**Nějaké novinky o Tokio Hotel za poslední rok**

9. září 2013 v 0:26 | Tess |  Novinky
Napadlo mě, že bych po dlouhé době mohla napsat takový článek těch největších, nejzajímavější a nejzásadnějších novinek, které se udály (nebo dějí) kolem Tokio Hotel či jejich členů za dobu, co tu byl nějaký ten poslední článek s novinkami, fotkami apod., ať například ti, co ztratili přehled, nějaký zase mají a ostatní si třeba jen početli pár řádků. Na chvilku si zase zablogařím! Přesně nevím, co se tu objevilo za články s informacemi jako poslední, tak možná nenavážu úplně přesně, ale myslím, že takové ty hlavní věci tu chybět nebudou a opakovat by se nic nemělo, maximálně možná něco kolem účesů či tetování kluků atp. ... Především vás skrz novinky, fotky, články a tak dále chci odkázat na český blog Evule, kde najdete úplně všechno a zpětné informace dohledáte velice snáze pro jeho přehlednost! Dále pak oficiální stránky Tokio Hotel a určitě již níže zmíněný Facebook nebo Twitter.

V první řadě si myslím, že je důležité zmínit album, na kterém kluci momentálně pracují. Na oficiální Facebook stránce i na oficiálním Twitteru se objevují nějaké nové aktuální fotky ze studia. Průběžně něco můžete samozřejmě sledovat i na stále fungující BTK App dvojčat. Tam například Tom prozradil, že název nového alba začíná na písmeno "K", tak uvidíme!
Dále jistě všichni víte, že se dvojčata objevili jako porotci v neměcké pěvecké soutěži "Deutschlad sucht den Superstar" (zkrátceně DSDS). V tu dobu pobývali v Německu, poté se opět vrátili do LA, kde letos budou už třetím rokem.

Jen tak pro zajímavost chci zmínit, že na Bravowebu probíhalo hlasování o hvězdu BravoWebu v kategorii hudebních skupin a kluci vyhráli a dočkali jsme se i článku.

Momentálně probíhá MTV EMA 2013 - Biggest Fans, kde se můžete na MTV.com zaregistrovat přes Facebook, Twitter nebo e-mail a připojit se do týmu "Tokio Hotel" a sbírat body. Kompletní pravidla pro hlasování v této kategorii naleznete zde.

Změny účesů kluků. Jak jistě všichni víte, Gustav je pořád stejný. Georg si nechal ostříhat své dlouhé vlasy a dvojčata? V průběhu, co jsou v Americe si Tom nechal ze svých cornrows udělat dredy - opět černé barvy a nakonec je dal úplně pryč. Vlasy si nechal dlouhé, ovšem už ne černé, ale hnědé. Bill měl krátké blond vlasy po svých od začátku černých, později si je nechal prodloužit a nakonec si oholil hlavu úplně.
Přibyla i nějaká nová tetování a piercingy. Začneme postupně a úplně od začátku se vším:
Bill - piercing v obočí, jazyku, v levé bradavce, čtyři naušnice v levém uchu, jednu v pravém, septum piercing v nose a ještě dva kroužky ve rtech. Tetování má vzadu na krku logo kapely, na pravé straně břicha peticípou hvězdu, na levém předloktí nápis "Freiheit 89", na levém boku výrok: ""Wir hören nie auf zu schreien. Wir kehren zum Ursprung zurück" (Nikdy nepřestaneme křičet. Vracíme se k počátku), na prstech u levé ruky má čas svého narození, což je dvojčecí tetování, další tetování na levé ruce, na hrudi druhé dvojčecí tetování "See You In Outer Space" a na levém rameni obraz "Lost in a dream".
Tom - piercing na levé straně dolního rtu a tunely v uších. Tetování má jen dvě a obě jsou dvojčecí. První je prstech pravé ruky čas jeho narození a druhé nad pravým loktem "See You In Outer Space".
Gustav - piercingy žádné. Tetování celkem čtyři. Na zádech mezi lopatkami obraz dvou křídel, meče a věnce, dále padající hvězda na pravém předloktí, na pravém lýtku úryvek songu 'Hurt' od country legendy Johnyho Cashe a na pravé holeni obraz představující perspektivu světa - život a smrt.
Georg stále nic.

To bude ode mě prozatím vše, pokud si ještě na něco vzpomenu, dám vědět!
Tess Stringini
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsi tady??

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama