio Hotel ve vile v L.A.**

2. června 2012 v 18:46 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.
imagebam.com
Dvojčata Kaulitzova představují jejich dům v Kalifornii:

Tady je oba máme! Mnoho fanoušků se už zajímalo, proč se to kolem dvojčat z Tokio Hotel uklidnilo od té doby, co žijí v Los Angeles. Teď víme, v čem by to mohlo být: Bill a Tom mají pravý vysněný dům! Šest ložnic, sedm koupelen, bazén, domácí kino - je nějaký důvod, proč opouštět tento palác? V poslední době bratři totiž opravdu nebyli produktivní. Údajně už dva roky pracují na jejich novém albu, jejich management to nazývá "přestávka na veřejnosti". Možná si taky jenom chtějí užít slunce na jejich luxusní terase…

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz || In Touch - Germany 23/2012

**Umělecké projekty Simone Kaulitz**

2. června 2012 v 18:44 | Tess |  Kaulitz twins
Carpediem
Galerie pro umění všechno druhu nabízí umělecké práce a provádí věci na zakázku. Již od dětství prahla Simone Charlotte Kaulitz k malířství a stal se z ní talentový samouk. Olejomalba je technika, která se jí líbí nejvíc, se zálibou maluje symbolické obrazy a miluje expresionistický důraz. Její repertoár sahá od malování krajin, přes portréty a akvarely. Na objednávku maluje také portréty dětí a dospělých, rodinné obrazy nebo na plátno převádí vzpomínky z dovolené. V roce 1991 začala ve skupině umělců "Forum Inscenario" s rozsáhlou expozicí svých dosavadních děl (maleb), stejně tak nastala práce a výstava s profesorem umění Dr. Sahabi (3 roky stálé spolupráce a dalšího malířského vzdělání). Od roku 1998 do 1999 pracovala na scéně pro dětský taneční projekt v divadle v Magdeburku. Otevření galerie Carpediem se uskutečnilo 1. listopadu 2000.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com**Tokio Hotel Call (31.05.2012)**

2. června 2012 v 18:43 | Tess |  Tokio Hotel Call


Bill: Ahoj, tady jsou Tokio Hotel a jsme nominováni na...
Bill & Tom: ... O Music Award..
Bill: ...opět. Jo, je to neuvěřitelné. O Music Awards 2012 a jsme nadšeni, že jsme nominováni. Prostě je to úžasné. V podstatě to nejsme nominováni my..
Tom: Ne, nejsme to my. Vyhráli jsme dva poslední roky a vy jste vyhráli také. Myslím tím, že jste tak šíleně hlasovali...
Bill: ..a je to ocenění pro fanouškovskou armádu, takže celé je to o Aliens a pokaždé je to skvělý pocit. Protože víme, že...
Tom: Vsadím se, že to vlastně dokázali fanoušci Toma, takže...(směje se)
Georg: ...dokázali jste to? (směje se)
Bill: Ale je to prostě tak dobrý pocit, být s vámi opět nominováni, jsme na vás tak pyšní....prostě pokračujte v hlasování. Věříme vám, dokážete do jako v ostatních letech. Bylo by to úžasné... pro nejnovější informace se podívejte na náš Facebook. Už se nemůžeme dočkat, až vyhrajete. Takže rockujte hlasování!


**DE Bravo - Bill a Tom v LA**

2. června 2012 v 18:42 | Tess |  Rozhovory, články, časáky atd.
Jsou mega slavní, mají miliony fanoušků po celém světě a mohou si dopřát téměř všechno. Jen nosiče tašek 22letá dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (nově s černými dredy) z Tokio Hotel nepotřebují. Poté, co nakupovali v jedné z drogerií v Los Angeles/Kalifornie, nesli si svoje igelitové sáčky sami k autu. Cool rockeři!

Source: DE Bravo 22/2012**Fotka měsíce KVĚTEN**

2. června 2012 v 18:24 | Tess |  Měsíce roku 2012

Fotka měsíce KVĚTEN se stala fotka číslo 4 - Tom a Georg :)